Aşılama süreci nasıl ilerliyor?

Var mı belirtin falan?testi ne zaman yapacaksın
Valla nasıl bir belirti olması lazım onu bile bilmiyorum kişiden kişiye değişiyormuş. Aşılamadan 15 gün sonra kan ver dediler ama daha öncesinde idrar testi yapmalı mıyım bilemiyorum. Büyü bozulacakmış gibi hissediyorum ne yalan söyleyeyim hiç olumlu düşünemiyorum da gene de Allah bilir

Valla nasıl bir belirti olması lazım onu bile bilmiyorum kişiden kişiye değişiyormuş. Aşılamadan 15 gün sonra kan ver dediler ama daha öncesinde idrar testi yapmalı mıyım bilemiyorum. Büyü bozulacakmış gibi hissediyorum ne yalan söyleyeyim hiç olumlu düşünemiyorum da gene de Allah bilir
Neden öyle düşünüyorsun?kandan bı gün önce istiyorsan idrar testi yapabilirsin

Çünkü kendimi ümitlendirirsem çok üzüleceğimi bildiğim için her türlü sonuca kendimi hazırlamaya çalışıyorum aslında
Ben de öyle yapıyorum,tedaviye çok hevesli başlamıştım aşılama günü de öyleydim.sonra yavaş yavaş telkin ettim kendimi,beklentiyi sıfırladım kendimi alistirdim

AŞılama sürecinde çatlatma iğnesi klomen falan kullandık ya aşılamadan sonra gene aynı günümüzde mi adet olacaz yoksa bu tarihi öne mi çekti bu işlemler

Ben de öyle yapıyorum,tedaviye çok hevesli başlamıştım aşılama günü de öyleydim.sonra yavaş yavaş telkin ettim kendimi,beklentiyi sıfırladım kendimi alistirdim
Sonucun ne öğrendin mi benimkisi negatif biliyordum aslında böyle olacağını tahmin ediyordum pek ümitlenmedim ama üzüldüm gene de

X