Aşılama aşılama yaptıranlar buraya

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
dırım kızı az kaldı dövecem seni :))))) benim göğüslerim acımıştı ilk başlarda el değmeyecek kadar çok sızlıyordu sonrasında adetime yakın geçti o sızlamalar o zaman anlamıştım hamile olmadığımı ((((

birde ikimizinde imzası birbirine ne kadar yakın farkettin mi? bende hayallerimdekinin gerçek olmasını istiyorum sende.....

birde ikimizinde imzası birbirine ne kadar yakın farkettin mi? bende hayallerimdekinin gerçek olmasını istiyorum sende.....

evet cnm hayalimiz zaten ben kendime diyorumki p.tesi sonuç pozitif çıkarsa nasıl eve gidecen ?ölürm ben yaaaa kaldıramam o kadar sevinci ....

hhee göğüs konusunda ise benim öle şişme felan yok gülüm hassalıkda yok sadece uç kısmında elimi gezdrirince anlıyommm

normalde benim göğüsüm acırdı adet olacağım zaman ve şişerdi şimdi normaller hehee görecezzz yawwwwww sonucuu ama merak ediyom işte

ah güzelim ahhh inşallah hamişsindir ondan oluyordur.aşılamam yapılalı 35 gün oldu benimkiler hala ağrıyor yawwwwwwwwwwwwwwwww

bendede aynı şikayetler var ama aşılama olmadı o raddeye kadar geldim ama yumurtam büyümemiş diye yapmadı doktor,kendiliğinden olur belki dedi bekliyorum 2gün sonra regli günüm çok heycanlıyım ümidim yok ama yinede heyecan çok

bende aşılama olacağım ocak ayında şans dileyin kızlar allah hepimize tattırsın o duyduları .................

inşallah tutar canım problem neydi anlatırsan sevınırım

selamlar.. aşılama yaptıranlar ve şu anda sonuç bekleyenler hepimiz için hayılısı olsun.. Allah hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip eylesin....

selamlar.. aşılama yaptıranlar ve şu anda sonuç bekleyenler hepimiz için hayılısı olsun.. Allah hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip eylesin....

amin cnm inş.4 günüm kaldı test için inş.hayırlıs sonuçları alırım

kızlar bende aranıza yeni katıldım ilk aşılamamı olucam çarşamba allah yar ve yardımcımız olsun rabbim isteyen herkese tatdırsın o duyguyu

aşılaman geçtiğimiz çarşambamı oldu yoksa önümüzdeki çarşambamı olacak?bende bu ya ilk aşılamamı yaptırıyorum.yarın daha yumurta durumum belli olacak.iğnelerimi yaptırdım.yarın ne zaman aşılama yapılacağıda belli olacak.hayırlısı bakalım...

arkadaşlar, herkese merhabalar.
ben yeni kullanıcıyım.uzun zamandır yazışmalarınızı okuyordum.bende katılmak istedim size.çünkü aynı şeyleri yaşıyoruz hepimiz.bende bu ay ilk kez aşılama yaptırdım.şimdi 2 haftalık beklemedeyiz.10 kasım günü allah nasip ederse hayırlı haberi alırız inş.allah hepimizin kucağını sağlıklı,hayırlı bir evlatla doldursun.ben hepimiz için dua ediyorum :)

canbebek benimde 8 kasımda belli olur en kötü ihtimal 10 kasımda ögrenirim tabi adet olmassam
benim aşılamam 26 ekim pazar sabahı yapılmıştı

bende 22 ekimde 2. aşılamamı oldum
benimde 5 kasımda belli olacak
ama adetimi beklemeyi düşünüyorum
eğer 2 gün geçerse kan testi yaptıracağım.

1.aşılamam tuttu fakat kimyasal gebelikti yani 15. güde beta hcg 34 çıktı 2 gün sonra 2 ye katlaması gerekirken 47 ye yükseldi ve 6. haftanın içinde kanamam gelerek düşük oldu

herşeyin hayırlısı illaki olsun demiyorum allah hayırlıını versin diyorum

selam kızlar bende aşılama tedavime bu gün start verdim. muhtemelen haftaya aşılamam olcak.bu ilk denememiz.umarım rabbim emeklerimizi boşa çıkarmaz. nedendir bilmem çok umutsuz çıktım bu işe.ama kalbim gönlümçokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk istiyor rabbim i isteyince olur biliyorumm.... sizlerinde desteğine ihtiyacım var.rabbim hepimizin güzünü güldürsün inşallahhhhhhh...........

merhaba kızlar bende bu ay aşılama olcam 2 aşılamam olacak şuan 75 ünite pregon oluyorum

benimde ilk aşılmam oldu buay. 30 ekimde. kısmetse 14kasımda çift çizgiyi görmek istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…