Aslı bebeğin bağışlarınıza ihtiyacı var, durum acil.

Dün gece sadece gönüllü arkadaşlarimizla canli yayinda 140 bin toplandi, burasi kocaman bir aile, keske Aslının sesini duysaniz, ona bagislarinizla yaşama şansı tanısanız 🍬
Screenshot_20220817-105121_Instagram.jpg
Screenshot_20220812-224731_Instagram.jpg

Aslı Çiçegimizin kampanyasi %48 oldu
Cuma gunune kadar %50 olmak hedefimiz. Lütfen destek olur musunuz? Artık uyurken gözleri kapanmıyor, göz kasları zayıfladı, hastalik ilerliyor, gec kalmayalim Aslimiza 😓

Gönderdim gelen otomatik cevap çok duygulu umarım iyileşir ☺köy kardeleni Aslı çiçeğim ❤️
Tesekkurler 😊 Aslımız Malatyanin bir köyünde yasiyor cunku kış zor geciyor, elektrikleri kesiliyor, yollari kapaniyor tedavisi aksıyor cihazlarla tedavi oldugu icin. O yuzden amacimiz kış bastırmadan ilacini almak 🙏🏻 siz de duyurabilirseniz vesile olabilirseniz cok sevinirim.

Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah.kurban olurum ben onu verene.allah kimseye evlat acısı yaşatmasın.bende birden fazla SMS attım.whatsap duruma paylaştım görenlerde bağış yapsınlar diye.insallah en kısa zamanda iyileşir kuzum.sizde duanızı eksik ekmeyin bizden. benimde 6 aylık kızım var başını tutamıyor.tahlil falan yaptirdik.sonuclari bekliyoruz.Ama doktor SMA dan şüpheleniyor.sizde dua edin bütün sonuçları temiz çıksın

X