Asla pes etmeyin..Mucizem.

Ben düşükler konusundaki tecrübesine güvenerek Tayfun Çok hocama gittim. Allah gönlünüze göre versin inşallah :)

Çok sevindim Mutlu son olmuş Maşallah Rabbim evladına sağlıklı uzun ömür versin olmayan dileyen herkese bana da versin inşallah tüm yorgunluğunu yaşadığın sıkıntılarını miniğin unutturmuş bi güzel

Cok tesekkur ederim ins en kısa zamanda Rabbim size de saglikla versin

Çok sağolun, Allah isteyen herkese nasip etsin. Şimdi de uykusuzluğun verdiği yorgunluk sıkıntı oluyor,hiç bitmiyor

Merhaba,
Biz de eşimle çocuk sahibi olmaya çalışıyoruz. 3 yildir pek çok şey yaşadık. 1 kimyasal gebelik, 1 dış gebelik, 1 aşılama, ve yumurtaların sağlıklı olmasına rağmen 3 başarısız tüp bebek transferi yaşadık. Yazdıklarınızı üzüntüyle okudum. Gerçekten bu süreçler o kadar zor ki. Insanin ruhunda bir delik açılıyor gibi. Umuyorum bebeklerinin sağlıklı bir şekilde kucağımıza alacağımız günler yakındır.sizin içinde dua edeceğim

Allah razı olsunRabbim dileyen isteyen bekleyen bir bu uğurda uğraşan herkese sağlıklı sıhhatli hayırlı uğurlu evlatlar versin en büyük duam

Yaa rabbim evladını sana bağışlasın

Inanin hikayenizi okurken tayfun beymi acaba dedim adananın en iyi doktoru bende neler yaşadım beni hep sakinleştiren doktor onun yönlendirmesiyle biz normal hamile kaldık insallah 2.side onun bizi motivasyonuyla olacak

Inanin hikayenizi okurken tayfun beymi acaba dedim adananın en iyi doktoru bende neler yaşadım beni hep sakinleştiren doktor onun yönlendirmesiyle biz normal hamile kaldık insallah 2.side onun bizi motivasyonuyla olacak
Ben Adana sayfasında sizleri hep görürdüm acaba gitsem mi derdim. Çok araştırdım düşükler konusunda özellikle. Iyi diyen oldu kötü diyen oldu ama yine de gittim. Ilk görüşmede bile 45 dakika ayırdı ve moralim bozukken bile ıslıklar çalarak moral ve umut verdi Tayfun hoca. Eltimin 20 yıldır çocuğu olmadı. Bizim vesilemizle onlar da başladı tedaviye. Kızım biraz büyüsün tekrar gideceğiz kardeş için inşallah.

Merhaba ben Mersin de oturuyorum da tayfun bey ünv. Bünyesinde mi bir de raporlu mu tüpbebek yoksa ücret ödediniz mi? Ne kadara mal oldu burdan memnun kalmadım da belki bir ihtimal oraya giderim de

Merhaba ben Mersin de oturuyorum da tayfun bey ünv. Bünyesinde mi bir de raporlu mu tüpbebek yoksa ücret ödediniz mi? Ne kadara mal oldu burdan memnun kalmadım da belki bir ihtimal oraya giderim de
Tayfun hoca Adana Kışla Başkent'te. Ben geçen sene raporlu 6bine yaptırdım, ilaçlarla beraber 10 bin civarı. Geçenlerde aradım 7 bin olmuş raporlu. Yılbaşından sonra artacak demişlerdi. Aradığınız zaman ücret konusunda bilgi veriyorlar. Allah gönlünüze göre versin inşallah

Çok tşk ederim olmazsa onun yanına gideyim 10 bin özel merkezlere göre çok daha az maliyetli emin olun. Çalışıyorum paramı biriktirip giderim inş. Rabbim evladınızı size bağışlasın bize de bol bol dua edin sonuç bekliyorum ilk transferim

Benim ilk denemede 2 yumurta toplandı ve tek embriyo oldu ,o da tuttu şükür. Inşallah sizin de olur

Tayfun hoca mukkemel biri işinin ehli bakin ben hamile kaldım eğer o bu kadar arastirmasaydi biz hala bekliyorduk oyuzden tayfun hocayı tek geçerim yarin 2.dondurulmus için gidecegim insallah bu tutar

Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah. Adanada hangi doktora gittiniz memnun kaldınız mı bende adanada yaşıyorum ve tüp bebek tedavisi başlayacağız

Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah. Adanada hangi doktora gittiniz memnun kaldınız mı bende adanada yaşıyorum ve tüp bebek tedavisi başlayacağız
Amin insallah Allah herkese nasip etsin. Ben Kışla Başkent'te Tayfun Çok hocama gittim. Çok şükür sonunda nasip oldu.

Hikayenizi içim burularak okudum. Burada her emek verenin hayırlısıyla sağlıklı huzurlu şekilde bebek sahibi olmasını diliyorum.
Allah analı babalı büyütsün bebişinizi...

Amin çok teşekkür ederim. Allah en kısa zamanda size de nasip etsin inşallah. Ben doğal yoldan korktuğum için tüp bebek istedim şükür nasip oldu.
Merhaba cnm adanada hangi dr da tedavi gördünüz benim amh de düşük çıktı dr araştırıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…