ASILAMA MUTLU SON

idrara sıkışık aşılama olması daha iyiymiş yinede sorun doktorunuzza kısa sürüyor

Ayy eve adaşım aynıymışız 2.5 yıldır bekliyorum 2 defa klomen yaptık fakat yumurtalarım çatlamadı kiste dönüştü inşallah bu kez çatlar ona çok endişeleniyorum

Bizimkide çipliydi doktorum sıkışık olmamı istedi
Bakalım yarın bana ne dicek Peki canı yumurtalarının çatladığını hissettin mi ben dün 23 te vurundum ama şuanlık hafif bir akıntım var çok afedersin. Kasıklarımda belimde öyle aman aman bir ağrı yok , birde doktor çatladımı çatlamadımı kontrol etti mi aşılamadan önce

Suan ne hissettigimi hatırlamıyorum ama doktorum baktı yumurtanin çatladığını söyledi

Bizimkide çipliydi doktorum sıkışık olmamı istedi
o nasıl oluyor Ayse hanım sizin doktorunuz baya iyiymiş ben memnun kalmadım hep sordum o cvb verdi kendisi beni yönlendirmedi birde asılama yapmadan önce catlamıs mı catlamamıss mı bakmadı çünkü jel sürülmez dedi sizin ki nasıl baktı

Çipli asilama normale göre tutma olasılığı yüksektir yumurtanin çatladığını alt muayeneden baktı jel sürmesine gerek yokki

doktorum malesef çipli konusunda yönlendirmedi ama çok güzel ücretini aldı. kontrol etmeden aşılamam oldu benim
Bakalım canım benim doktorum yarın kontrol edicek mi. Sen çipli değil normal aşılama mı yaptırdın canım. Çok afedersin ama ücret ne kadar ödedin mesela neden doktorunuz ilgilenmedi ki çok saçma

Bakalım canım benim doktorum yarın kontrol edicek mi. Sen çipli değil normal aşılama mı yaptırdın canım. Çok afedersin ama ücret ne kadar ödedin mesela neden doktorunuz ilgilenmedi ki çok saçma
gonal f iki kutu aldım sonradan bi kutu daha istedi 6 bin ilaç aşılamada 5 bin ödedim

gonal f iki kutu aldım sonradan bi kutu daha istedi 6 bin ilaç aşılamada 5 bin ödedim
Benim iğnemi gonal f 900 lük devlet karşıladı , normal aşımada 3 bin dendin çipli de 7150 dendi biz çipliyü tercih ettik ama kalbinizi bozmayın inşallah Rabbim gönlünüzdekini nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…