Aslı bebeğin bağışlarınıza ihtiyacı var, durum acil.

Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah.kurban olurum ben onu verene.allah kimseye evlat acısı yaşatmasın.bende birden fazla SMS attım.whatsap duruma paylaştım görenlerde bağış yapsınlar diye.insallah en kısa zamanda iyileşir kuzum.sizde duanızı eksik ekmeyin bizden. benimde 6 aylık kızım var başını tutamıyor.tahlil falan yaptirdik.sonuclari bekliyoruz.Ama doktor SMA dan şüpheleniyor.sizde dua edin bütün sonuçları temiz çıksın
Bagis icin Allah razi olsun sizden, insallah SMA değildir evladınız🙏🏻 dua edecegim insallah önemsiz birseydir Allah size bagislasin evladinizi 🙏🏻 belki daha önce anlasilirdi öyle olsaydi yani Aslı bebegin 2,5 aylikken teşhis konuldu çünkü.

İnşallah dediğiniz gibi biseyi yoktur.Ama 6 aylık hala elinden tutunca başını kaldiramiyor geriye düşüyor.insallah tembelliktendir. Rabbim çiçek evladimiza tez zamanda şifa versin amin amin amin

İnşallah dediğiniz gibi biseyi yoktur.Ama 6 aylık hala elinden tutunca başını kaldiramiyor geriye düşüyor.insallah tembelliktendir. Rabbim çiçek evladimiza tez zamanda şifa versin amin amin amin
Amin tüm SMA lı yavrularimiz sifa bulsun insallah, sizler gibi duyarli insanlar oldukca umutlar çogaliyor.

Insallah sizlerin destekleriyle olacak, paylasim yapmaniz dua etmeniz bile cok degerli. Çok çok acı, kendimi o anne yerine koyamiyorum bile, evladimi oyle dusunmek dahi gozyaslarimi akitiyor.
merhaba ben yeni okudum konuyu nekdara ihtiyac duyuluyor bu ilacın alınması ve ilacını aldıktan sonra iyileşecekmi sma hastalığıyla ilgili bilgim var ama ayrıntılı bilmiyorum kısaca anlatırsanız sevinirim bide iban bilgilerini bulamadım ben göremedim

merhaba ben yeni okudum konuyu nekdara ihtiyac duyuluyor bu ilacın alınması ve ilacını aldıktan sonra iyileşecekmi sma hastalığıyla ilgili bilgim var ama ayrıntılı bilmiyorum kısaca anlatırsanız sevinirim bide iban bilgilerini bulamadım ben göremedim
Merhaba şu an kampanya %50 tamamlandı, 950.000 $ kaldı. Zolgensma ilaci yaklasık 2 milyon dolar. Aslı bebeğimizin nefes almasi icin boğazına henüz trake takılmadı ve bu ilaci aldiktan sonra iyilesmesi icin ekstra iyi bir şey. Şu an fizik tedaviyle ve 8 makine ile kaslarını aktif tutmaya calisiyor aile. Zolgensmayi aldiginda %98 iyileşme goruluyor, ilaci alıp da dugunde oynayan bebeğin videosu var hatta instagramda 🎈 Aslı da insallah iyilesecek fakat malatyanin köyünde yasadigi icin imkansizliklar icinde tedavi almaya calisiyor. En kotusu kışın elektrik kesilince 24 saat gelmedigi oluyor ve nefes alamazsa makine destegi işe yaramayacak bu durum Aslı için ölüm riski. Acil durumda en yakin hastane 2,5 saat uzaklikta ve kar yagdigi zaman yol kapaniyor. Bu da cok kotu dusunmek istemiyoruz. Acele etmemizin sebebi bunlar, cunku her gecen gün aslı kaslarını kaybediyor ve kış gelmesi demek aslının hastaneye gidememesi, elektrik kesilince makineye baglanamamasi demek 🙄

Iban numarasini yaziyorum kopyalabilirsiniz.

TR700001000464576402895004
Alıcı: Ahmet ÇİÇEK
Ziraat Bankası

Ziraat Bankası İban bilgileri

TR70 0001 0004 6457 6402 8950 04

YURTDIŞI İBAN / INTERNATIONAL DONATIONS

‌‌NL25 BUNQ 2068 1346 75
Alıcı (ACC Name): SMA KIDS
‌Açıklama: Aslı Çiçek

Ziraat Bankası İban bilgileri

TR70 0001 0004 6457 6402 8950 04

YURTDIŞI İBAN / INTERNATIONAL DONATIONS

‌‌NL25 BUNQ 2068 1346 75
Alıcı (ACC Name): SMA KIDS
‌Açıklama: Aslı Çiçek
Yurtdisindaki gurbetçilerimizden de desteklerini bekliyoruz 🙏🏻 Bağışta bulunamasaniz bile Aslıyı paylaşın gösterin anlatin, vesile olmak da güzel.

İnsaallah rabbim acil sifalar versin bir an önce ilacına kavusur rabbim eylül ayı hürmetine dökülen her bir yaprak tanesi yağan her bir yağmur tanesi kızına umut olsun sifa olsun insaallah sifa bekleyen bütün insanlara insallah huzur ve mutluluk getirsin bu ay amin

İnsaallah rabbim acil sifalar versin bir an önce ilacına kavusur rabbim eylül ayı hürmetine dökülen her bir yaprak tanesi yağan her bir yağmur tanesi kızına umut olsun sifa olsun insaallah sifa bekleyen bütün insanlara insallah huzur ve mutluluk getirsin bu ay amin
Amin sağolun dualariniz icin 🙏🏻 Allah kabul etsin

Aslı'nın durumuyla ilgili haberler vereceğim sık sık sizlere, elleri ve ayaklarına bant takıldı, cunku kasları zayıfladiği icin ters dönmeye basladi kontrol edemiyor artik 😔 Normal bebekler gibi ek gıda alamıyor, yutma kasları da zayıf oldugu icin anne korkuyor bogazinda kalır diye. Sadece anne sütüyle doymaya calisiyor. Fotograftaki de annesi, kahroluyor her gun gozlerinin onunde eriyen bebegini gordukce. Ablasi var aslinin o saglikli fakat kardesi her fenalastiginda ölecek sanıp panikataklar geciriyor hastaneye kaldirilacak kadar. O da daha 9-10 yaslarinda. Cirpiniyor kardesi icin.
Screenshot_20220829-200017_Instagram.jpg
Screenshot_20220828-215236_Instagram.jpg

Aslı bebek 10 aylık SMA tip 1 kas hastasi, Malatya'nin Doğanşehire bagli Söğüt köyünde yaşıyor, kışın yol kapanmasi, ulaşım zorluğu, elektrik kesintileri gibi sorunlar oluyor. Acil durum olsa en yakin hastane 2,5 saat uzaklikta. Dün gece fenalasti hastaneye kaldirildi, solunum zorluğu çekiyor nefes alamıyor, ateşi yüksek, hastalık ilerliyor, bu meleğin güzel yüzünü soldurmayalım, bizim de evlatlarımız var bizim de basimiza gelebilirdi Allah göstermesin, anne baba nöbetleşe uyuyor, gece gunduz başında bekliyor bebegin 😓

Ekim ayında dogum gunu var, sizlerden ricam 1.yaş gunune kadar zolgensma ilacini aldiralim, gonlunuzden ne koparsa, coluk cocugunuzun sadakasi olarak 🙏🏻Asagida iban bilgileri yaziyor, bagis yapamayan paylasabilir, duyurabilir.

Instagram hesabi : Aslı Çiçek Yaşasın
Eki Görüntüle 3112906 annenin telefon numarasını alabilir miyim

X