Aşılama sonrası beta hcg normal mi

Kızlar merhaba ben 8 Kasım çarşamba günü ilk aşılamamı yaptırdım özelde bugün 5. günüm kaşık ağrılarım göğüs hassasiyetim vardı zaten ama bugün aşırı mide bulantısı yaşıyorum 2 defa çıkardım eşim hemen doktora götürdü devlet acile gittik kan aldılar beta hcg 30.8 çıktı bir kaç gün sonra tekrar kan ver dedi sizce artar mı değer yoksa iğnenin etkisi midir 5 günde çıkar mı acaba varsa ?

Kızlar merhaba ben 8 Kasım çarşamba günü ilk aşılamamı yaptırdım özelde bugün 5. günüm kaşık ağrılarım göğüs hassasiyetim vardı zaten ama bugün aşırı mide bulantısı yaşıyorum 2 defa çıkardım eşim hemen doktora götürdü devlet acile gittik kan aldılar beta hcg 30.8 çıktı bir kaç gün sonra tekrar kan ver dedi sizce artar mı değer yoksa iğnenin etkisi midir 5 günde çıkar mı acaba varsa ?
Ben de 8 kasımda ilk asilamami oldum aynı gün olmuşuz inşallah pozitiftir sizin 🙏 hafif kasiklarda batma dışında bişey yok bende iğne etkisini görmek için çubuk test yaptım bugün o da tek cizgi çıktı yalancı bile olsa pozitif göremedim yine inşallah sizin doğrudur iki gün sonra yine kan verin olmazsa artarsa var demektir bebek 🙏🙏

İğnenin etkisidir daha.15. gün kan verin

Ben de 8 kasımda ilk asilamami oldum aynı gün olmuşuz inşallah pozitiftir sizin 🙏 hafif kasiklarda batma dışında bişey yok bende iğne etkisini görmek için çubuk test yaptım bugün o da tek cizgi çıktı yalancı bile olsa pozitif göremedim yine inşallah sizin doğrudur iki gün sonra yine kan verin olmazsa artarsa var demektir bebek 🙏🙏
İnşallah hepimiz tez zamanda kavuşuruz bebeklerimize 😇 Doktor da öyle dedi 2 gün sonra tekrar kan verin dedi inşallah çıkar değer daha erken biliyorum ama insan hevesleniyor yine de

Kendimi iğneden olmadığına inandırıyorum elimde olmadan 🥹 inşallah değildir 4 yıllık evliyiz çok istiyoruz bakalım hayırlısı artık hakkımızda zamanı geldiyse olur inşallah 🤲🏻
Yaaa inşallah hamilesindir bende iğnenin 4.günü kan verdim değerlerime bakılsın diye hcg 2 den küçük çıkmıştı dedim iğnenin etkisi neden hemen gitti ki kafamda deli sorular!Sonucunu bizimle paylaş merak ettim

Yaaa inşallah hamilesindir bende iğnenin 4.günü kan verdim değerlerime bakılsın diye hcg 2 den küçük çıkmıştı dedim iğnenin etkisi neden hemen gitti ki kafamda deli sorular!Sonucunu bizimle paylaş merak ettim
İnşallah canım benimm tabiki haber veririm 😇 bende ilk defa bu kadar yüksek çıktı değer o yüzden çok heyecanlandım inşallah hepimiz o güzel haberleri alırız en yakın zamanda süreç hem zor hem yıpratıcı çünkü 😣

İğne etkisi muhtemelen çünkü embriyonun rahme tutunması 6 ile 12 gün içerısınde oluyor evde testınız varsa her gün aynı saatte test yapıp koyulugu takip edebilirsiniz 🥰

Eklentiler

• IMG_5503.jpeg
    IMG_5503.jpeg
    86,3 KB · Görüntüleme: 37
İnşallah pozitifitir ama evde test yaptım ben ilk 5 gün falan pozitif geliyordu yavaş yavaş siliklesti 10. Negstig 12 . Gün pozitif gordum

X