Aşılama Aşılama sonuçlarınız 2021

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kızlar merhaba yine been geldim 😊 bildiğiniz üzere geçen ay asilamamdan negatif sonuç almıştım . Bu 3. Asilamam devlette de ard arda olan 2. Asilamam ilki özelde yapılmıştı bir yıl önce. Pcos hastasiyim adetlerim iki üç ayda bir oluyor. Yumurtam büyümüyor . Bu ay da aşılama oldum 22 Kasım da bugün 9.gunum kızlar üç gün bel ağrısı yaşadım çok fazla ve geçti dün akşam saat 10 da test yaptm silik çizgi çıktı bu sabah da ilk idrarım ile yaptım ve bir kaç gündür ilacın etkisi in geçmesi için bekliyorum sizlerde bakar mısınız bir önceki asilamam da sizlere yine resim atmıştım bu topige normalde bu günlerde geçen ay çok çok silik çıkmıştı . Sizce ilaç etkisi mıdır ? 🙄 Üstteki dün akşam ki testim alttaki bugün sabah olan testim 🤔🙄

IMG_20211130_070610-min.jpg

Kızlar merhaba yine been geldim 😊 bildiğiniz üzere geçen ay asilamamdan negatif sonuç almıştım . Bu 3. Asilamam devlette de ard arda olan 2. Asilamam ilki özelde yapılmıştı bir yıl önce. Pcos hastasiyim adetlerim iki üç ayda bir oluyor. Yumurtam büyümüyor . Bu ay da aşılama oldum 22 Kasım da bugün 9.gunum kızlar üç gün bel ağrısı yaşadım çok fazla ve geçti dün akşam saat 10 da test yaptm silik çizgi çıktı bu sabah da ilk idrarım ile yaptım ve bir kaç gündür ilacın etkisi in geçmesi için bekliyorum sizlerde bakar mısınız bir önceki asilamam da sizlere yine resim atmıştım bu topige normalde bu günlerde geçen ay çok çok silik çıkmıştı . Sizce ilaç etkisi mıdır ? 🙄 Üstteki dün akşam ki testim alttaki bugün sabah olan testim 🤔🙄
Canım ben de 22 kasımda oldum, sonucu bekliyorum. Bence şu an iğnenin etkisi olabilir bu çizgi bu kadar erken belli olacağını düşünmüyorum🙁 ama inşallah vardır tabiiki

Canım ben de 22 kasımda oldum, sonucu bekliyorum. Bence şu an iğnenin etkisi olabilir bu çizgi bu kadar erken belli olacağını düşünmüyorum🙁 ama inşallah vardır tabiiki
Ya bilmiyorum bende kafam çok karıştı bir önceki aşılamam da bu dönemlerde etkisi kaybolmuştu iğnenin. İnşallah ikimizin ve bizim gibi bekleyen herkesin sonuçları pozitif olur

Bir saat önce kan verdim bekliyorum canım ara ara bel ağrım başladı adet Olcam diye çok korkuyorum 😔
biz aynı gün olmuşuz. siz aşılama gününü de sayıyorsunuz herhalde değil mi? ben 10. gün diye sayıyorum bugünü çünkü:halay:benim de dün bel ağrım oldu. sonucunu paylaşır mısınız ben de heyecanlıyım çok..

Kızlar merhaba dün aşılamamın 11.günü idi aşılama günümde dahil olarak saydım malesef yine negatif. Bu ay tekrar aşılama deneyecegiz devlette 3.aşılamam olacak daha sonra tüp bebek inş.

Kızlar 25ekimde aşılama oldum 8 Kasım da yani 15.gunu adet olma tarihim de sabah kan verdim negatifi gördüm 2 saat geçmeden regl oldum çok düzenlidir o kadar ilaca ilk ay hiç tepki vermedi vücudum malesef... Şimdi bugün tekrar regl olmam lazımdı olmadım böyle bir gecikmesi olan oldu mu yani olsaydı geçen ay düzensizlik olmazmiydi kimisi ilaçların etkisi devam edip hamile kalmış sizde durumlar nasıl oldu negatif görüp regl olup ondan sonraki regl dönemindeki düzensizlik oldu mu

Merhaba arkadaşlar Eylül ayında aşılama oldum ve şuan 2,5 aylık hamileyim ilk aşımı olmuştum biontek ikinci asiyi hemen olmadım olmalı mıyım bilmiyorum korkuyorum da. Hamile olup ta korona aşısı olan var mı arkadaşlar lütfen yardım

ABD880F1-FE9A-4CCC-BA64-A65E813E8C73.jpeg
Arkadaşlar bugün aşılamamın 9. Günü hafif silik çıktı 3 tane test verdim üçü de aynı çıktı ne olur bana yardımcı olun acaba var mıdır

X