Aşılama Aşılaması tutanlar belirtiler nelerdi

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Benimde bi kaç gündür adet belirtilerim var o yüzden test yapmaya cesaret edemiyorum 😔
Hayırlısıyla en kısa zamanda sende meleğine kavuşursun inşallah. Kullanılan ilaçlar ayrı yıpratıyor sonuç için beklemek ayrı yıpratıcı. Allah tez vakitte güldürsün yüzümüzü.🤲
Amin canim inşallah hakkimizda hayirlisi nasip kaderde ne varsa onu yaşariz plan o şu bu boş yani test yapma bence bekle gelirse gelir gelmezse zaten hamissindir inşallah öyle daha kolay öbur türlü zor canum inşallah bebeğin seninledir

Merhaba bende 11subatta yaptırdım ilk aşılamami siz nasılsınız var mı bir belirttiniz neler hissediyorsunuz
Bende ayın 12 sinde cuma günü yaptırdım. Zerre belirti yok ne akıntı ne meme hassiyeti ne uyku ne bulantı ne baş dönmesi. Sizde var mı belirti ? Birde nereye yaptırdınız

Bende ayın 12 sinde cuma günü yaptırdım. Zerre belirti yok ne akıntı ne meme hassiyeti ne uyku ne bulantı ne baş dönmesi. Sizde var mı belirti ? Birde nereye yaptırdınız
Bende akıntı var ama bilemiyorum ben mi görmek istediğimi görüyorum. Bel agrin vardı bugün az oldu çok nadir ara ara kasik agrım oluyor batma gibi ama nadiren yani belkide vücudumu dinlediğim içindir bilemiyorum.
Sakaryada yaptırdım ben özel klinikte yaptırdım siz nerde yaptırdınız

Bende akıntı var ama bilemiyorum ben mi görmek istediğimi görüyorum. Bel agrin vardı bugün az oldu çok nadir ara ara kasik agrım oluyor batma gibi ama nadiren yani belkide vücudumu dinlediğim içindir bilemiyorum.
Sakaryada yaptırdım ben özel klinikte yaptırdım siz nerde yaptırdınız
Bezmialem de yaptırdım ben :) İstanbul'da. Bende belirti hiç yok arkadaşim bakalım göreceğiz sonucu :)

Merhaba bende 14 Şubat'ta yaptırdım aşılamayı ilk defa benim belirtilerim sizinki gibi acaba test yaptınız mı sonucunuz nedir ben pazartesi öğrencim inşallah tutmuştur

Bende 23martta yaptirdim hic belirti yok bazen bel agrim oluyo cok nadir arada kasiklarda bi baski birde bu asilamadan sonra cok su icmeme rağmen idrarda bi köpürme olmaya başladı hic boyle bir durum yasadinizmi sizde bu arada insallah tutmustur asilamaniz🙏

Mrb bende 3 nisanda ilk aşılamamı oldum ara ara kasık ağrılarım oluyor fitil olarak progestan kullanıyorum özellikle lavaboya idrar için gittikten sonra karnımda bir 10 dklk ağrı oluşuyor bugün 5. Günüm ama göğsümde hassasiyet ve büyüme olduğunu farkediyorum çok araştırdım ama herkeste farklı belirtiler oluşuyormuş bu belirtilerle hamile olanda aynı belirtiler olupta hamile olmayanda var 15 gün sonra test yapmam istenildi bekliyip görecez artık nekadar zor bir süreç Rabbim yar ve yardımcımız olsun Allah isteyen herkese nasip etsin ne olursa olsun umudumuzu kaybetmeyelim Allahın yanında hicbirşey zor değildir

X