Aşılama süreci nasıl ilerliyor?

Bende 3 Eylül de 2. Asilamami yaptırdım beklemedeyim, İnşallah hepimiz güzel haberler alırız 💞

Hanimlar benimde aşilama sürecim basliycak yani bugun catlatma iğnesi oldum yarin 5 gibi asilama olcak cok heyecanliyim bi o dakar da kendimi tutmayi cok istiyorum uzulmemek icin 😊😊 rabbim herkese evlat nasio etsin insallah 🌺

Hanimlar benimde aşilama sürecim basliycak yani bugun catlatma iğnesi oldum yarin 5 gibi asilama olcak cok heyecanliyim bi o dakar da kendimi tutmayi cok istiyorum uzulmemek icin 😊😊 rabbim herkese evlat nasio etsin insallah 🌺
İnsallahhh güzel olurr🙏🌸 bende Perşembe gideceğim yakında da aşılama.sureci..duygularim karıştı nasıl olur ne eder..rabbim yardım etsin

Ben de bugün klomen sonrası ilk takibim yapıldı kan verdim sonuçtan sonra gel edin bekliyorum ne diyecek rabbim hepimizin kucağını doldursun inşallah 🥰

Kızlar hepnızı okudum bende yakın zaman da yaptırabılırım bu ay mfk şans verdik hsg felan hepsini çektirdim agustos basında cok şükür temiz cıktı anestesiz çektirdim İstanbul da olanlar korkmasın echomar var asılama için de rabbim hepinize güç versin bende okudum bayabbişi not ettim bu başlıkta

Bugün 5. Günüm bekliyoruz.. inşallah tutar
Kloromen kullandıktan sonra yumurtalıklarıma baktı yumurtalar büyümeye başlamış ama gerekli büyüklükte değil dedi Pazartesi tekrar kullan dedi ilaç kullanma dedi kendiliğinden mi büyüyor nasıl oluyor anlamadım ben

Aşılama şöyle Dr sizin durumunuza göre ilaç yada iğne veriyor 5 gün falan kullanıyorsunuz daha sonra yumurta takibi yapılıyor ve çatlatma iğnesi vuruluyorsunuz sonrasında eşinizden sperm alınıyor ve bu spremler yıkanıyor kaliteli olanlar ayrıştırıliyor ve sizin rahminize direkkt yumurtalıkların yanına bırakılıyor yani tüpten falan geçmesinde gerek kalmıyor spremlerin sonrasında 15-20 dk kadar yaptırıyorlar sizi bu kadar
5 gün klomen kullandım iki gün sonra gel dedi gittiğimde yumurtaların büyümeyen başlamış ama istediğimiz büyüklükte değilmiş dedi üç gün sahan erteledi yumurtalarımı neden büyütüyorlar daha sonra hangi işlem uygulanıcak yumurta çatlatma iğnesinden sonra direk aşılama yapıyorlar mı

5 gün klomen kullandım iki gün sonra gel dedi gittiğimde yumurtaların büyümeyen başlamış ama istediğimiz büyüklükte değilmiş dedi üç gün sahan erteledi yumurtalarımı neden büyütüyorlar daha sonra hangi işlem uygulanıcak yumurta çatlatma iğnesinden sonra direk aşılama yapıyorlar mı
Yumurtanızin büyümesi lazım zaten normal de her ay olan birşey bu kadınlarda bizde olmadığı için ilaç ile büyütülüyor çatlatma iğnesinden 36 saat sonrasi aşılama işlemi oluyor

Yumurtanızin büyümesi lazım zaten normal de her ay olan birşey bu kadınlarda bizde olmadığı için ilaç ile büyütülüyor çatlatma iğnesinden 36 saat sonrasi aşılama işlemi oluyor
Bütün sonuçlarımın hepsine normal hiçbir sıkıntı yok dedi doktor da hiç demedi yumurtaların büyümüyor falan diye klomen ilacı vererek benim ilaç üzerinden yumurtalarımı büyütüyorlar yani anlayamadım ben bu işi valla

Bütün sonuçlarımın hepsine normal hiçbir sıkıntı yok dedi doktor da hiç demedi yumurtaların büyümüyor falan diye klomen ilacı vererek benim ilaç üzerinden yumurtalarımı büyütüyorlar yani anlayamadım ben bu işi valla
Ya bu şekilde ilaçla kontorollu bir şekilde ilerlemiş oluyorlar aslında yumurtanın büyüyüp büyümemesi ile alakasi yok

Ya bu şekilde ilaçla kontorollu bir şekilde ilerlemiş oluyorlar aslında yumurtanın büyüyüp büyümemesi ile alakasi yok
Anladım canım bi an korktum bi sorun mu var acaba diye bilememek çok kötü bişi ya gene Allah razı olsun iyi kötü burdan bişeyleri öğrenmeye çalışıyorum. Allahım uğraşlarımızı zayi etmesin yeter ki inşallah ☺️

Merhabalar,ben de aşılama tedavisi görüyorum, bugünkü ultrason sonucuna bakınca Dr ikiz hatta üçüz ihtimali var, Çarşamba gel tekrar bakalım belki tedavi iptal olabilir dedi moralim bozuldu.sizin boyutları ne kadar çıktı ultrasonda ve kaç tane var olgunlaşan?

Merhabalar,ben de aşılama tedavisi görüyorum, bugünkü ultrason sonucuna bakınca Dr ikiz hatta üçüz ihtimali var, Çarşamba gel tekrar bakalım belki tedavi iptal olabilir dedi moralim bozuldu.sizin boyutları ne kadar çıktı ultrasonda ve kaç tane var olgunlaşan?
Merhaba canım benim 3 yumurtam vardı sağda 1 tane 16 mm solda 2 tane 19 ve 15 mm 19 mm göre hareket edelim onu kaçırmayalım dedi doktor ona göre Harry etmistik canım 12 Eylül'de aşılama oldum az kaldı benim test yapmaya ama sabredemiyorum .ovitrelleyi 10 Eylül'de vuruldum etkisi gecmimisdir acaba test yapsam mı diyorum bilemiyorum

Merhaba canım benim 3 yumurtam vardı sağda 1 tane 16 mm solda 2 tane 19 ve 15 mm 19 mm göre hareket edelim onu kaçırmayalım dedi doktor ona göre Harry etmistik canım 12 Eylül'de aşılama oldum az kaldı benim test yapmaya ama sabredemiyorum .ovitrelleyi 10 Eylül'de vuruldum etkisi gecmimisdir acaba test yapsam mı diyorum bilemiyorum
12-14 gün geçmesi lazım üzerinden:) inşallah olumludur

X