Asker psikolojisi mi terkedilmek..

Mesela bi toplulukta çay içer misin diye soruyor biri sana sende hayır istemiyorum diyorsun. Ama karşıda ki ağzını açıp zorla çayı ağzına döküyor içeceksin olmaaaz çayı senin için demledim diyor. İşte seni istemeyene seviyorum diyip koşmak da aynı kapıya çıkıyor. Ayrıca benim erkek arkadaşım da gitti bedelliye hiç öyle tribe girmedi. Adamın eline sırf foto çeksin anısı kalsın diye silah vermişler. Erkek arkadaşın neyin tribinr girmiş?
Ayrıca ne olursa olsun bu adam senden vazgeçebileveğini göstermiş bu hareketiyle. Koşarak kaç hayatına bak.

Merhaba kızlar.
İki buçuk yıllık ilişkim vardi. Geçen hafta saçma ve çok saçma sebepten ötürü bitti. Sebepte kendisine iki kere aynı soruyu sormam. Bunun üzerine çok kavga ettik. En son ki konuşmamız tam bı hafta önce Perşembe günü. Haftaya askere gidicek kendisi (bedelli) tek gitmek istiyorum dedi. Son telefon konuşmamızda çok ağır konuştu bana karşı ama kendisini haklı görüyor. Beni istemediğini söyledi. Ben sana yazarsam sen beni bı yere çağır gel yüzüme tükür dedi.. daha önceden de çok ağır konusp yazdığı zamanlar oldu ama şuan askere gidecek ya bilmiyorum tamamen mi bitirdi. Saygisizsin diyor ama kendisi de o şekil. Hatalarını asla kabul etmiyor. Sizce yazmalı miyim? Her yerden engelliyiz zaten.. bir ay bedelli alt tarafı. Pişman olur mu ağır konuştuğuna dair sizce? Kafam çok karışık bir yanım bitir artık toksiklesti diyor bir yanımda öyle gitmesin diyor ama kendi hataları da mevcut. Sadece sanki kendisi değer vermiş gibi konuştu. Tek gitmek istiyorum artık seni istemiyorum dedi bende hata yapiyosun bak dedim ilk hatam yanlışım değil varsın buda olsun önemli değil dedi.. fikirlerinize ihtiyacım var..
Bedelinin ne psikolojisi adam sizden kurtulmak istemiş bahane yapmış. Yol verin aman.

Ooo bir aylık askerlik allahım insan nasıl dayanır. Dağlara taşlara kör kuyulara atar kendini insan... Arkadaşım sen neyi üsteliyorsun hala adam istemiyorum demiş zaten

Niye yahu, beddua etmişsiniz, zavallı, cahil demissiniz, Sevgi sözcükleri mi bunlar?
Tebligat lafını duyunca kırdığım için özür dilerim demek. 🤦‍♀️
Alakası yok ya gerek yok böyle seylere fıkır ısteyen benım zaten gereksız bır alınganlıga geldi özür dilerim fikir isteyen benım kendımı kapatan gene benım

Alakası yok ya gerek yok böyle seylere fıkır ısteyen benım zaten gereksız bır alınganlıga geldi özür dilerim fikir isteyen benım kendımı kapatan gene benım
Gerek olup olmadığını Merkur Retrosu Merkur Retrosu bilir.
Siz bu lafları buradaki üyelere değil size olmadık şekilde kötü davranan hakaret eden eski sevgilinize söyleyin kolaysa. Bakın ne oluyor, burada söyleyip alınganlık yaptım demek kolay.

Gerek olup olmadığını Merkur Retrosu Merkur Retrosu bilir.
Siz bu lafları buradaki üyelere değil size olmadık şekilde kötü davranan hakaret eden eski sevgilinize söyleyin kolaysa. Bakın ne oluyor, burada söyleyip alınganlık yaptım demek kolay.
Haklısınız ÖZÜR DİLERİM @ELAİNEBENES
SİZLERİN FIKIRLERI BENIM ICIN ÖNEMLİ

Eklentiler

• DKEidhiXcAATZms.jpg
    DKEidhiXcAATZms.jpg
    26,4 KB · Görüntüleme: 14
X