asker yolu bekleyenlerr...sevgiliniz nerede vatani görevini yapıyor?

Manisa-Kırkağaç 6.jand.komando er eğitim alayı. dağıtımımız belli olmadı henüz 90/2 inşallah hayırlı bir yere düşer :)))

usta birliğimiz Şırnak İl merkez jand. komutanlığı sonrasında da şırnak içi dağıtım.

89\2 Diyarbakır _ hani ne kadar çok bekleyen varmış yanlız deiliz hehe:KK70: Allah herkezi sevdiğine kavuştursun sağ salim inş Şeniz:Saruboceq:turkbayragi

89\2 Diyarbakır _ hani ne kadar çok bekleyen varmış yanlız deiliz hehe:KK70: Allah herkezi sevdiğine kavuştursun sağ salim inş Şeniz:Saruboceq:turkbayragi

canim bizimde usta birligi diyarbakir olucak , biraz bilgi verebilirmisin acaba rica etsem bilmiyorumkismile

Biz gittiğinden beri hergün konuşuyoruz ama çarşı izini yoktu hani de diğer bölgelerde varmı bilmiyorum ama hiç endişelenme canım

Biz gittiğinden beri hergün konuşuyoruz ama çarşı izini yoktu hani de diğer bölgelerde varmı bilmiyorum ama hiç endişelenme canım

tamam canim sagol , haftada bi kez konussam bile yeter bana :kedi:
evet carsi iznini tahmin ettim zaten olmayacagini ya neyse hayirlisi böyleymis ne yapalimboshayallersmile
ztn sasirmadim canim diyarbakir cikinca benimkine , bekliyoduk dogu olucak diye
dogusuyla batisiyla bu vatan bizim turkbayragi

[ı]89/2 balıkesir/dursun bey köyü jandarma karakolu

burcu&kaan[/ı]

şafak:65 van'a selamlar

merhaba benım de sevdıgım adam bugun manısaya gıttı. nasıldır manısa 1. piyade er tugayı?
hem acemılık hem ustalık aynı yerde olucak sanırım

alasehır mı benımkınınde gıttıgı yer bılmıyorum ???
Allahım ınsallah hep ıyı gecsın, sorunsuz gecıp bıtsın hepimizin sevdıklerımızın askerlıgı

acemı bırlık kutahyada yaptı sevgılım

yarın 8 de de usta bırlıgı ankaraya gıtcek senağlama
off offffff ...:a015:

X