Aşılama Aşılama sırasında sıkıntı yaşayanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Yahu oyle dusunme dogal yol gibi ama en azindan yumurtalarimizin durumunu goruyoruz oteki turlu ne yumurtanin durumunu ne de yumurtlama gununu tam kestirebiliyoruz .doktorlar daha iyisi ni biliyor die gidyoruz insallah ta bu son olur guzel sonuc aliriz

Benim doktor bi dunya ilac verdi sabah ayri aksam ayri hep tutsun diye iciyorum insallah deger bunca çabaya.fitili bana gunde 3 defa iliskiden 2 saat once veya 2 saat sonra yada gece yatarken 3 unu birden at dedi .
İnşallah canım Allah emeğini boşa cıkrmasın inş

Gecen ay asilama gununden 11 inci gune kadar agrim vardi.gazim vardi .hastalancakmisim gibiydi nitekimde hastalandim.ama belirtiler ayni olabiliyormus.birde doktorun bana ilk sordugu goguslerde hassasiyet var mi . Yok dedim orda anladim zaten tutmadigini

Gecen ay asilama gununden 11 inci gune kadar agrim vardi.gazim vardi .hastalancakmisim gibiydi nitekimde hastalandim.ama belirtiler ayni olabiliyormus.birde doktorun bana ilk sordugu goguslerde hassasiyet var mi . Yok dedim orda anladim zaten tutmadigini
Bnm göğüslermde hassasiyet var ama dokununca acıyor şişmiş

Himm bak bu bile umutlanman icin sebep.bende o yoktu normal adet bekirtilerimde de o yoktu hic.benim hep ayaklarim agrir .

Himm bak bu bile umutlanman icin sebep.bende o yoktu normal adet bekirtilerimde de o yoktu hic.benim hep ayaklarim agrir .
Yazarın canım olumlu yada olumsuz sende yaz ama olur mu bnm göğüsler hep acıyor ama cnm bilmiyorum üç gün önce sızlıyordu p sızlamada durdu allah büyük yaa hiç umudum yok ama Allah bilir

En umutsuz anlarda gelir bakarsin .olur bende yazarim.kendine cok dikkat et guzel dusun.ben hep konusurum karnimla hadi annem tutun die kafayi yedim anlicagin .neyse tekrar gorusuruz bisey srmk istersen yaz yine iyi geceler simdilik

En umutsuz anlarda gelir bakarsin .olur bende yazarim.kendine cok dikkat et guzel dusun.ben hep konusurum karnimla hadi annem tutun die kafayi yedim anlicagin .neyse tekrar gorusuruz bisey srmk istersen yaz yine iyi geceler simdilik
Vlla bnde aynen senle düşünüyorum ogün karnım sancı oldu hadi bebegim daha cok sancı yap dedim kafaya bk iyi geceler

Hayirlisi olsun insallah en kisa zamanda bebeklerimizi kucagimiza aliriz.kendine dikkat et stres yapma

Haklisin bende uzuluyorum hicbir sorun yokken neden olmuyor herkesin bebegi oluyor benim neden olmuyor die ama zamani degil demekle avutuyorum kendimi.asilamnin 12.gunu bugun hicbir belirtim yok 3 gundur asiri mide agrisi disinda tabi bu belirtiyse.doktor gel test yapalim dedi beklicem dedim.sanirim yine tutmadi ama

Ca
Haklisin bende uzuluyorum hicbir sorun yokken neden olmuyor herkesin bebegi oluyor benim neden olmuyor die ama zamani degil demekle avutuyorum kendimi.asilamnin 12.gunu bugun hicbir belirtim yok 3 gundur asiri mide agrisi disinda tabi bu belirtiyse.doktor gel test yapalim dedi beklicem dedim.sanirim yine tutmadi ama

Canım aşılaması tutanlar mide ağrısından bahsediyor

X