Aşılama Aşılama yaptıranlara umut olsun diye🌺

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bnm 8.ayim 1 yila cokta kalmadi ama kaset testler hep negatif cikiyo anlamiyorum dr m 23 gibi yap dedi test ama acaba ader dongum kisa oldugu icin mi ki ? Umutlanmkta istemiyorum cok
Canim benim 2 yıl gibi uzun süre olmadı 8 ay çok kısa sıkma canını rabbim hayırlısını versin zamanını bekliyor senin yavrunda🤲🥰

Merhabalar çok çok güzel inşallah bende öyle güzel haber veririm. Bende gonal f kullandim sonra yumurtam 21 mm olmuştu esimin sperm 24 milyondu bir yumurta yeterli mi bilemedim üzüldüm biraz dün yani carsamba günü asilamam oldu dinleniyorum. Havuç kabak çekirdeği ananas avakado bol bol su tüketiyorum inşallah tutar ya dualarınıza talibim bu arada hiç hir ilaç verilmesi sadece myfol. Benim zaten 3 yaşında kızım var 1 yıldan fazladır istiyoruz olmamışti aşılama yaptık inşallah tutar

Bunları okuyunca gerçekten düşüncelerim değişiyor ya benim 3 yaşında kızım var 1 yıldan fazladır istiyorduk olmuyordu polikistik over vardı klomen kullandım olmadı gnol f kullandım iki kutu 21 mm oluştu sağda bir yumurta sonra çatlatma iğnesi ve sperm rezerve 24 milyondu çarşamba aşılama oldu inşallah tutar yaaa hiçbir ilaç verilmedi sadece myfol vardı ona devam et dedi dualarınıza talibim

Merhabalar çok çok güzel inşallah bende öyle güzel haber veririm. Bende gonal f kullandim sonra yumurtam 21 mm olmuştu esimin sperm 24 milyondu bir yumurta yeterli mi bilemedim üzüldüm biraz dün yani carsamba günü asilamam oldu dinleniyorum. Havuç kabak çekirdeği ananas avakado bol bol su tüketiyorum inşallah tutar ya dualarınıza talibim bu arada hiç hir ilaç verilmesi sadece myfol. Benim zaten 3 yaşında kızım var 1 yıldan fazladır istiyoruz olmamışti aşılama yaptık inşallah tutar
Dilerim tutar sakın olumsuzluklara kapılmayın ağır kesinlikle kaldırmayın birde ev işi vermiyor ani hareket de yok bende yeni yaptırdım fakat ilk aşılamam tutmadı yinede umutsuzluk yok iyi şeyler düşünün dilerim tutar bol şans iyi haberlerini bekliyoruz 🤲💜💚💙

Merhabalar bende 3 kutu kullandım hiç fayda etmedi klomen boş yaa bende iki kutu gonal f kullandım bir yumurtam oluştu oda 21 mm sperm rezerve de 24 milyon du Çarşamba aşılama yapıldı inşallah tutar yaaa dualarınıza talibim

Dilerim tutar sakın olumsuzluklara kapılmayın ağır kesinlikle kaldırmayın birde ev işi vermiyor ani hareket de yok bende yeni yaptırdım fakat ilk aşılamam tutmadı yinede umutsuzluk yok iyi şeyler düşünün dilerim tutar bol şans iyi haberlerini bekliyoruz 🤲💜💚💙
Teşekkür ederim yok zaten annemi çağırdım iş felan yapıyorum dinleniyorum inşallah tutar baktım çoğunun ilki tutmamış üzüldüm kasıklarımda ağrı var dün sağ taraftı bugün sol taraf ve bel ağrım var

Teşekkür ederim yok zaten annemi çağırdım iş felan yapıyorum dinleniyorum inşallah tutar baktım çoğunun ilki tutmamış üzüldüm kasıklarımda ağrı var dün sağ taraftı bugün sol taraf ve bel ağrım var
Bunlar bndede oldu önemli olan kanama olmaması bugün konuştum doktorumla bunlar normal ağrılarmış

Merhabalar ben Eylül ayınin başında klomen ve gonal f 450 iki kutu kulland sağda bir yumurtam 21 mm olmuştu. Pazartesi çatlatma Çarşamba da aşılama oldum. Sperm sayımız 24 milyon %60 haretli yazıyordu inşallah tutar ve hiçbir ilaç vermedi sadece myfol vardı ona devam dedi dualarınıza talibim

Merhabalar çok çok sevindim sizin adınıza darısı başıma inşallah. Bende Eylül başında klomen kullandım fayda etmedi sonra gonal f iki kutu kullandım yumurtam sağda 21 olmuştu pazartesi çatlatma iğnesi vuruldum Çarşamba aşılama oldu sperm 24 milyon %60 hız bilmiyorum inşallah tutar. Dinleniyorum annem geldi yardıma uzanıyorum kasıklarda ağrı vardı ama geçti dualarınıza talibim

Merhabalar çok çok sevindim sizin adınıza darısı başıma inşallah. Bende Eylül başında klomen kullandım fayda etmedi sonra gonal f iki kutu kullandım yumurtam sağda 21 olmuştu pazartesi çatlatma iğnesi vuruldum Çarşamba aşılama oldu sperm 24 milyon %60 hız bilmiyorum inşallah tutar. Dinleniyorum annem geldi yardıma uzanıyorum kasıklarda ağrı vardı ama geçti dualarınıza talibim
İnsalah hayırlısıyla tutar canim dua ediyorum hepinize 🙏

X