Aşılama Aşılama yaptıranlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Benimde bugün uykuda bile kasık ağrım vardı halada ince ince devam ediyor hayra çıkar inşallah ,bize aşılamanın ertesi günü ilişki sonrası yasak dedi doktor bizde onu dinledik size ne dedi
Bizim aşılamanın ertesi günü ilişki sonra Bir gün ilişki olsun bir gün olmasın dedi

Bizim aşılamanın ertesi günü ilişki sonra Bir gün ilişki olsun bir gün olmasın dedi
Evet öyle yazanlarda olmuş bana dediği gibi yasaklayanlarda olmuş bakalım bizimki ne dediyse onu tuttuk biz ,inşallah sonucu güzel olur hepimizin 💐

Aşılama öncesi progesteron baktırmak sartmi benimde 5. Günüm fitil verdi ama hiç kanda progesteron falan bakılması,umarım hepimiz pozitifi görürüz,🤗
Ben 3 aşılama yaptırdım üçündede baktılar . Ve ilk defa düşük çıktı çatlama olmadan zaten hamile kalınmaz. Ama inşAllah emeğimiz boşa gitmez hepimiz burda güzel haberler veririz 🥰 bugün benim 6.günüm ara ara bel ve kaşık ağrılarım oluyor. Sivilcelenmem oldu ve nedenini bilmiyorum ama dudağım uçukladı

Ben 3 aşılama yaptırdım üçündede baktılar . Ve ilk defa düşük çıktı çatlama olmadan zaten hamile kalınmaz. Ama inşAllah emeğimiz boşa gitmez hepimiz burda güzel haberler veririz 🥰 bugün benim 6.günüm ara ara bel ve kaşık ağrılarım oluyor. Sivilcelenmem oldu ve nedenini bilmiyorum ama dudağım uçukladı
Fitil kullaniyormusunuz o yapmış olabilir ,bende dudaklarımı çok çatlattı çünkü

Hepimiz aynı tarihlerde ogrenicez nerdeyse sonucumuzu hepimizinde güzel olsun inşallah bol pozitifli olsun 🤲❤️

Kızlar aşılamanızı nerde yaptınız hangi şehirde mikroçipli aşılama mı normal aşılamamı kaç yumurtanız olmuştu kaç ml di ler

Ben Diyarbakır’da tüp bebek merkezinde mikroçipli aşılama oldum 3 yumurtam olmuştu kontrole gittiğim gün biri 15 ml digerleri 14 ml olmuştu doktor 4 gün daha ilaçları kullan sonra gel aşılama yapacaz dedi gitmeden 36 saat önce çatlatma iğnemi göbekten yaptım aşılama günü yumurtalarımın kaç ml olduğunu söylemedim doktorda söylemedi belki çatladıkları için söylememiştir

Ben Diyarbakır’da tüp bebek merkezinde mikroçipli aşılama oldum 3 yumurtam olmuştu kontrole gittiğim gün biri 15 ml digerleri 14 ml olmuştu doktor 4 gün daha ilaçları kullan sonra gel aşılama yapacaz dedi gitmeden 36 saat önce çatlatma iğnemi göbekten yaptım aşılama günü yumurtalarımın kaç ml olduğunu söylemedim doktorda söylemedi belki çatladıkları için söylememiştir
Ben Ankara’da yaptırdım aşılama ilki özel ikisi devlet hastanesinde olacak şekilde. Normal aşılama yaptırdım ve benimde aynı şekilde son kontrolümde 13-14-16 mm 3 yumurtam oluştu ve 1 gün daha gonal f iğne yaptım ondan sonraki gün çatlatma iğnesi 36 saat sonrada aşılamam yapıldı .

Merhaba siz Diyarbakır bahçeci de mi yaptırdınız aşılamayı?

Ben Ankara’da yaptırdım aşılama ilki özel ikisi devlet hastanesinde olacak şekilde. Normal aşılama yaptırdım ve benimde aynı şekilde son kontrolümde 13-14-16 mm 3 yumurtam oluştu ve 1 gün daha gonal f iğne yaptım ondan sonraki gün çatlatma iğnesi 36 saat sonrada aşılamam yapı
Ben Ankara’da yaptırdım aşılama ilki özel ikisi devlet hastanesinde olacak şekilde. Normal aşılama yaptırdım ve benimde aynı şekilde son kontrolümde 13-14-16 mm 3 yumurtam oluştu ve 1 gün daha gonal f iğne yaptım ondan sonraki gün çatlatma iğnesi 36 saat sonrada aşılamam yapıldı .
Hayırlısı olsun rabbim hepimizin kucağını doldursun inşallah🙏

Benim bugün 11. Günüm cuma test yapıcam inşallah tutmuştur herkesinki ve benimkide 3.aşılamaya takatim yok

Kaçıncı aşılaman hangi aşılamayı yaptırdın nerde yaptırdın inşallah bebeğin seninledir umudunu kesme olumlu düşün canım 💐
Sağol canım 1 aşılamam iptal edildi ikincini sonucunu bekliyorum samsunda üniversite hastanesinde yaptırdım normal aşılama

Benim bugün 11. Günüm cuma test yapıcam inşallah tutmuştur herkesinki ve benimkide 3.aşılamaya takatim yok
İnşallah hayırlı sonuçlar alırsınız ,burda yazarsınız hepimiz mutlu oluruz 🤲benim daha 5. Günüm ,rabbim anneliği hepimize nasip etsin 🙏

X