Aşılama süreci

Kızlarr çok acil bişry sormak istiyorum. Ben öylesine bi gebelik testi yapmak istemiştim adetime daha yaklaşık 1 hafta var düzensiz olduğu için tam bilmiyorum ne zaman olacağımı. Test sonucunu görünce bi kafam karıştı sizce hamile miyim ? Yaklaşık q ay önce hsg çektirmiştim onun etkisi olmaz heralde. (Erken gebelik testi )

1000034337.jpg

tebrikler çok bariz hamilesiniz. neden kafanız karıştı peki pozitif olunca çift çizgi çıktığı yazıyor mesela böyle testlerin prospektüslerinde. şapkadan tavşan çıkarmaya çalışır gibi gölge çizgiden gebelik yakalamaya çalışan onca kadın var ki bu kadar bariz testi atmanız değişik geldi. sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.

tebrikler çok bariz hamilesiniz. neden kafanız karıştı peki pozitif olunca çift çizgi çıktığı yazıyor mesela böyle testlerin prospektüslerinde. şapkadan tavşan çıkarmaya çalışır gibi gölge çizgiden gebelik yakalamaya çalışan onca kadın var ki bu kadar bariz testi atmanız değişik geldi. sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.
Ya açıkçası ben bu ay aşılama sürecine başlayacaktım. Şimdi bir anda böyle pozitif görünce çok şaşırdım açıkçası

Bir de 2 hafta önce vajinal ultrasona girdim ve doktor hiç bişry söylemedi. Bu kadar kısa sürede erken gebelik testinin bu kadar net çıkması kafa karıştırıcı gibi geldi. Yanlış olması mümkün müdür acaba

Bir de 2 hafta önce vajinal ultrasona girdim ve doktor hiç bişry söylemedi. Bu kadar kısa sürede erken gebelik testinin bu kadar net çıkması kafa karıştırıcı gibi geldi. Yanlış olması mümkün müdür acaba
Gözünüz aydın bence vakit kaybetmeden kan verin netleşsin hsg sonrası gebe kalması daha kolay olur diyorlardı ondan olabilir sadece yeni 2 hafta olmuş yumurtlama döneminde olmuş olsa bile bu kadar net çıkması beni de şaşırttı adetten 3 4 önce bile bu kadar net çizgi çıkmıyor inşallah meleğiniz sizinledir kan testi verirseniz paylaşırsanız sevinirim

İnşallah öyledir. Bende yarın sabah ilk iş allahın izniyle kan vermeye gidicem. İnşallah sizinle de bu sevincimi paylaşmak isterim.

Kızlar bende bu ay femara ve çatlatma iğnesi vuruldum iğneden sonraki 7 günüm dün ara ara sağ Kasgimda batma ve ağrı hissettim dün test yaptım ama iğneden dolayı pozitif çıkıyor tabi

Kızlar bende bu ay femara ve çatlatma iğnesi vuruldum iğneden sonraki 7 günüm dün ara ara sağ Kasgimda batma ve ağrı hissettim dün test yaptım ama iğneden dolayı pozitif çıkıyor tabi
Test için en az 12. Gün yapılması lazım yanıltabilir çünkü

Hsg çekiminden dolayı olabilir mi diye sormak istemiş yoksa anlaşılmayacak birşey olmadığını burada herkes biliyor zaten.

Evet benim de kafamı hsg karıştırdı da 1 ay olcak hemen hemen. Hayırlısı olsun bakalım kan verdim pazartesi çıkar dedi doktor.

X