Aşılama Aşılamadan sonra silik ikinci çizgi

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Malesef benim negatif Dr erken yaptığımı söylüyor fakat olsaydı çıkardı çünkü herkes 14. Günde öğrenmiş bat 2 Ekim adeti bekleyeceğim pkoluyım kilo sorunu var her drun dediği gibi kilodan olmuyormuş 😔
Yinede bir kac gun daha bekle adet tarihinden birkac gun sonra bile pozitifi gorenleri okudum burada. Olmadi insallah onumuzdeki ay. Bende de pko var. Ancak kiloda dikkatliyim. Bir de ben bu ay protein agirlik cok.beslendim. yumurta sut balik tuketmem normalde , hele balik agzima surmem . Her gun haslanmis yumurrta 1 tane , bir bardak sut ve meyve sik tukettim, hafta da 2 balik yedim, hergun bikactane ceviznyedim.bol yesillik bunlar faydaliymıs. Ve asilamadan sonra hep yattim.bunlara dikkat edebilirsin . Kilo evet hep sorun ama bence moralino bozma ne kilolular hamile kaliyor. Vakti zamani geldigide olacak.insallah🤲

Merhaba kızlar bende 24unde perşembe günü microcip asilama yaptırdım bugün 6. Günüm bekliyorum doktorum inofolic combi ve progestan hap verdi progestan günde 3 tane 100mg alıyorum 10 gün sonra biter o zaman kan ver dedi. Ama ben çok korkuyorum sanırım kan vermeyeceğim 10. Gün 😢😢

Merhaba kızlar bende 24unde perşembe günü microcip asilama yaptırdım bugün 6. Günüm bekliyorum doktorum inofolic combi ve progestan hap verdi progestan günde 3 tane 100mg alıyorum 10 gün sonra biter o zaman kan ver dedi. Ama ben çok korkuyorum sanırım kan vermeyeceğim 10. Gün 😢😢
Kendini nasil hissediyorsun.halsizlik felan bir belirti varmi.ayrica test yapmaktan kacamazsin malesef😀 bende asilama oldum. Dr.15 gun sonra gell dedi.ben dayanamadim 10. Gun idrarfa test yaptim 11.gunde kan verdim cikti sukur. Bence yap.kurtul inan icin icini yiyor insanin o daha da kotu yapiyor. Cok iyi biliyorum o duyguyu

Kendini nasil hissediyorsun.halsizlik felan bir belirti varmi.ayrica test yapmaktan kacamazsin malesef😀 bende asilama oldum. Dr.15 gun sonra gell dedi.ben dayanamadim 10. Gun idrarfa test yaptim 11.gunde kan verdim cikti sukur. Bence yap.kurtul inan icin icini yiyor insanin o daha da kotu yapiyor. Cok iyi biliyorum o duyguyu
Canım halsizlik yok sadece uyku meyilimvar o da progestandan bence kaşık agrım oluyor adetim gelecek gibi ama akintimda var az da olsa. 1.5 yıldır olmuyor her ay hüsran. 7 yaşında kızım var çok şükür ama yine de insan mahvoluyor bu süreçte.
Canım 10. Gün idrarda çıktı mi senin? Bir de micro mu normal asilama mi oldu sana?
Hayırlı uğurlu olsun inşallah canım benim

Canım halsizlik yok sadece uyku meyilimvar o da progestandan bence kaşık agrım oluyor adetim gelecek gibi ama akintimda var az da olsa. 1.5 yıldır olmuyor her ay hüsran. 7 yaşında kızım var çok şükür ama yine de insan mahvoluyor bu süreçte.
Canım 10. Gün idrarda çıktı mi senin? Bir de micro mu normal asilama mi oldu sana?
Hayırlı uğurlu olsun inşallah canım benim
11. Gun de idrarda cok hayali cizgi isiga baktiginda zor gorulen bir cizgi oldu.aksamina kan verdim cikti. Ama bende halsizlik uyku hali cok vardi.ben progestan kullanmadim.bunu bu site de cok duydum ama dr bana birsey vermedi.normal asilama oldum.

11. Gun de idrarda cok hayali cizgi isiga baktiginda zor gorulen bir cizgi oldu.aksamina kan verdim cikti. Ama bende halsizlik uyku hali cok vardi.ben progestan kullanmadim.bunu bu site de cok duydum ama dr bana birsey vermedi.normal asilama oldum.
Allah hayırla yavrunuza kavuşmayı nasip etsin inşallah darısı basima

Canım senin kasik ağrıların nasıldı tarif et desem hatırlar mısın? Bir de doluluk hissi yaşadın mi kasikarda

regl agrısının dısında bır agrıydı bu.zonklama ,batma arası bır agrıydı. ozellıkle sol kasık tarafım cok arıyordu, sagda hafıf agrı vardı.sankı ıcınde bır top var da saga sola oynuyor gıbı bır hıssıyat vardı.hala o agrılar devam edıyor ara ara. gecen gun gece agırdı hep, ertesı gun ıyıdım,yada hafıf sıddetılı oluyor arada.

regl agrısının dısında bır agrıydı bu.zonklama ,batma arası bır agrıydı. ozellıkle sol kasık tarafım cok arıyordu, sagda hafıf agrı vardı.sankı ıcınde bır top var da saga sola oynuyor gıbı bır hıssıyat vardı.hala o agrılar devam edıyor ara ara. gecen gun gece agırdı hep, ertesı gun ıyıdım,yada hafıf sıddetılı oluyor arada.
Evet benim ilk hamileligimdeki ağrıyı tarif ediyorsun canım ama benimki öyle değil şu an maalesef demek ki regl sancısı asilama tutmadı:KK43:

Evet benim ilk hamileligimdeki ağrıyı tarif ediyorsun canım ama benimki öyle değil şu an maalesef demek ki regl sancısı asilama tutmadı:KK43:
Senin bugün kacinci gunun asilamada? Dun 6 degilmiydi? Cabuk pes etme bence bir oncekinde oyleydi yine oyle olacak degil.gunun gelmediyse gelene kadar umidini kirma derim🙂

Canim

Canim bende 9. Gunun aksami cok hafif pembemsi kanama geldi.damla damla yerlesme.kanamasndan suphelendim. Ertesi gun idrarda test yaptim gorulmeyen isiga baktiginda evirip ceviridigimde bor silik cizgi gordum. Sonra ertesi gun de yaptim o da bir onceki gune nazaran 1 tik daha belirgin. Ama teste dikkatli baksan gormeyecegin bir cizgi. Bu arada kasik agrim ve halsizlik cok vardi.uyukluyordum surekli. 11.gun aksam doktora gittim dayanamadim. Dr de cok erken cikmazsa moralin bozulabilir dedi olsun yapalim dedim. Sonucim 27.73 cikti. 2 gun asonra yani dun aksam tekrar gittim .degerimin 3 ye katlanmasi geeekiyormus. Dun ku kan testinde de sukur 78 cikti beta. Dr hersey yolunda dedi haftaya keseyi goruruz dedi. Sali yada carsamba gidecegim.
Sen ne yaptin baktirdinmi test yaptinmi. Bugun14 gun oldu.seninle ayni zamanda asilamamiz olmus? Hayirli haberlerino bekliyorum🤲🤲
Merhaba. Üzerinden çok geçmiş mesajların ama bekli görürsünüz. Benimde bugün aşılamada 11. Günüm çatlatma iğnesinde 12. Günüm. Erken gebelik testi yaptım. Çift çizgi çıktı. Acaba erken mi yaptım diye düşünüyordum. Yazıyı gördüm. Çatlatma iğnesinin etkisi mi diye düşünüyordum. Çok fazla kasık ağrım var

Merhaba. Üzerinden çok geçmiş mesajların ama bekli görürsünüz. Benimde bugün aşılamada 11. Günüm çatlatma iğnesinde 12. Günüm. Erken gebelik testi yaptım. Çift çizgi çıktı. Acaba erken mi yaptım diye düşünüyordum. Yazıyı gördüm. Çatlatma iğnesinin etkisi mi diye düşünüyordum. Çok fazla kasık ağrım var
Yarında testi tekrarlayın koyulaşma varsa büyük ihtimal pozitif doğrudur. Testin fotosunu atarmısınız.

Fotosu yok ama silik bi çizgi . Yarın tekararlayım o zaman . Ertesi gün de kanda baktırayım ama insan bekleyemiyor. Sizde duru nedir

X