Aşılama aşılama yaptıranlar buraya

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Arkadaşlar Puregon Kullanan Varmi Sizde Kilo Aldinizmi Bu Devrede Yada şişlik Oluyomu Henüz Aşilama Falanda Yapilmadi Ama Kendimi Hep şiş Hissediyorum

CNM İNAN ÇOK RAHATIM İLK 2 GÜN HEYCAN KARAMSARLIK VARDI AMA ŞİMDİLERDE OLUMLUYUM KENDİMİ DİNKLEMİYOM ACABA BU BELİRTİMİ DEMİYOM AKSİNE İÇİM PIR PIR HERŞEY ÇOK GÜSEL OLACAK HEHEEE

SADECE MERAK EDİYOM 12 GÜN KESİN ÇIKAR SONUÇ SANIRIM DOĞRUMU MORGÜL.....

BU ARADA 3 ARALIK AŞILMA 15 DE YAPTIRAYIM DEDİM

çıkıyor canım bana dr.um demişti 12. günde çıkar diye ama ben hep adetlerimi bekledim onlarda beni hiç umutlandırmadılar günü gününe geldiler....

çıkıyor canım bana dr.um demişti 12. günde çıkar diye ama ben hep adetlerimi bekledim onlarda beni hiç umutlandırmadılar günü gününe geldiler....

YA BENİM DOKTOR 15 GÜN DEDİ BENİMKİDE UMUTLANDIRMADI YÜZDE 15 20 ŞANS VAR DEDİ HATTA SPREMLER ESKİ TESTE GÖRE DÜŞÜKMÜŞDE İŞLME ALININCA YARI YARIYA ARTMIŞŞ
AMA BENİM İÇİM PIR PIR SANKİ HAMİŞİM GİBİ ......

hayırlısı olsun dırım kızı inşallah yüzü gülenlerden olursun ve aşılama olacaklara umut dağıtırsın canım....

darkinlife buldum seniiiiiiiiiiiiiiiii aşılama yapacaklarmı sana dr.ne dedi

darkinlife buldum seniiiiiiiiiiiiiiiii aşılama yapacaklarmı sana dr.ne dedi

Gitmedim ki bi şe desin :)))
Tırsıyorum aşılama yapan doktora sormadım yarayı yaktırıken de azıcık öle oldu p
Daha var adetime hem 16 sında o zaman belki ararım doktoru telle.

aaa kontrole gitmedinmi bidaha alla alla niyekii gerek yokmuymuş neyse hadi hayırlısı bakalım

hmm ya bütün doktorlar ayrı oluyor tabii benimkide laf ben yaktırdıktan 5 gün sonra gitmiştim kontrole sonrada 10 .gün gittim

hmm ya bütün doktorlar ayrı oluyor tabii benimkide laf ben yaktırdıktan 5 gün sonra gitmiştim kontrole sonrada 10 .gün gittim

Ya bana bayramdan sonra gel dedi ya benim dr da abarttı baya.Sinir olmaya başladım özel hastane açınca havalandı dr.eskiden özel muayenehanesi vardı küçük bi yerdi ama ilgiliydi ya para değiştiryo hemen böyle
Senin dr 5 gün sonra 10 gün sonra çağırmış ya benim dr niye böyle..Zaten dediği vakite bişey kalmamış olur ki, ben de gitmem o zmaan oOoOooo.Ben başka bi çözüm bulayım en iyisi..:uhm:

kızlar benim adetim bugün başladı. 26 periodla olur. neyse aşılma yapılacaktı bu ay.yarın gitmem lazım.kaç gün sonra aşılama yapılır adet başladıktan? bayramamı geliyo hesaplamak lazım da

12 -14 gün gibi galiba.Ama kişiye göre değişir yumurtalarını takip edecekler nasıl büyüdükleri de önemli canım.Hayırlısı olsun.....

arkadaşlar 3 aralıkta aşılama yaptırdım bugün 6 gün ama kasıklarım ve belim sürekli olmasda bi başladımı çok ağrı yapıyo ben aşılma sonrası hap ve jel hiç kullanmadım aşılma öncesi hap ve iğne kullandım hala onların etkisimi bu?

dırım kızı kızacam bak şimdi sana... kız ben sana vücudunu dinleme demiyor muyum? adet gününe kadar her belirtiyi ilaçların yan etkisi olarak yorumla ... çatlatma iğnesinin etkisi 10-14 gün arasında geçer. bu arada az kalmış kıa 1 hafta sonra inşallah hamiş olduğunu müjdelersin bize

cnm günaydın kız bana ama ağrım çok oluyo ağlayacak gibi oluyom öle hafif olsa neyse zaten kendimi dinlemeye vaktim yokki h.sonu misafirim vardı 12 kişi deli gibi temzilik yemek servis derken aksam bacakalrım ağrısından uyuyamadım bu arada ısı takibi yapıyom aşılama öncesi 36.5 idi bu sabah 36.9 çıktı bayadır 36.7 idi hayır olsun bakalım..hayırlısı olsun herzaman cnm

birde ben doktoruma sordum klomen kasık ağrısı yapmaz dedi bana ??iğnemei yapıyo bunu

çatlatma iğnesi yapıyor kasık ağrısını... araştırmışsındır aşılama olanları hepsi aynı şeyi söyler kasık ve bel ağrısı diye... kendiliğinden hamile kalanlara sorduğun zaman nasıldı belirtiler diye adet belirtileriyle aynı olduğunu söylerler...
kısacası yaşadığın hiçbir belirtiyi ne adet olacağına ne de hamile kaldığına yorumlayamayız. ama seni çok iyi anlıyorum ilk aşılamada bende böyleydim 2. de uzman olmuştum. inşallah senin ilk ve son aşılaman olur ve bebişin 9 ay sonra kucağına gelir....

inş.cnm hayırlısı olsun hayırsızsa gelemsin zaten gülüm yaa

ben ilk 2 gün dışında çok rahatım ağrılarda olmasa ...olursa olur yaa allahtan herşey ......7 gün kaldı zatennnn mesela son 3 gündür göğüslerimin ucunda acıma hissi var ama başlarda yoktu aşılma yaptırn aherkes bu belirtiyi başta yaşmamışş bende sadece ucu ama göğüslerim şiş değil gayet iyi dokunca acıyo uçları heheh sendede oldumu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…