Aşırı belirsiz bi' aşk hikayesi...yardım kızlar!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sizce sosyal medyadan ilişki tespiti yapmışım gibi mi duruyor ?
Benim son 4 ayım bu adamla geçti. Hemen her gün birlikteydim. Sadece sosyal medyada paylaştığı bir şiirden çıkarım yapmıyorum.
Daha önce de böyle bir olay yaşandı. Bilgisayarımı isteyip sonra da şiir bıraktı.
Bilmiyorum ya. Ya da ben görmek istediğim gibi görüyorum. Ne diyeyim haklısınız. Bu kadar kişi hoşlanmıyor diyorsa vardır bi bildikleri.
Sormayı düşünmüyorum.. dümdüz olmamış gibi devam edeceğim artık.

Vallahi öyle duruyorsunuz.
Adamın size birebir yani yüzyüze bir hoşlanma belirtisi olmamış.
Bilgisayarınızda kapanmayan o sayfadan ilham almış sonra da şiirinizi storysinde yayınladı diye tamam demişsiniz.
Ben mi yanlış anlıyorum.
Belki ilgisi var (ki ben yazışmalardan o duyguyu almadım) belki yok. Bunun çaresi yüzyüze konuşmak.

Storyleri falan bırakın yahu. İnsanlar konuşarak anlaşır.

Hayır tabii kendi söylemedi. Benim gözlemlerim sonucu böyle olduğunu düşünüyorum.Çünkü ne zaman bir adım atmaya kalksam kaçıyor. Ben geri çekilince de bir şey yapıyor. Anlamıyorum ki ben de.
Mutluluğunuz daim olsun inşallah :)
Amin teşekkür ederim. Sizin için de hayırlısı olsun ne diyim. Ama kaçmayın ondan gidin okula.

not:yaşlar 22.
Ama buraya bir dip not eklemek istiyorum: bu bey polis kolejinden mezun ve lise boyunca sadece erkeklerle okuduğu için, ne bir kız arkadaşı olmuş ne de flört etme skilline sahip. Çok çok çekingen ve çoğu zaman da agresif.Hatta biz yurtdışındayken bir arkadaşa " mezuniyetten sonra dershaneye yazılmıştım; yanıma bir kız oturduğunda ne yapacağımı, soru sorunca ne cevap vereceğimi bile bilemiyordum" dediği kulağıma geldi. Eşi yahut sevdiceği böyle bir durumda olan varsa ayrıca yardımını ve yorumunu talep edeceğim.
Bizim bu gezintilerimiz muhabbetlerimiz de çok arkadaşça oldu çünkü o tarz bir sinyal alamadım ya da o veremedi bana bilmiyorum.
Türkiye'ye dönmeden 1.5 ay önce bilgisayarımı ödünç istedi. Geri verdiğinde bir sekmede bilenleriniz vardır Rüştü Onur'un şiiri açık bırakılmıştı. Ekliyorum:
"Tanrım açamadık içimizi
Artık buluşmamız mahşere kaldı. "
Ben bi "acaba lan??????" oldum ama emin de olamadığım için şiiri hiç görmemiş gibi devam ettim muhabbetimize.
Türkiye'ye döndük ve okulda mutlaka karşılaşıyoruz. Her gün olmasa da haftada 2-3 görüyorum ve konuşuyoruz. Beni arkadaşlarıyla falan tanıştırdı zaten hiç kız yok çevresinde, tek benim. Geçenlerde Instagram storyimde bir şiir paylaştım ve tam 1 hafta sonra aynı şiiri kendi storysinde paylaştı! Zaten heveslisi olduğum için üzerine atladım ve dedim ki yetti gari Jocelyn! Bu bir frikikse vur doksana golü...
Ve hikayesine yanıt verdim. Konuşmayı direkt ekliyorum:
B: Bence de her şey net (şiirin adına ithafen)
O:Sence net olan nedir
B:Sence nedir
O:Soruyu ben sordum ama... zaten açıklama yapıldı altta benim için
B:Cesur ol
O: Anlamadım
Şuan hiçbir şey anlamıyorum
Korkak olduğumu nereden çıkardın?
B:Ben de anlamıyorum kii..

Konuşma bu şekilde sonlandı ve cevap da vermedi. Kendimi rezil etmişim gibi hissediyorum. Adam bildiğiniz salağa yattı ve ben bugün okula bile gitmedim ki karşılaşmayayım diye. Aşırı aşırı gerginim. Yorumlarınızı da çok merak ediyorum! Ben yanlış yoruyor olabilir miyim? Bu bir mesaj değildi de ben mi anlamak istediğimi anlıyorum?Beynim türbülansa girdi ne olur yardım edin.

yetenek kelimesine ne oldu, 2 ay ingiltere'de kalınca british mi olundu acaba?

hoşlansa söylerdi hoşlanmamış, yoksa herkes açılırdı bu kadar gezmeye tozmaya, çevresinde erkek çok kız hiç yoksa hele çok çabuk açılırdı.
yanlış yormuşsun, kesin kararım.

yetenek kelimesine ne oldu, 2 ay ingiltere'de kalınca british mi olundu acaba?

hoşlansa söylerdi hoşlanmamış, yoksa herkes açılırdı bu kadar gezmeye tozmaya, çevresinde erkek çok kız hiç yoksa hele çok çabuk açılırdı.
yanlış yormuşsun, kesin kararım.

2 ay kalsam British olamazdim. 4 ay kalinca oluvermisim:)
Kesin kararinizi paylastiginiz icin minnettarim.

2 ay kalsam British olamazdim. 4 ay kalinca oluvermisim:)
Kesin kararinizi paylastiginiz icin minnettarim.

4 ay değil 4 yıl da kalsam yeteneğe skill demem, komik oluyo araya ingilizce kelimeler serpiştirmeler, erasmus a gitmiş, yds si 85 ten yukarı biri olarak yazıyorum bunu.
:KK49:

not:yaşlar 22
Kızlar, en baştan anlatacağım için bir tık uzun olabilir ama elimden geldiğince kısa tutacağım.
Ben geçen sene bizim fakülteden bir çocuktan hoşlanıyordum.(platonik,çocuk beni tanımıyor bu sıralar) Bu yaz dil okuluna İngiltere'ye gittim ve bam! Çocuk da 1 ay sonra aynı okula geldi. 3 ay boyunca aynı okulda okuduk ve aynı yurtta kaldık. Okula birlikte gelip gittik, birlikte pazar kahvaltıları yapıldı, gezildi tozuldu.
Ama buraya bir dip not eklemek istiyorum: bu bey polis kolejinden mezun ve lise boyunca sadece erkeklerle okuduğu için, ne bir kız arkadaşı olmuş ne de flört etme skilline sahip. Çok çok çekingen ve çoğu zaman da agresif.Hatta biz yurtdışındayken bir arkadaşa " mezuniyetten sonra dershaneye yazılmıştım; yanıma bir kız oturduğunda ne yapacağımı, soru sorunca ne cevap vereceğimi bile bilemiyordum" dediği kulağıma geldi. Eşi yahut sevdiceği böyle bir durumda olan varsa ayrıca yardımını ve yorumunu talep edeceğim.
Bizim bu gezintilerimiz muhabbetlerimiz de çok arkadaşça oldu çünkü o tarz bir sinyal alamadım ya da o veremedi bana bilmiyorum.
Türkiye'ye dönmeden 1.5 ay önce bilgisayarımı ödünç istedi. Geri verdiğinde bir sekmede bilenleriniz vardır Rüştü Onur'un şiiri açık bırakılmıştı. Ekliyorum:
"Tanrım açamadık içimizi
Ben bi "acaba lan??????" oldum ama emin de olamadığım için şiiri hiç görmemiş gibi devam ettim muhabbetimize.
Türkiye'ye döndük ve okulda mutlaka karşılaşıyoruz. Her gün olmasa da haftada 2-3 görüyorum ve konuşuyoruz. Beni arkadaşlarıyla falan tanıştırdı zaten hiç kız yok çevresinde, tek benim. Geçenlerde Instagram storyimde bir şiir paylaştım ve tam 1 hafta sonra aynı şiiri kendi storysinde paylaştı! Zaten heveslisi olduğum için üzerine atladım ve dedim ki yetti gari Jocelyn! Bu bir frikikse vur doksana golü...

Konuşma bu şekilde sonlandı ve cevap da vermedi. Kendimi rezil etmişim gibi hissediyorum. Adam bildiğiniz salağa yattı ve ben bugün okula bile gitmedim ki karşılaşmayayım diye. Aşırı aşırı gerginim. Yorumlarınızı da çok merak ediyorum! Ben yanlış yoruyor olabilir miyim? Bu bir mesaj değildi de ben mi anlamak istediğimi anlıyorum?Beynim türbülansa girdi ne olur yardım edin.
Neden rezil olmus gibi hissediyosun.Hislerini bence soyle belirsizlik husranla biter hep bekledigin zamana yanarsin.

Burdaki konulari okuyunca sanirsin ki tüm Türkiyede erkekler zavalli, naif, hiç kiz eli tutmamis,..

Hadi diyelim öyle, iç güdü denilen birsey var. Ne bilim film, dizi,.. Yani bizim kizlarimiz niye israr ile erkeklere sanki magaradan çikmis gibi davraniyorlar? Tüm davranislarida bu bahaneye yoruyorlar?

O sohbete bakildiginda, adam hiçte çekingen degil. Adeta senin ile oynuyor, hatta yan cebine koyuyor. O kadar gezdiniz, kostunuz, isteseydi sana açilirdi. Demek ki ayni duygulari sana beslemiyor.

Yerinde olsam artik iletisim kurmazdim. Ve niye okula gitmiyorsun ki? O varsa var, sen degil, o utansin sana umut vermekten, senin ile oynamaktan. Kafani dik tut ve okulal git. Hiçbir erkek okulundan daha önemli degildir.

Burdaki konulari okuyunca sanirsin ki tüm Türkiyede erkekler zavalli, naif, hiç kiz eli tutmamis,..

Hadi diyelim öyle, iç güdü denilen birsey var. Ne bilim film, dizi,.. Yani bizim kizlarimiz niye israr ile erkeklere sanki magaradan çikmis gibi davraniyorlar? Tüm davranislarida bu bahaneye yoruyorlar?

O sohbete bakildiginda, adam hiçte çekingen degil. Adeta senin ile oynuyor, hatta yan cebine koyuyor. O kadar gezdiniz, kostunuz, isteseydi sana açilirdi. Demek ki ayni duygulari sana beslemiyor.

Yerinde olsam artik iletisim kurmazdim. Ve niye okula gitmiyorsun ki? O varsa var, sen degil, o utansin sana umut vermekten, senin ile oynamaktan. Kafani dik tut ve okulal git. Hiçbir erkek okulundan daha önemli degildir.

Ne guzel yazdiniz ya. Beni de kendime getirdiniz. Allah razi olsun gercekten, tokat gibi carpti ihtiyacim da vardi.
Yarin suslenip puslenip gidecegim o okula. Umrumda da degil artik.

Ne guzel yazdiniz ya. Beni de kendime getirdiniz. Allah razi olsun gercekten, tokat gibi carpti ihtiyacim da vardi.
Yarin suslenip puslenip gidecegim o okula. Umrumda da degil artik.

Tabiki okula gideceksin. Yanlis birsey yapmadin, yapsaydin bile, hiç hiiçbirsey okulundan daha önemli degil. Özgüvenli ol. Daha baska erkeklerde var, baska asklarda yasarsin. Gençsin, bu yaslarin tadini cikar canim.

not:yaşlar 22
Kızlar, en baştan anlatacağım için bir tık uzun olabilir ama elimden geldiğince kısa tutacağım.
Ben geçen sene bizim fakülteden bir çocuktan hoşlanıyordum.(platonik,çocuk beni tanımıyor bu sıralar) Bu yaz dil okuluna İngiltere'ye gittim ve bam! Çocuk da 1 ay sonra aynı okula geldi. 3 ay boyunca aynı okulda okuduk ve aynı yurtta kaldık. Okula birlikte gelip gittik, birlikte pazar kahvaltıları yapıldı, gezildi tozuldu.
"Tanrım açamadık içimizi

Hayatına hiç kiz girmemişse arkadaş olarak bile..Orda bir durmak lazım.. neden?
Böyle Tipler bana sıkıntılı gibi geliyor .Bir de Polis kolejlerinde okumuş 🤔

Merhaba,

Bence bu yazdığınız mesajları kıvırın bir şekilde karşılaştığınızda ve biraz daha gözlemleyin. Şiiri paylaşması sadece şiiri beğendiği için de olabilir. Belki kaydetmiştir, başkası için paylaşmıştır. Ama sizden hoşlanıyor da olabilir, biraz gözlemleyin, ve tavsiyem siz adım atmayın, ona attırın. (Adım atmış biri olarak söylüyorum)

Keske bilgisayarınızda sıırı Gordugunuzde hayırdır bana mesaj mı veriyorsun dıyıp sakayla karisik ozaman sorsaydınız.
Asil gol atma sansınız ozaman varmıs.

Bir de ben ne kadar cekıngen olursa olsun, isteyen erkegın gayet guzel acılabılecegıne inanıyorum yuz yuze yapamayan, msjla yapar alternatif mı yok?

Hıcbısey olmamıs gıbı davranmaya karar vermıssiniz ama ben olsam, ciddi set çekerdim. iste ozaman istiyorsa bisey yapardı kaybetmeyi göze alamayacağı ıcın. Hem adım attınız o anlamazsan geldi, hem adımı yok sayıp hayatında durursanız, sızın ıcın hıcbısey yapmaz niye yapsın ki hayatındasınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X