Aslan Burcu 24 Temmuz - 23 Ağustos Aslan Burcuna En Uygun Eş Hangi Burçtan Olur Acaba Bilginiz Var mı ?

• Konu Sahibi aşksız prenses
  • Başlangıç Tarihi
koç veya yay

Son düzenleme:
KOVA ERKEKLERİ TAM BİR BOŞ KOVAAA:roflol:

Valla ne yapın edin Boğadan uzak durun derim, hele ki aranızda biraz sosyal farklılık varsa, burnunuzdan getirir benden söylemesi. 1.5 yıldır evliyiz mutlu olduğum günler sayılıdır mafoldumben

Ben yay diyorum valla zemuszemus

bende aslanım canım esım kova burcu 16 senedır gayet mutluyuz ama tavsıyem 1basak 2oglak 3boga kesınlıkle aslanla anlasamazlar canım bırde yukselen burc var onunda uyumlu olması onemlı 30yasından sonra ınsanlar yukselen burclarından daha cok etkılenıyorlarmıs umarım aradıgını bulursun bırde sunu paylasım burclar ınsan karakterının sadece yuzde otuzunu etkelermıs dıger yuzdelıkler ıse aıle yetısme tarzı ve ınancı oluyormus,,,Muhabetle,,,,,,,,,,

Valla ne yapın edin Boğadan uzak durun derim, hele ki aranızda biraz sosyal farklılık varsa, burnunuzdan getirir benden söylemesi. 1.5 yıldır evliyiz mutlu olduğum günler sayılıdır mafoldumben

benim sözlümde boğa burcu korktum şimdieyvahedigeldismile

ASLAN :
Arası çok iyi: Yay, Koç
İyi: Başak, Terazi, İkizler, Yengeç
Kötü: Akrep, Kova, Boğa
Ne iyi ne kötü:Koç ,ikizler

aslan ve balık nasıl anlasırmı acaba fıkrı olan varmı acaba???mirmirmirmir

Bir aslan olarak ortamda dikkatimi çeken erkekler her zaman koçlar olmuştur.
Tensel açıdan uyum mükemmel.
ıkisi de baskın kişilik özelliklerine sahip olduğundan zaman zaman zor oluyor ama karşınızdakini iyi tanıdığınız zaman nerde nasıl tepki vereceğini önceden kestirebiliyorsunuz.

Sevgilim koç ve ilginçtir onun da her zaman ilgisi aslanlardan yöne olmuş.

Ben baŞak burcuyum eŞım aslan ama yÜkselenı yengeÇ kıŞılık deĞıŞırmı acaba merak edıyorum yanı ben ona aslan olduĞu ıÇın hayyyyyran kalmıŞtım o plancılıĞı meraklı zekı lÜks dÜŞkÜnÜ sabırsız ası tavırları benı Çok etkılemıŞtı. Hele bıgÜn ayna karŞsına geÇmıŞ ÜstÜnÜ baŞını dÜzeltıyodu bende ayy ne yakıŞıklı kocam var benım yaaa deyınce onu bılıyorum bana bılmedıĞım bıŞey sÖyle demıŞtı allllahım bu ne Şımarıklık sen ona Çırkınsın desen bıle o kendını dÜnya harıkası olarak gÖrÜr ama bu tavrı bu kendınden emın hallerı ınsana bı gÜven verıyo yanında olmak onun eŞı olmak Çok gÜzel bıŞey herkese tavsıye edıyorum aslan burcu koca bulun kendınıze kadır kıymet bılır ÇÜnkÜ sız "onun" eŞısınız mÜkemmel olmalısınız...

bende astrolojiye meraklıyımdır ama bana tuhaf geldi bu soru...ilerde tanışacağın kişiyi illaki burcuna göre mi seçeceksiniz...astroloji kitaplarında uyumlu yazıyor diye illaki o burçtan kişiyimi arayacaksınız...birden eşiniz-sevgiliniz çıkıp doğum gününün aslında başka bir tarih olduğunu öğrendiğini söylese (doğum günü tam olarak doğru yazılmayanlar var kimliğine eskilerden) ne olacak...aman ben bunu koç yay vs.. sandım ama değilmiş diyip vazmı geçeceksiniz...

şimdiye kadar arkadaşlarımızın yazdıklarından anladığım....
aslanla koç boğa ikizler oğlak akrep yay birliktelikleri yoğunlukta ..
ama mutlu olanlarda var olmayanlarda
aslanla koç anlaşır deniyor boğa anlaşamaz deniyor ama bi kaç tane aslan boğa evliliği örnekler arasında yazılmış..
sonra akreple balıkla olmaz deniyor ama olanlarda var..
ikizler iyi anlaşır denildi ama bazı huyları aslanlar delirtiyor.
yay ile mükemmel olacak diyede bişey yok bence...
yani aslında hangi burç anlaşır değilde anlaştığınız kişinin kişiliği önemli ama siz genede burcunuzun uyumuna bakarsınız..
ne de olsa ilk görüşte aşkta hemen burcunu soramıyoruz ..kimyaların tutması sözkonusu..başkalarına değil kalbinize kulak verin değişmez denen nice erkekler bizler için değişirler yeterki sevsin...

Bende alçalan yükselen aslan dişisiyim...
annem çok bakınır burçlara....yay imiş benim dengim.. İnanır mısın benim goncam yay burcu tesadüf......
Burçlara çok inanmasamda aramız maşallah maşşah diyim......

slm.bende aslan burcuyum.eşim balık burcu.Allah.a çok şükür iyi anlaşıyoruz..

tabikide yay ve koçlar

yay burcu bi sevgilim var her burcu denedim yaylar ideal

bnm eşim koç şükür bi sorun yok ilk başlarda biraz inatlaşmalar oldu ama şimdi güzel gidiyor...
bi yerde okumuştum koç burçlarından iyi baba olurmuş iyi eş olmaktan çok:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…