Aşılama Aşılama sonuçlarınız 2021

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kızlar merhaba, Bugün aşılamamın 15.günü erken gebelik testim silik çıktı adetim de 3 gün gecikti kafam karışık beklemedeyim daha :/

Bugün akşam iş çıkışı kan vereceğim mutlaka , iki gündür testim silik çıkıyor çoklu alım yapmıştım acaba testlerim de mi sıkıntı var bilmiyorum aynı kutudan çıkan testler skt leri ama 2025 anlayamadım bir türlü .

Canım acilde bile beta bakıyorlar . İdrar testlerine bakmayın ama 15. Gğn ve silik çıktıysa birşeyler vardır gidip betanıza baktırın hemen haber bekliyoruz
Hiç umudum yok 10.gün kan testim 0.100 çıkmıştı çünkü Ama akşam mutlaka kan verip sizlere de haber vereceğim. 1 kutu 12 li erken gebelik testi almıştım internetten silik çizgi kurbanı oluyorum hep İnşallah testler bozuk degildir de hamileyimdir , umutlanmakta istemiorum

Kızlar bugün aşılamamın 10. Günü kan verdim 1.86 çıktı çok üzüldüm böyle çıkışta yükselen var mı moralim gerçekten çok bozuk daha adetime 7 gün var sıkıntıdan başıma ağrı girdi geeçkten

Bende yarın aşılama olacağım. Aşılama esnasını nasıl geçirdiniz acaba ağrı acı falan oldu mu

Merhabalar, mesajlarınızı okudum. Pozitif sonucu görenleri tebrik ederim, Allah sağlıcakla kucaklarınıza almayı nasip etsin inşallah. Ben de ikinci çocuk için aşılama oldum. 14. gün sonucum 0.37 çıktı. Yarın doktora gideceğim. Şunu sorucam ben, ikinci aşılamayı hemen ilk regl ile başlayabiliyor muyuz?
İlk aşılamadan önce kistim vardı, önce onu kaybettik ilaç tedavisiyle. Şu an da adetim gecikiyor acaba tekrar kist mi oluştu. 1 ay daha beklemek istemiyorum tedavi için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…