Askerlerimize kavuştuk...yarenliğe devam!!!

Ah ah al benden de o kadar aman oldugu kadr artik ya elimizden geleni yapiyoz napalm )

olcek hiloşum olcek inşallah bugün içimde acayip bi inanaç var arada geliyor böyle...

koçişime kavuşuyorum dıye nülücüm dün evlililk yıldonumumuzdu hatunlar o yuzdendı heyacan

oyy oyy oyy daha nice yıllara kavuşursunuz inşallah canım benim neler yaptınız bakalım

olcek hiloşum olcek inşallah bugün içimde acayip bi inanaç var arada geliyor böyle...

oyy oyy oyy daha nice yıllara kavuşursunuz inşallah canım benim neler yaptınız bakalım

İnşallahhh doğru hislerdir Nilümm amin aminn valla ben hayatımda ilk defa tarihi anlıyorum inşallah sınav soncunda da fark ederrr

ne acıklım kız bacım evlılık yıl donumumuzdu işte tatlı tatlı gecırdık gectı gıttı bıttı

Nice mutlu seneler canımcımmm

Selam kızlar

Evli bi bayan olarak döndüm aranızaa
Artık nişanlım değil, eşim diyebiliyorum Nikah salonuna gittiğimizde çok kalabalık gittik, en çok kız tarafı vardı tabi
Masaya oturduk ki ben tir tir titriyorum, sonunda o önemli soru geldi ben ' bi ömür evet ' derken, eşim ' ölene kadar evet ' dedi. Salonda bi alkış sesleri Bütün gün evlilik cüzdanına bakıp durduk. Darısı bekarlarımızın başına

Yeni davetiyemiz ise bu dur

Eki Görüntüle 1125038

kuzummm nerelerdesin sen, hiç uğramadın kaç gündür???

Nikah durumları işte bebeğim hallettik çok şükür Davetiye seçtik yeniden falan falan
Sen napıyosun bakiim

Slm hiloş ,nülü, zeynoo

Derya naber canımm

Son düzenleme:

Zeynoo canım benm yaaa Allah bir yastıkta kocatsın kızzz oyy heyecanlı olmaz mı yaaa sevdiğinle artık evliisn eşim yazıyosun çok değieşik duygular tabi kiiii... Tebrik ederm canım benm yaaa aynen darısı başımızaaa

Davetiyeniz de çok tatlı canımcımmm

Son düzenleme:

Hiloşşş Amin amiin Çok çok değişik, çok güzel duygular. Durup durup Allahım şimdi evli miyim diyorum, nikah cüzdanına bakıyorum bekarlık soyadı, şimdiki soyadı falan ne bilim çok başka Darısı senin başına kuzum

Bende çok beğendim, çevremde hiç dağıtmadılar böyle birşey ilk olcaz

aman Allahımmm sen nikah mı yapıp geldin artık evli misin, yakup senin kocişin mi oldu oyy süper canım yaa, geriye bir tek düğün ve o malum gece kaldı

İnşallahhh doğru hislerdir Nilümm amin aminn valla ben hayatımda ilk defa tarihi anlıyorum inşallah sınav soncunda da fark ederrr

inşallah canım :109: ben de ilk kez matematiği anlıyorum ama soru çözmediğim için pek bi işe yaramıyor :26:

kızlar yaa bizim iki hafta sonra taşınma ihtimalimiz var, şu an oturduğumuz yer yıkılacak, yeni evimiz hazır ama sınav öncesi nasıl olcek bilmiyorum

Canım yaa kıyamamm kızz duygu yüzklendm gidim yarın nişanlıcımın yanağına bir öpücük kondurayım bu gazla
Allah bir ömür mutlu etsn canımm foto varsa atsana bakalımm

aman Allahımmm sen nikah mı yapıp geldin artık evli misin, yakup senin kocişin mi oldu oyy süper canım yaa, geriye bir tek düğün ve o malum gece kaldı

He ya artık evli barklı oldum be kuzum Kocişşkoo oldu Sus kızz

Canım yaa kıyamamm kızz duygu yüzklendm gidim yarın nişanlıcımın yanağına bir öpücük kondurayım bu gazla

Git git bu kadar hasret yeter

Atmıştım kuzum ama sildim, artık sonra bi daha atarım

canımmm gidiyor musun yarın? ohh ne güzel maşallah bi tane kondurma yavrum öpücük manyağı yap

He ya artık evli barklı oldum be kuzum Kocişşkoo oldu Sus kızz

Git git bu kadar hasret yeter

Atmıştım kuzum ama sildim, artık sonra bi daha atarım

kocişko hee evli, mutlu... sırada da çocuklu var fotoları da sildiğin gibi hemencecik geri yükle

kocişko hee evli, mutlu... sırada da çocuklu var fotoları da sildiğin gibi hemencecik geri yükle

Çocuklu olmasına daha çook var önce kocayı büyüteyim nilüm Pazartesi çeyizim seriliyor, o işler bitsin atıcam kuzum. Şimdi buralarda çok duramıyorum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…