asker yolu bekleyenlerr...sevgiliniz nerede vatani görevini yapıyor?

kızlar.. merhaba benim nişanlımın acemi birliği Manisa-Alaşehire çıktı orda askeri olan var mı?

sevgilim kısa dönem askerlik yapacak. lakinn çıkan yerlerin iyi olması bile onun askerde olması görüşememek beni mahvediyor günlerdir mutsuzummmmmm

sevgilim kısa dönem askerlik yapacak. lakinn çıkan yerlerin iyi olması bile onun askerde olması görüşememek beni mahvediyor günlerdir mutsuzummmmmm

neresi çıktı, hayırlı olsun

ilk hafta biraz zor geçiyor, sonra alışma süreci başlıyor, merak etme

Kizlar nisanlim Çanakkale Ezine ye gidicek 7 Mayısda ezine hakkinda bilgisi olan var mı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar nisanlim Çanakkale Ezine ye gidicek 7 Mayısda ezine hakkinda bilgisi olan var mı

hayırlı olsunnn

çanakkaleyi görünce sevindim bi an ama, ilçeler tutmadı, benimki Gelibolu'da

Ben Çanakkaleliyim cnm. Ezine küçük bir yer. merkeze 1saat fln uzaklıkta biyer. Askeriyesi konusunda bi bilgim yok ama neresi olursa olsun acemilik berbat geçer canım. bende geçen sene asker yolu bekledım.. Rabbim kolaylık ve sabır versin ikinizede

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hayırlı olsunnn

çanakkaleyi görünce sevindim bi an ama, ilçeler tutmadı, benimki Gelibolu'da
Rabbim hayırlısiyla kavusmanizi nasip etsin

Amin canim cok tesekkur ederim

Yarın gidecek benim sevgilimde 94/2 tertip 116. jandarma er eğitim alaya çanakkale/merkez

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Rabbim hayırlısiyla kavusmanizi nasip etsin

Amin canim cok tesekkur ederim

Merhaba missgamzeli 116.jandarma birliğine nasıl gidebilirim iskeleden sonra yakın mı??

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…