Aslan Burcu 24 Temmuz - 23 Ağustos Aslan Burcuna En Uygun Eş Hangi Burçtan Olur Acaba Bilginiz Var mı ?

• Konu Sahibi aşksız prenses
  • Başlangıç Tarihi
Merhaba hanımlar =)

Ben de aslan burcuyum ve tüm özelliklerini taşıyorum. Yükselenims anırım koç. Nişanlım balık burcu iyi oldumu çok iyi çok tatlı, ama bir olumsuzluk oldumu hiç anlaşamıyoruz.
Yinede seviyoruz birbirimizi. Burç bir yana insanın içinden gelme meselesi bu.

İlişkinin ateşli her daim canlı olmasının istiyorsan:akrep,koç
Güvenilir huzurlu sakin olmasını istiyorsanğlak,yengeç
sadece takılacağım sürdürmeye niyetim yok diyorsan:aslan(süfer çekişmeli ateşli bol kavgalı),kova(süfer çekim ani bodoslama),boğa(bi süre sonra kafa atasın gelir sıkıcı)
kafam birebir uyuşsun öteki yarım gibi olsun istiyorsan:yay(ukala dümbeleğidir tatlı ve çocuksudur sorumluluk bekleme),ikizler(seni özgür bırakır cazibeli bir insandır)
olabilir olmayabilirde :terazi (başaklarla sürdüren bayağı bir kesim aslan varmış bilemiyorum)

Gerisi hava cıva diyorum!

yay kesinlikle benim ki yay ordan biliyorum:)

Güvenilir huzurlu sakin olmasını istiyorsan:yengeç

Güvenilir huzurlu sakin olmasını istiyorsan:yengeç

ben aslan yükselen başak, o kova yükselen koç gayet iyiyiz.

en sevmediği özelliğim sinirlenince susmam, benim de en sevmediğim özelliği ben susunca sesini yükseltir bana göre bağırır ona göre farkında bile değil. sonra esas meseleyi bırakırız neden bağırıyorsun diye ben üste çıkarım

yay kesinlikle benim ki yay ordan biliyorum:)

benimki de yay bazen delirdiğimi ya da ileri de delireceğimi düşünüyorum. daha sözlüyüz çünkü... ama seviyorum ve mutlu olacağıma inanıyorum.. bana tavsiye etmek istediklerin varsa beklerim canım

Yayları da pek anlayamıyorum çok değişkenler yayla çıkan arkadaşlar açıklayın bu duruma nasıl ayak uyduruyorsunuz..

Yayları da pek anlayamıyorum çok değişkenler yayla çıkan arkadaşlar açıklayın bu duruma nasıl ayak uyduruyorsunuz..

Benim eşim de aslan bende ikizlerim uyumumuz iyidir çok şükür
ama aslan övülüp pohpohlanmayı sever,ikizler de biraz vıdı vıdıcı sanki

başak kesinlikle uyumlu değildir.kankinle evlenmişsin gibi aslanın duygularını okşamayı hiiiiç mi hiç aklına getirmez iltifat hediye.. yok sadece sıcak samimi dostluk vardır anlayacağın başak ve aslan sıkıntılı bi ilişki olur

ben aslanım eşim balık..gayet iyi anlaşıyoruz maaşallah

akrep ve boğa olmasın yeter

Ben aslanım yükselenim oğlak sevgilim oğlak yükseleni yay
Genel olarak bakınca ilişkimiz çok güzel ama ayrıntıya girince oğlakla olmak cidden zor.sabır istiyo.ikimizde inatçıyız ama idare ediyoruz yinede ikimizde birbirimizi alttan alıyoruz . her oğlakta mı var bilmiyorum ama benim sevgilim sinirlendiğinde hiç konuşmuyo siniri geçmesi bir iki günü alıyo bende tam tersi hemen konusulmalı tartısılmalı o konuda sıkıntı çekiyorum azıcık :
ama oğlak gerçekten sadık,çalışma delisi,değer veren,duygularını her zaman belli etmez ama ettimide tam eder valla herşeye rağmen iyi bi koca adayı

aslan için en eğlenceli ve uyumlu birliktelik yay ve akrep derler buna rağmen evlilikte eş olarak en uyumlusu ikizlermiş aslan burcunu ancak ikizler taşıyabilirmiş

ikizler erkeği de bi ihtimal ama olgunsa eger erken yaştaki ikizler aldatabiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…