Aşırı ailevi sorunlarım var lütfen bakın?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Minimaloyku

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2020
27
3
24
Sevgili ablalarim abilerim ve kardeşlerim ben üni sınavına hazırlanan bir kızım şu anda aşırı bunaldimda olduğum bir konuyu anlatacağım lütfen yardımcı olun akıl verin ,benim babam olacak o şeytan şerefsiz iblisin ta kendisi sorunum ona baba demek istemiyorum çünkü onu insan yerine bile koymuyorum neden mi? Çocukluğumdan bu güne kadar benden nefret etti evladı olarak görmedi bu günlerde ise üniye gitmesin kocası ona çok iyi bakar okumasın diyor neden mi bunları yapıyor ilk olarak kız çocuğu olduğum için diyor ki bak ben erkeğim erkeklerin gözünden görüyorum sen okuma evlen unide bişi olur diyor ahlaksız herif ve ayrıca durumumuz çok iyi ama vize para vermez borsalarda kumarlara yatırır .ben bu yaratığa gece gündüz beddua ediyorum adak adıyorum yalvariyorum yüce Rabbime ama Allah im onun canını alacağına başına felaket verecegine eline para veriyor mutlu ediyor onu aşırı şanslı birisi hep para geçiyor eline ve o parayı yine kumara yatırıyor işte arjafadlar bu kişi bu arada dinsiz imansız namaz kılmayan Allah nedir bilmeyen birisi anneme de çok kötü davranıyor kadın her seferinde barisiyor sex yapmak için yanına geliyor annemde hemen hiçbir şey olmamış gibi barisiyor ve yapıyorlar her seferinde böyle diyorum ki neden bosanmiyorsun gel birlikte hayat kuralım yok diyor ben yapamam isterse sana ne yaparsa yapsın ben boşanmam diyor ayrıca onu sevmiyorum para felan vermiyor o yüzden barisiyorum diyor ama bana inandırıcı gelmiyor .dediğim gibi sınava hazırlanıyorum bıktım bu yarattıktan bana bir tane kalem almadı birde üstüne ders çalışmayım diye televizyonun sesini sonuna kadar açıyor biz kapatıyoruz o açıyor güçlü bir dua yok mu olse de kurtulsam şundan lütfen destek olun iyi günler 🌸

Universitede hicbir sey olmuyor, sen merak etme. Universiteyi kazan ve devlete kyk burs ya da kredisine basvur, durumunuz iyiyse belki burs cıkmaz ama geri donemeli kredi alırsın, mezun olunca 2 yıl sonra odenmeye baslıyor ya da sigortalı is bulunca. Acil universiteye at kendini

Beddua etme, eğer konu gerçekse ıslah olması için dua et. Ona kötü bir şey de olsa iyi bir şey de olsa siz de etkileneceksiniz. Madem bir şey dileyeceksin "Allahım iki dünyada da yüzümüzü güldür" diyebilirsin. Okul işi babanın ağzıyla olmaz, iyi bir meslek bu devirde şart. Çalışırsın ya da çalışmazsın ana eğitim olsa iyi olur. Ayrıca kimse çocuğunun başına bir şey gelsin istemez, babanın korkusunun boşa olduğunu sen ahlakınla hanımefendiliğinle gösterip onu yanıltabilirsin, tabii böyle babana şerefsiz demeyi bırakıp

Universitede hicbir sey olmuyor, sen merak etme. Universiteyi kazan ve devlete kyk burs ya da kredisine basvur, durumunuz iyiyse belki burs cıkmaz ama geri donemeli kredi alırsın, mezun olunca 2 yıl sonra odenmeye baslıyor ya da sigortalı is bulunca. Acil universiteye at kendini
Merhaba güzel yorumun için teşekkür ederim sanırım üniversitese hakkında bilgilisin sana biraz soru sorabilir miyim?

Tamam suan zorluk yasiyorsun
Ama babana kullandigin kelimeler , annen ile baban arasinda olan sex durumu falan..garibime gittii...

Universiteye kadar gelebildigine gore
Bitirebilirsin de . Sinavlarina odaklan Bitir ve yoluna bak sadece.
Dua et bir sekilde okuyabilmissin buraya kadar.
Okulunu bitir ve kurtar kendini :KK66: anne ile babanin iliskisine birak onlari ilgilendirir

Anlattigin baba figurune gore ilkokuldan alinman gerekirdi bu arada.

Tamam suan zorluk yasiyorsun
Ama babana kullandigin kelimeler , annen ile baban arasinda olan sex durumu falan..garibime gittii...

Universiteye kadar gelebildigine gore
Bitirebilirsin de . Sinavlarina odaklan Bitir ve yoluna bak sadece.
Dua et bir sekilde okuyabilmissin buraya kadar.
Okulunu bitir ve kurtar kendini :KK66: anne ile babanin iliskisine birak onlari ilgilendirir

Anlattigin baba figurune gore ilkokuldan alinman gerekirdi bu arada.
Açığa geçmem için yıllarca cirpindi yalvar yakar okudum sana üni hakkında birkaç soru sorabilir miyim?

O kadar hakaretler etmisinki babana bende tovbe estafurullah sana bisey yapti sandim.Tamam okumani istememesi harclik vermemesi hos birsey değil,sen herseyeragmen okuluna devam et ama bence suan ergenligin vermis oldugu agresiflikle hakaretvari seyler yazman hos degil.Yasin daha cok kucuk.Annen bile bosanma taraftari degilmis,demekki okadar da illet biri degil baban.Kazandigi parayi nereye verecegi,annenle özel hayati seni ilgilendirecek en son sey.Derslerine odaklan,sınavını kazanip kendi ayakları uzerinse durmayi ogren.Suan yapacagin tek sey bu...

Başına felaket gelirse mesela yatalak olursa ve bir tek sen kalırsan bakmak için ne yaparsın bunu düşün. Beddua kimseye etme.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X