Aşılama süreci

Ben iki buçuk senelik evliyim ilk dört ay vajinusmusla mücadele ettim kendim yendim Allah'a şükür sonrasında hep istedik bebek ama olmuyor doktora da gittik bende bir sorun çıkmadı eşimde sperm hareket oranı biraz düşüktü ilaclarla doğal yollarla takviye ile baya bi yükseldi fakat gene de olmuyor ya çok istedigimizden stresten bilemiyorum kafama takmiycam diyorum ama engel olunamiyor ki aşılama dusunuyorduk dedik acele etmeyelim biraz daha deneyelim şuan adetim 16 gün gecikti bazen adet olacakmış gibi kasik ağrısı oluyor geçiyor başka hiçbir belirti yok test yapmak da istemiyorum uzulmeyeyim diye iki gün daha bekliycem öyle test yapicam inşallah hamileyimdir o yüzden gecikmisimdir sizlere de dua eder dua beklerim Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin
İnşallah hamileliktendir haber et bizde
Ben de çok yeni üye oldum aklıma takılanları sormak için canım. Çevreme anlatmak istemedim. Birde bizim burada çocuğu olmayanları hemen boşuyorlar 😅 o yüzden gizliyorum huzurumuz bozulmasın diye
kız tövbe o ne demek
B bef45

Canım naptın. Bana sıkışık gel demişti doktor..daha eşim sperm veriuor labaratuvar da baya sürüyormus galiba o kadar saat nasıl sıkışık beklicem 🥺
bemde eşim veriyor şu an sprem dua et bol bol, tuvalete git şimdi sonrasında su iç bence dayanmazsın

İnşallah hamileliktendir haber et bizde

kız tövbe o ne demek

bemde eşim veriyor şu an sprem dua et bol bol, tuvalete git şimdi sonrasında su iç bence dayanmazsın
Dualarım seninle canım aklımdasın 🌸 eşimin menisi çok çok az geldi inşaallah sorun olmaz 🥺 1,5 ml aşağısı kabul olmuyomus

B bef45

Canım naptın. Bana sıkışık gel demişti doktor..daha eşim sperm veriuor labaratuvar da baya sürüyormu
B bef45

Canım naptın. Bana sıkışık gel demişti doktor..daha eşim sperm veriuor labaratuvar da baya sürüyormus galiba o kadar saat nasıl sıkışık beklicem 🥺

Normalde reglin düzenli mıdır canım. Çünkü 16 gün geciktiyse ve normalde duzenliyse bence hamilesin 🙈
Aşilamaniz nasıl gecti. Yaptınız mi

Çok kötüyüm ağlıyorum. Aşılama yaparken rahim ağzı duvarı kapanmış dedi doktor onu açtı. Aşılamadan 20 dakika sonra dayanamayıp tuvalete gittim. Korkuyorum tutmaz diyr
Sıkışık bi
Çok kötüyüm ağlıyorum. Aşılama yaparken rahim ağzı duvarı kapanmış dedi doktor onu açtı. Aşılamadan 20 dakika sonra dayanamayıp tuvalete gittim. Korkuyorum tutmaz diyr
Ya geçmiş olsun acı çekmişsin şimdi
Sıkışık bir şekilde yapınca lavaboya gitme ihtiyaci oluyor.
Benimki sıkışık değildi . 40 dk boyunca yerimde kalkmadim

Saçmalama canım, bende wcye gittim napalım altımıza mı edelim yani, ne alakası var evimde geldim ayaklarımı dikelttim oturuyorum. Bugün ilişki önerildi
Bize de düzenli ilişki dedi. İki güne bir mi ne kadar düzenli dedim. Her gün dedi yaaa 😭 her gün nasıl dayanacagim ben 😅 bir de kanamam var şuan rahim ağzını açtı doktorum canım çok acıyor. Her şey güzel olucak 🌸🙈

Bu süreçte o kadar yıprandım ki tabi çevrenin etkisi de büyük habire hamilelik dedikodulari dolasiyo etrafta ama öyle bir durum yok çevremde herkesin cocuklari oluyo insan ister istemez uzuluyo benimde olsun istiyo hickimseye derdimi anlatamiyorum bişey soyleyemiyorum buraya da dün üye oldum insanlardan destek alabilmek için geçtiğimiz bu yollardan birbirimize yardımcı olabilmek için ne biliyim sizlerle yazistıkca kendimi daha iyi hissediyorum ümidim artıyor
Bu zorluğu yaşayan her kadın aynı duyguları yaşıyor bende sırf bu yüzden buraya üye oldum kimse beni anlamıyor çünkü herkes kolayca anne olmuş ilk aydan hamile kalan insana ne kolay stres yapma olur demek benim yerimde olsalar kafayı tırlatacak insanlar bana akıl verince sinirlerim bozuluyor

Çok iyi yapmışsin canım. Ben ümidimi kaybettim 🥺
Bana doktor sıkışık olmam gerektiğini söylemedi sabah tuvalete gittim sonra hastaneye gittim ağrım da olmadı sadece rahmi açmak için bir alet takıyor ya o azıcık acıttı başka bir sıkıntım olmadı bugün 6. Günüm bakalım sonuç ne olacak inşallah bebişlerimiz tutunur hiç bir belirtim yok umudum da yok açıkçası bende bir problem yok çok şükür ama eşimin ileri hızı düşük ne yaptıysak ne kullandıysa düzelmedi çok para gitti ilaçlara kısmetimizde varsa olur beş ay öncesinde kendiliğinden oldu bebeğim ama kalbi durdu 8. Haftasında hayırlısı olsun sağlıklı bebeklerimiz olur inşallah

Bana doktor sıkışık olmam gerektiğini söylemedi sabah tuvalete gittim sonra hastaneye gittim ağrım da olmadı sadece rahmi açmak için bir alet takıyor ya o azıcık acıttı başka bir sıkıntım olmadı bugün 6. Günüm bakalım sonuç ne olacak inşallah bebişlerimiz tutunur hiç bir belirtim yok umudum da yok açıkçası bende bir problem yok çok şükür ama eşimin ileri hızı düşük ne yaptıysak ne kullandıysa düzelmedi çok para gitti ilaçlara kısmetimizde varsa olur beş ay öncesinde kendiliğinden oldu bebeğim ama kalbi durdu 8. Haftasında hayırlısı olsun sağlıklı bebeklerimiz olur inşallah
Günler geçmek bilmiyor böyle şeylerde ya hu 😅🙈 inşaallah tutunur. Ben birçok kadının yorumunu okudum hiç belirti yaşamadan öğrenenler de var hamile olduğunu hiç üzülme 🌸

Günler geçmek bilmiyor böyle şeylerde ya hu 😅🙈 inşaallah tutunur. Ben birçok kadının yorumunu okudum hiç belirti yaşamadan öğrenenler de var hamile olduğunu hiç üzülme 🌸
Ay o yorumlar bana denk gelmiyor hiç aşılama yaptıktan sonra üye oldum sayfaya didik didik ettim aşılama ile ilgili olan konuları sürece hep başlamışlar sabırla sonuna kadar okuyorum en sonunda adet oldum negatif yorumları gördüm hep benimde baya modum düştü açıkçası heyecanım hevesim hiç yok

Ay o yorumlar bana denk gelmiyor hiç aşılama yaptıktan sonra üye oldum sayfaya didik didik ettim aşılama ile ilgili olan konuları sürece hep başlamışlar sabırla sonuna kadar okuyorum en sonunda adet oldum negatif yorumları gördüm hep benimde baya modum düştü açıkçası heyecanım hevesim hiç yok
Aslında okumasak daha mi iyi bilmiyorum canım eşim bana yasakladı. Ama ben de kendimi hiç durduramiyorum sürekli okuyorum 😅 dua edicez bu ay güzel haberler alacağız biliyorum ♥️

Aslında okumasak daha mi iyi bilmiyorum canım eşim bana yasakladı. Ama ben de kendimi hiç durduramiyorum sürekli okuyorum 😅 dua edicez bu ay güzel haberler alacağız biliyorum ♥️
Evet benim eşimde okuma araştırma bakma daha çok stres yapıyorsun zaten bir kaç güne göreceğiz diyor da bende kendimi durduranıyorum evliliğimin 3. Yılı bu ay bebeğim olmazsa kedi beslemeye karar verdim psikolojik olarak çok iyi geleceğini duydum ama evlenmeden önce çalışıyordum eşimin işi dolayısıyla farklı şehire geldik hayatım baştan sona değişti evde durdukça stres oldum iyice

Evet benim eşimde okuma araştırma bakma daha çok stres yapıyorsun zaten bir kaç güne göreceğiz diyor da bende kendimi durduranıyorum evliliğimin 3. Yılı bu ay bebeğim olmazsa kedi beslemeye karar verdim psikolojik olarak çok iyi geleceğini duydum ama evlenmeden önce çalışıyordum eşimin işi dolayısıyla farklı şehire geldik hayatım baştan sona değişti evde durdukça stres oldum iyice
Ben de iki tane kuş aldım gerçekten çok iyi geldi bana ♥️ ben de çok stresliyim. Hatta bugün doktora dedim ki aşılamadan sonra nelere dikkat edeyim. Sen hiçbir şeye dikkat etme stres yapma yeter. Çok stresli birisin ve böyle yaparsan ne yaaoarsak yapalım işe yaramaz tedavi dedi üzdü beni sert konuştu ama haklı 🥺

Ben de iki tane kuş aldım gerçekten çok iyi geldi bana ♥️ ben de çok stresliyim. Hatta bugün doktora dedim ki aşılamadan sonra nelere dikkat edeyim. Sen hiçbir şeye dikkat etme stres yapma yeter. Çok stresli birisin ve böyle yaparsan ne yaaoarsak yapalım işe yaramaz tedavi dedi üzdü beni sert konuştu ama haklı 🥺
Gerçekten elimizde olan bir şey değil bu süreci yaşayan herkes stres yapıyordur bende stresimi azaltacak dikkatimi dağıtacak bir şeyler arayışındayım

X