aşılama sonrası gebelik belirtileri...

Aşılaması tutanlar öncesinde ve sonrasında neler yaptınız acaba bilgilendirebilir misiniz .benim de bugün 3.gunüm gonal f igne kullanıyorum

Aşılaması tutanlar öncesinde ve sonrasında neler yaptınız acaba bilgilendirebilir misiniz .benim de bugün 3.gunüm gonal f igne kullanıyorum
Merhaba, ben hala beklemedeyim 00.00 saat itibariyle 14 gün olacak , farklı bir belirtim yok her ay öncesi adet belirtilerim var son günlerde,kasık ağrısı, göğüs acıma gerginlik şişme gibi , bekliyoruz 🙏🏻🙏🏻

Kan verdiniz mi inşallah iyi haberi alırsınız
Yarın vericem 🙏🏻🙏🏻 amin hepimiz inşallah
Azda olsa hissedersiniz belki hamile gibi hissediyomusunuz☺️☺️
yemin ederim hissedemiyorum neden biliyor musunuz? 1 yıldır kesin var diye hissettiğim her ay hayal kırıklığı o kadar çok oldu ki,beynim artık hayal kırıklığı az olsun diye olumsuza şartlıyor kendi duygu durumumu garantiye almaya çalışmak, ama yakın çevremde de hep duydugum ve bana söylenen bırak akşına çünkü rahat oldugun zaman gelecek diyorlar.Sadece aşılama olmam sebebi ile birazcık daha umutluyum,çünkü yumurta takibi yapıldı, çatlama görüldü çatladığı zaman spermler içeriye bırakıldı bundan sonrası Allah’ın işi🙏🏻 Hani aşılama ile bizim belki denk getiremediğimiz durum biraz daha dışardan müdahale ile yapıldı diye umudum daha fazla ,sizde olumlu düşünün kafanızı başka şeylerle mesgul etmeye çalışın daha doğrusu günlük yaşama devam tabiki düşüneceksiniz illaki ama daha beklenecek gün var ondan söylüyorum böyle beklemek zor çünkü🍀🍀💕🙏🏻

Bu arada ben femara kullandım 5 gün,günde 2 tane,o arada 2 kere yumurta takibi yapıldı büyüklüklerine bakıldı,min 18-21 mm istiyor dr,yeterli büyüklüğe ulaşmıştı 5.günde,ovitrelle ipne yaptılar(sabah 11:00 civarı) ertesi gün 12:00 civarı aşılama yapıldı,yaparken ultrasonda yapıyorlar çatlama oldugunu söylemişti dr

Evet gerçekten zor bende sebepsiz olarak hamile kalmamiyorum .d vitamini folik asit tiroid hep 2 nin altında dursun diye tiroid hapi kullanıyorum . Allah'ım emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah .ben gonal f kullanıyorum .dr bana başta aşılama ile vakit kaybetme direk tüp yapslm dedi bende şansımı denemek istiyorum dedim. Yumurta sayın az şansın da cok az diyen doktor muayene sonrası yumurtaların kalitesini görünce o da şok oldu . hayırlısı bakalım inşallah güzel olur

X