Aşılama AŞILAMA SONRASI GÜNDEN GÜNE SÜREÇ

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Mantarda akıntı sürekli ve kokulu olur. Ancak olağan adet öncesi süt kesiği akıntı az miktarda beyaz ve kokusuzdur. Ben öyle ayırt ediyorum :)
Biliyorum mantar değil zaten ama forumda gezerken o şekilde olduğunu söyleyenlerde vardı. İnş bu ay görmeyiz 🙂

20210408_234929.jpg
Yok canım nerde bende o şans tutamamış adet olurum 😭😭😭😭😭

Ben çok dikkat ettim bide 10 gün sırf yattım kaynanam ve eşim baktı yattım tuvalet ve yemek yemek bile yapmadım çay bile koymadım

Ben çok dikkat ettim bide 10 gün sırf yattım kaynanam ve eşim baktı yattım tuvalet ve yemek yemek bile yapmadım çay bile koymadım
Keşke dinlenerek olsa çabucak hiç yataktan kalkmazdık 😓 Allahtan umut kesilmez elbet adet gününün geçmesini bekleyin yine de ❤️

Merhaba, 18 martta klomen kullanımı ile ilk defa aşılama tedavisi oldum. Bilinen bir sorunumuz yok 1.5 yıldır çocuk sahibi olmak istiyoruz. Yaş 29 ve 4 yıllık evliyiz. Hiç gebelik elde edemedik. Bugün aşılamanın 4.günü ve özellikle belirti aramak istememe rağmen hiçbir değişiklik yok. Olmadığınıbile düşünüyorum. Sizlerde süreç nasıl ilerledi? Deneyim tecrübelerinizi paylaşarak birbirimize destek olalım mı?
Benimde 6.günüm aşılamanın kasiklarimda ağrılar ve batmalar oldu bugün biraz hafif siskinlik var birazda karnımda inşallah tutmuştur rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin bütün anne olmak isteyenlere

Benimde 6.günüm aşılamanın kasiklarimda ağrılar ve batmalar oldu bugün biraz hafif siskinlik var birazda karnımda inşallah tutmuştur rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin bütün anne olmak isteyenlere
Hayırlı olsun canım senin de dilerim güzel haberler veririz 🙏 senin hikayen ne?

Bu arada o 1.aşılanamdu maalesef olumsuz sonuçlandı. Şuan 2.aşılamamı yaptırdım bugün 8.günümdeyim bekliyorum

Hayırlı olsun canım senin de dilerim güzel haberler veririz 🙏 senin hikayen ne?
Biz 2 yıl olcak baştan beri hep istiyoruz fakat olmuyordu evliliğimizin 4.5.ayında artık doktora gidip gelmeye başladık polikistik over sendorumu olduğumu söyledi fakat belirtisini görmüyordum adet düzensizliği falan hiçbir şey yok küçük küçük kistler yani olur ama zamanla olur demişti ve ver gittiğimde aynı şeyleri söyleyip gönderiodu ve sonunda 1 senem dolu ve rahim filmi çektirdim sağ tupum kapalı sol açık olarak teşhisi koydu doktor rahim filminden sonra ilk 3 ay olma olasılığı yüksektir dedi ve yine olmadi en sonunda kendimi hastanenin prof doktoruna aldırdım ve aşılama yaptırmak istediğimi söyledim muayne etti yumurtalıklarin gayet güzel ve çoklar dedi öneride açık dedi aşılamalık bi durumun yok dedi esimin değerlerine gelecek olursak sonuçları çok güzel 88 milyon sperm den %45 milyonu ileri hareketli olduğunu öğrendik ve ben daha çok aşılama olmak istedim çünkü artık beklemek istemiordum doktorla görüşüp karar verdik bana klomen kullandırdı adetin 3.gününden günde 2 defa 5 gün kullandm sol tarafda en büyük yumurta 17 mm olmuş değerlendirelim dedi cumartesi günü gece 11 de catlatma iğnesi vurundum pazartesi 11 de aşılamam yapıldı ve yarim saat 40 dakka yattım ilk 4 5 gün dinlendim ağır ıs yapmadım asılalım 2 gününden itibaren kasiklarimda ağrılar batmalar oldu hatta 5.günü beni yerimden hoplattı çok kötü gaz sancisi gibi ağrı girdi ve geçti karnımda siskinlik ve bitmeyen gaz var şuanda bugün 6.Günü aradan 12 gün falan geçsin bi kan vermeyi dusunuorm inşallah hayırlı sonuçlar alırız rabbim isteyene nasip etsin Ravvim ol der ve olur doğru zaman bu zamandır inşallah

Biz 2 yıl olcak baştan beri hep istiyoruz fakat olmuyordu evliliğimizin 4.5.ayında artık doktora gidip gelmeye başladık polikistik over sendorumu olduğumu söyledi fakat belirtisini görmüyordum adet düzensizliği falan hiçbir şey yok küçük küçük kistler yani olur ama zamanla olur demişti ve ver gittiğimde aynı şeyleri söyleyip gönderiodu ve sonunda 1 senem dolu ve rahim filmi çektirdim sağ tupum kapalı sol açık olarak teşhisi koydu doktor rahim filminden sonra ilk 3 ay olma olasılığı yüksektir dedi ve yine olmadi en sonunda kendimi hastanenin prof doktoruna aldırdım ve aşılama yaptırmak istediğimi söyledim muayne etti yumurtalıklarin gayet güzel ve çoklar dedi öneride açık dedi aşılamalık bi durumun yok dedi esimin değerlerine gelecek olursak sonuçları çok güzel 88 milyon sperm den %45 milyonu ileri hareketli olduğunu öğrendik ve ben daha çok aşılama olmak istedim çünkü artık beklemek istemiordum doktorla görüşüp karar verdik bana klomen kullandırdı adetin 3.gününden günde 2 defa 5 gün kullandm sol tarafda en büyük yumurta 17 mm olmuş değerlendirelim dedi cumartesi günü gece 11 de catlatma iğnesi vurundum pazartesi 11 de aşılamam yapıldı ve yarim saat 40 dakka yattım ilk 4 5 gün dinlendim ağır ıs yapmadım asılalım 2 gününden itibaren kasiklarimda ağrılar batmalar oldu hatta 5.günü beni yerimden hoplattı çok kötü gaz sancisi gibi ağrı girdi ve geçti karnımda siskinlik ve bitmeyen gaz var şuanda bugün 6.Günü aradan 12 gün falan geçsin bi kan vermeyi dusunuorm inşallah hayırlı sonuçlar alırız rabbim isteyene nasip etsin Ravvim ol der ve olur doğru zaman bu zamandır inşallah
İnş olumlu sonuç elde edersin canım. Senin de görünürde sorun yok. İnş tutar ve umarım belirtilerin pozitif e yönelik belirtiler dir 🙏🙏❤️

İnş olumlu sonuç elde edersin canım. Senin de görünürde sorun yok. İnş tutar ve umarım belirtilerin pozitif e yönelik belirtiler dir 🙏🙏❤️
Inşallah kahverengi ye dönük akıntılarım ama hepsini belirti olarak sayamam tabi hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun inşallah

Ederim tabiki eğer gebe olursam baştan sona hikayemi yazarım ve gün gün ne belirti olduğunu ❤❤ ama umutlanmak ıstemiorm çok sonra hayal kırıklığı yaşamak çok kötü
Çok haklısınız o yüzden beklemek en sağlıklısı. Bugün kaçıncı gününüz ve kan mı vereceksiniz direk yoksa kaset test mi yapmayı düşünüyorsunuz

Çok haklısınız o yüzden beklemek en sağlıklısı. Bugün kaçıncı gününüz ve kan mı vereceksiniz direk yoksa kaset test mi yapmayı düşünüyorsunuz
Bugün 6.gunum 12.günde bi kan vermeyi dusunuorm kan çünkü kesin sonuç verir die düşünüorm cunki önce kana sonra idrarda çıkar gebelik ama beklemek zor gercekden günler geçmio hiç m gelecek cumaya sağlık ocağına kan vermeye gidecgim Bi kaç kişinin yorumu okumuştum 11.gün göğüslerde sızlama ve ağrı olduğunu kasıklarda ağrı ve ilk asilamasi pozitif bana umit oldu resmen tabi rabbim ne derse o olur tabiki

Aşılamanın 1.gunu hafif kasigimda ağrı oldu
2.gunu bel ve bacakta
3.Gün pek bisey yoktu
4.gün yine kasik ağrısi hel ağrısı karında gaz ve siskinlik
5.gün şiddetli kasik ağrısi çektim bi anda girdi gaz sancisi gibi
6.Gün hafif kaşık ağrısı kahve leke gibi değişik bi renk akıntı göğüs uçlarında hafif ağrı var regl olmama 11 gün var

X