Aşılama Aşılama sırasında sıkıntı yaşayanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canlarım ben üç yıl boyunca hep ağladım cocuk cocuk diye ne tedaviler gördüm olmadı sın olarak aşılama yaptım olmadı doktora gittim bna sende pko var olmaz dedi git tüp bebek yap dedi bn cok ağladım yine sonra bıraktım tedavi dedim ki Allah vermese olmaz asla olmaz hersey bahane her ay tedavi oluyordum kendimi hamile sanıyordum tedavi oldugum için kesin bu ay hamileyim diyordum o ay tedavi olmadım evde oturdum kardesim dogum yaptı bebegi oldu üstelik bn ondan önce evlendin bnm yoktu o ilk ay hamile kaldı bebeğini sevmem sanıyordum ama bna cok iyi geldi çok sevdim onu bna iyi geldi hep baktım ona oglum dedim teyzesinin Birtanesi dedim ve o ay adetim gecikti ve hamileyim aşılama tutmadı bir sonraki ay hamile kaldım allah cok büyük sözde tüp bebek yap demişti ama Allah veriyor Allâh alıyor kızlar alakasz ama tedavi boş bna göre tm tedavi olun ama sorun olmadıgı halde olmuyorsa takmayın herseyin zamanı var allah ne zmn kısmet ederse o zmn oluyor üstelik bnde de esimde de sorun vardı ama oldu allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Kizlar ctlatma ignesinin 11.gunu kahverengi leke geldi cok az sn4a pembeye dondu ama artma yok.dr aradim hmn hcg yaptir ve prgnly 1500 vurdur dedi.yarun dr ye gidicez bu yerlesme kanamasu olabilur mi.agru oluuor mu adet sancisi gibi yerlesmede yardim lutfen

Kizlar ctlatma ignesinin 11.gunu kahverengi leke geldi cok az sn4a pembeye dondu ama artma yok.dr aradim hmn hcg yaptir ve prgnly 1500 vurdur dedi.yarun dr ye gidicez bu yerlesme kanamasu olabilur mi.agru oluuor mu adet sancisi gibi yerlesmede yardim lutfen
Yerleşme kanamasina benziyo cnm hadi hayırlısı bakalim :KK66:

Dr yarin bakicaz dedi ya kist yada yerlesme kanamasi dedi.ins yerlesiyordur cok heyecanliyim ates basio yuzum yanio

Kızlar çatlatma iğnesinin 7.günü bitmek bilmeyen bel ve kasık ağrım var ve gaz. Geceleri uyuyamıyorum ağrıdan. Ve ne ilginçtir ki ilk defa göguslerim ağrıyor evde yürürken tutuyorum acimasin Die. Doktoruma sordum ağrılar için parol önerdi ve bol su iç sakin kabiz olma dedi. Allahım bu sefer gelsin bebek

Merhaba...

Bu ay adetin ikinci günü gel aşılama için dedi.Çikolata kistim var ve doğum kontrol hapıyla ağrılarım azaldı ama normalde çok ağrı çeken biriyim.Ve artık ağrı fobisi oluştu bende.Aşılamada da ağrıların çok olduğunu duyuyorum.Ağrı kesici içilebiliyor mu diye araştırıyordum bende.Bunu duyduğum iyi oldu...

Ben çok korkuyorum yaa,aşılamayı da anestezili isteyeceğim :KK17:

Normalde hic agri olmuyormys asilamada 10 dk fln suruyormus.ama ben kendimi kasinca rahim darakiyor ve ugrasiyorlar bu sefer agrim oluyor..herkeste olmuyormys

Bende çok kasıyorum kendimi,ilişkiye bile giremiyorum artık.Böyle bir durumda nasıl rahat olurum ki...

Rahim filmi çektirdim,anestezili.Ağrıyla uyandım,hemşirelerde şaşırdı Nasıl olur diye.Kistten dolayı olabilir dedi içlerinden biri.Zar zor ağrı kesici iğne yaptırdım...

Ya çok takıntılıyım,hep olumsuz düşünüyorum.Anestezili bile yaptırsam yine aynı şekilde ağrıyla uyanacağım diye korkuyorum...

Ne yapacağım,nasıl yaptıracağım bilemiyorum.

Rahat ol dicem zor biliyorum hep bi stresle gidiyorum dr a.yarın hcg için gidicem ama o bile strese sokuyor beni. Allah senin benim ve daha nice bebek uğruna sıkıntı çekenlerin sonunu iyi eylesin mutlu eylesin

Rahat ol dicem zor biliyorum hep bi stresle gidiyorum dr a.yarın hcg için gidicem ama o bile strese sokuyor beni. Allah senin benim ve daha nice bebek uğruna sıkıntı çekenlerin sonunu iyi eylesin mutlu eylesin

Amiiiiinn,inşallah...

Umarım yarın Allahın izniyle gider gelir ve o güzel haberi verirsin bize...

Naptin canım gittin mi hastaneye

Gittim doktor ultrasonla bakti ve jan verdim.yumurta dollenmis hcg degerimde 3.4 cikti.dr gebelik suphesi var muhtemelen tutunmaya calisan bir embriyo var dedi.2 gun snra testi tekrarlicaz yukselme varsa gebelik olur dedi.suan sadece suphe var.bu hepsinden zor hicbisey bilmiyosunsonuc ya tutuncak ya dusuk

Bende çok kasıyorum kendimi,ilişkiye bile giremiyorum artık.Böyle bir durumda nasıl rahat olurum ki...

Rahim filmi çektirdim,anestezili.Ağrıyla uyandım,hemşirelerde şaşırdı Nasıl olur diye.Kistten dolayı olabilir dedi içlerinden biri.Zar zor ağrı kesici iğne yaptırdım...

Ya çok takıntılıyım,hep olumsuz düşünüyorum.Anestezili bile yaptırsam yine aynı şekilde ağrıyla uyanacağım diye korkuyorum...

Ne yapacağım,nasıl yaptıracağım bilemiyorum.
Eeee sen dogum nasıl yapacaksın kii dogum yapmak cok zor vee ben rahim cektim acıdı acımadı desem yalan olur ams dayanmak lazım yoksa istediğimiz kavuşamyz

Eeee sen dogum nasıl yapacaksın kii dogum yapmak cok zor vee ben rahim cektim acıdı acımadı desem yalan olur ams dayanmak lazım yoksa istediğimiz kavuşamyz

İşte bende hep diyorum nasıl doğum yapacağım acaba diye.Sırf bu korkudan olmamasına alıştım sanki...
Çok kızıyorum kendime.Ama rahatlayamıyorum bir türlü...

Gittim doktor ultrasonla bakti ve jan verdim.yumurta dollenmis hcg degerimde 3.4 cikti.dr gebelik suphesi var muhtemelen tutunmaya calisan bir embriyo var dedi.2 gun snra testi tekrarlicaz yukselme varsa gebelik olur dedi.suan sadece suphe var.bu hepsinden zor hicbisey bilmiyosunsonuc ya tutuncak ya dusuk

Test yaptın mı acaba?

Evet 47.6 çıktı 15 kat yükseldi düşük tehlikesi var ama sanırım 4 gündür kanamam gelio kahverengi ve pembe bugünde geldi korkuyorum dua edin

2 gün önce değerim 3 tu. Bugün 47.6 çıktı hem mutluyum hem tuhaf dr düşük riskin var dedi. 4.gün hala kanamam var açık pembe ama korkuyorum

2 gün önce değerim 3 tu. Bugün 47.6 çıktı hem mutluyum hem tuhaf dr düşük riskin var dedi. 4.gün hala kanamam var açık pembe ama korkuyorum
Allah yar ve yardimcin olsun canım rabbim bebeğini sana bagislasin inşallah sağlıklı sihhatli

X