Aşılama tedavisinde lazer yapılır mı yardım

delisevdam7

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2023
22
8
31
SElam kızlar aşılama yaptırdım 7ci günüm bugün ama aklıma takılan bir konu var yardım edin ne olur ben sadece yüz bölgesi icin lazer tedavisi görüyordum 2 ay önce gitmiştim malum yeniden cıktilar ignelerin etkisiylede çoğaldılar bu hafta gitsem acaba olurmu tutunmada sıkıntı yaşanirmi kan tahlini arefe günü yaptırcam o gune kadar halledim mi

kesin olarak gebelikte lazer sakıncalı olduğuna dair bir çalışma yok ama güvenli olduğuna dair de yok maalesef. doktorlar da, güzellik uzamnları da yeterli veri olmadığı için konu hakkında, riske atmak istemiyor ve bu yüzden de önermiyorlar. 🥲🥲 bence biraz daha bekleyin ya da simdilik kuaförde ağda vb ile aldırın sonra tekrar lazerle devam ederseniz gebelik oluşmazsa

kesin olarak gebelikte lazer sakıncalı olduğuna dair bir çalışma yok ama güvenli olduğuna dair de yok maalesef. doktorlar da, güzellik uzamnları da yeterli veri olmadığı için konu hakkında, riske atmak istemiyor ve bu yüzden de önermiyorlar. 🥲🥲 bence biraz daha bekleyin ya da simdilik kuaförde ağda vb ile aldırın sonra tekrar lazerle devam ederseniz gebelik oluşmazsa
Galiba dediğin gibi riske atmamalıyım sonradan pişman olmamak için canım

X