Aşılama Aşılamadan sonra silik ikinci çizgi

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Meryemhusna

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2020
94
43
41
Arkadaslar 15inde asilama yaptirdim bugun yani 5inci gunde sabredemeyip idrar testi yaptim uc tane ucundede silik de denmez aslibda cok belirgin ikinci cizgi cikti 14unde catlatma ignesi olmustum hamilelik hormonu icerdigi icin pozitif cikabiliyormus idrar testi ama cok umitledim acikcasi ayni durumu yasayip hamile olan varmi testlerin resimleride ekte bi bakin lutfen bu arada 5 gun sonra kan testi istefi doktorum sonuclari paylasirim simdiden tesekkurler

Eklentiler

• 20200919_171316.jpg
    20200919_171316.jpg
    47,9 KB · Görüntüleme: 315
  • 20200919_171313.jpg
    20200919_171313.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 315
  • 20200919_171211.jpg
    20200919_171211.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 264
Bende 14 de catlatma ignesi oldum doktor 8. Veya 10. Gunden sonra test yap istersen dedi igmeden dolayi pozitif çıkar bildigin uzere bosuna yapmissin sabirla beklemen lazm canm

Arkadaslar 15inde asilama yaptirdim bugun yani 5inci gunde sabredemeyip idrar testi yaptim uc tane ucundede silik de denmez aslibda cok belirgin ikinci cizgi cikti 14unde catlatma ignesi olmustum hamilelik hormonu icerdigi icin pozitif cikabiliyormus idrar testi ama cok umitledim acikcasi ayni durumu yasayip hamile olan varmi testlerin resimleride ekte bi bakin lutfen bu arada 5 gun sonra kan testi istefi doktorum sonuclari paylasirim simdiden tesekkurler
Canım biraz erken yapmışsın testi ama Allah gönlüne göre versin inşallah benimde 2 aşılama oldu tutmadı tedaviyi bıraktım virüs yüzünden Rabbim 4 ay sonra bana nasip etti çok şükür inşallah dana en kısa zamanda nasip eder

Bende 14 de catlatma ignesi oldum doktor 8. Veya 10. Gunden sonra test yap istersen dedi igmeden dolayi pozitif çıkar bildigin uzere bosuna yapmissin sabirla beklemen lazm canm
Ayni gun olmusuz igneyi ertesi gun sali gunu asilama yapti heyecandan sabredemedim bu silik cizgiyi bile gormek guzel umarim husranla bitmez cumaya kan testi vericem

Canım biraz erken yapmışsın testi ama Allah gönlüne göre versin inşallah benimde 2 aşılama oldu tutmadı tedaviyi bıraktım virüs yüzünden Rabbim 4 ay sonra bana nasip etti çok şükür inşallah dana en kısa zamanda nasip eder
Evet biraz erken oldu cumaya kan testi vericem insallah guzel bi haber paylasirim sizlerle bu arada tebrik ederim allah ol deyince oluyor iste :KK43:

Ayni gun olmusuz igneyi ertesi gun sali gunu asilama yapti heyecandan sabredemedim bu silik cizgiyi bile gormek guzel umarim husranla bitmez cumaya kan testi vericem
Ben klomen kullanip catlatma ignesi oldum tedavi görmüyorum ama inşallah rabbim dualarimizin karşılığını verir. Haber ver mutlu olurum ❤

Merhaba çok erken yapmışsınız testi bende 14 de oldum aşılama sabırla beklememiz gerek stres yapmamanız gerek canım hatta benim Dr evde test bile yapmamanız söyledi günün geçince gel kan testi yapalım demişti hayırlısı olsun inşallah hepimiz için Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın 🙏🙏

şu an tüm testlerin pozitif çıkacaktır çatlatma iğnesinden dolayı. 15 güne kadar pozitif çıkar eğer sonra ki günler de test pozitif olursa gebelik vardır.

İyi günler bende bu ayın 16 sinda aşılama yaptırdım ama test falan yap demedi doktor bana haftaya pazartesi çağırdı. Birde bana 10 tane iğne verdi karın dan yapmak için. Size de doktorunuz verdi mi iğneden.

İyi günler bende bu ayın 16 sinda aşılama yaptırdım ama test falan yap demedi doktor bana haftaya pazartesi çağırdı. Birde bana 10 tane iğne verdi karın dan yapmak için. Size de doktorunuz verdi mi iğneden.
Ben de 18.de aşılama oldum. Bana sadece progestan fitil verdi. İnşallah hepimizin tutmuştur hayırlısıyla 🙏

X