astigmat için lens önerileri

pinar85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2008
192
0
astigmatlı gözler için lenste hangi markayı önerirsiniz ?

aylık? yıllık?

ayrıca astigmatlılar için tek günlük kullan at lensler de üretiliyor artık. (sadece tek bir markada var.)

ve yıllık olarak RENKLİ astigmat lens bulmak da mümkün.

ama su geçirgenliği, görüş kalitesi ve konfor açısından hangi marka lens önerirsiniz?

hazal_diren

lafa bakarım laf mı diye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2008
4.093
611
bausch and lomb'un, ciba vision'un ve johnson'ın toric lensleri mevcut...ben yeni göz muayenesi oldum sağ gözüm için toric lens alacağım, bir tek bausch and lomb'da göz ölçüme uygun toric lens olduğu için o markanınkini alacağım, ilk defa toric kullanacağım ama çoğu kullananın memnun olduğunu duydum.

denizaysim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2009
521
0
27
bende de çok az bir astigmatlık var.ilreleyen zamanlarda kesinlikle kullanıcam.ama sorum olucak.astigmatlar içinde renkli lens oluyor mu?

E

erdi01

Ziyaretçi
benim 4.5 numara miyopum,0.50 gibi astigmatım var,astigmatım düşük olduğu için sadece miyop lensi kullanıyorum.ama görmede sorun yaşamıyorum.

hazal_diren

lafa bakarım laf mı diye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2008
4.093
611
ben bausch and lomb soflens66 toric kullanıyorum, memnunum kayma batma yapmıyor, doktora muayene olup gözüne tam oturacak bir lens olması önemli astigmat olduğu için, yoksa dünyan kaymış gibi görürsün :bbo:

braue

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
929
1
eee renkli toric lens yokmu sonuç olarak:KK43:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2808 gün geçti.

pinar85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2008
192
0
sanırım tek bir markada yıllık lensde renkli toric var. egelan mıydı elegant mıydı öyle bişi adı

bartun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2006
5
0
merhaba herkese...
benim gözlerımde de astıgmat var.yeşil renkte astiğmat lens istiyorum.ama hangi markada var bulamıyorum.ayrıca astigmatlı lensin cok fazla kaydığını duydum.göze tam oturması gerekıyormuş buda her markada yada her lensde geçerli olmuyormuş...bu yüzden sadece şeffaf lensler kullanılıyormuş.bunlar doğrumudur .... yardımcı olursanız sevınırım...

pinolada

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2008
10
0
astigmatlı renkli lens kullanmak istiyorum bende,ama göz numaram yüksek şuanda bausch lomb soflens kullanıorum ama renkli deil=) buse senin kullandığın lensin markası nedir ?

dertlikxixz

hoşgeldin :)
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
748
1
bayanlar usulmeyın benım goslerımde de astıgmat var ve ben renklı astıgmatlı lens kullanıorum :KK70::KK70: :CüvCüv: ama bıras dıgerlerıne gore pahalı ama yıllık yanında solusyonda hedıe edıolar vala ben çok memnun kaldım :içelim:

çok hoş doğal durmuş hangi marka canım:1hug:

Poison

tarçınlı kek =)
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2008
635
8
37
kesinlikle jhonsen&jhonsen oasis ya da aqua mı öle bi serisi ikisi de super inanılmaz rahat ve gaz geçirgenliği çok yüksek bir hafta gözde kalabiliyor a.s

merhametli

Guru
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2007
328
5
buse selam lenslerin harika ,çok yakışmış...bende kullanıyorum ama astigmatlı olması gerekiyor fakat renklilerde astigmat özelliği yok dediler..senin markan ne..elegantmı..cevaplarsan sevinirim..teşekkürler..

hausewife

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2009
5
0
merhaba buse lens rengin çok güzel sanada yakışmış
bende toric lens kullanıyorum 7 yıldır bi kezde renkli denemek istiyordum ama cesaret edemiyordum sende görünce çok beğendim markasını ve rengini paylaşabilirmisin
selamlar sevgiler...

Arina

LR Health&Beauty Organizasyon Lideri
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2009
4.239
0
Benim de gözlerim astigmat ve ben aylık lens kullanıyorum. Air Optix Ciba Vision. Kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca yıllık tavsiye etmiyorum ben, hem hijyen açısından hem de yırtılabilme özelliği olacağı açısından:KK70: En temizi aylık lens. Ayrıca bu markanın da renkli lensleri var.

airoptix.jpg