Aşk nasıl bir şey?

standartfit

başlangıç:107 güncel:87 hedef:70
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2018
318
222
Kızlar bir bey var onu gördüğümden beri tuhaf hissediyorum tanımlayamıyorum belli bir şey de yok ortada aşk nasıl bir şey? aşk nedir?

İçin içine sığmaz. Kelebekler uçuşur içeride bir yerlerde.Kalbinizin yerini öğrenirsiniz.
Yaş kaç?Hiç yaşamadınız mı?Hep görmek falan istersiniz.Herkese göre farklıdır aslında hissettikleri.

İçin içine sığmaz. Kelebekler uçuşur içeride bir yerlerde.Kalbinizin yerini öğrenirsiniz.
Yaş kaç?Hiç yaşamadınız mı?Hep görmek falan istersiniz.Herkese göre farklıdır aslında hissettikleri.
yaşım 19 bi hafta sonra 20...
ben istemiyorum aslında birini hep kendime diyorum insanlar üzer boş ver diye ama görünce de mutlu oluyorum sanki :KK43:

yaşım 19 bi hafta sonra 20...
ben istemiyorum aslında birini hep kendime diyorum insanlar üzer boş ver diye ama görünce de mutlu oluyorum sanki :KK43:
Çok gençmişsiniz. Bir bey var deyince,yaşınız büyük gibi algıladım. Karşınızdaki güven veriyor mu?Karşılık gösteriyor mu sizin hislerinize?Herkes ya üzerse diye düşünürsek,mutluluğu bulamayız. İyi analiz etmek lazım. Yani o da seviyor mu sizce?

Çok gençmişsiniz. Bir bey var deyince,yaşınız büyük gibi algıladım. Karşınızdaki güven veriyor mu?Karşılık gösteriyor mu sizin hislerinize?Herkes ya üzerse diye düşünürsek,mutluluğu bulamayız. İyi analiz etmek lazım. Yani o da seviyor mu sizce?
bi kere derin derin baktı yüzüme o an bende olanlar oldu onun ne hissettiğini bilmiyorum biz iş için aynı ortamda bulunuyoruz onun dışında sohbet etmedik ben soğuk durmaya çalışıyorum

simdi onu dusun derin bi nefes al boyle nefesi cekerkeb icin kipir kipirsa bi heyecan varsa asiksindir.

X