Tüp Bebek Merkezleri Ataşehir Memorial Dr. Cem Demirel Hastaları

selam kızlarr ay bugun bana pazar gibi geliyo işe gitmedim de :KK64:

suyasem kıyamam olur öle kırgınlıklar hepimiz yaşamıyormuyuz hayatın tadı tuzu işte bunlar aradan zaman geçince aman ne küçük bişeyi dert etmişim yada niye kızmıştım ki diye düşünüyosun şuan hassas bir dönemdeyiz herşeye gücenebilir darılabilir hatta gereksiz sert tepkiler verebiliriz :63: bikaç güne kadar herşey düzelir merak etme sen :KK16::KK16: eşlerde bize şu dönemde azıcık daha anlayış azıcık daha sabır azıcık daha fazla şevkat gösterin lüfffeeenn okadar hormon iğnesi insanda piskolojimi kalıyor canım:KK37: azıcık duymayın bizi he deyip geçin yanniiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK36:valla bizden değil hormonlardan böle oluyoruzzz :KK33:

tugdemcin herlaslescim nasılsınız bakalım bebişler nasıılar efendim büyüdülermi yoksaaaa:KK52: tudemcim eşin nezaman gidip dönecek ki sen şöle de hastanedekilere olumluysa beni değilse eşimi arayın de ama ben ikinizdende pozitif sonuç alacağımıza eminim o yüzden hiç korkma testten :KK34:

esmeralda seni de öpüyorummm , diğer tüm kızlar sevgiler hepinizeeeeee

merhaba Cancanocum,
Dün gece sancım vardı, değişik bi sancı sanki birisi şiş sokup geri çekiyor sağ kasığımın biraz daha üstünden7-8 kere aralıklı birşeklde devam etti sonra geçti kendiliğinden. Şimdi yok aynı şey....:KK59:anlayamadım ne olduğunu aslında gelecek hafta sonu adet günlerimiz de olacak Herasles ve benim...Gerçi o adet günü gelmeden yapmış olacak testi. İnşallah ikimizde adet olmayız :KK1:
Aslında verdiğin fikir aklıma yattı. ben dediğin gibi yapayımm. Zaten beni aramazlarsa anlarım buşekilde.:KK14:
ama inşallh hayırlı haberler alırız:KK16:

günaydınnnn yılın son haftasında mutluluk sağlık müjde ve sevgi olsunnnnn:KK64:

Tugdemcim o iğne batmasını çok iyi biliyorum tam 1 hafta sol kasığımda aynısı vardı :26: sanki bir şiş bir batıyor ama regl ağrısı değil garip bir ağrı bende anlam veremedim :26: eşime dedim saten ya kist oldum ya bebiş tutuuuuuu :KK64: sizi bekliyorum cumaya kadar regl olmassam test yapçam olursam saten olurum o güne kadar:26: Bakalım heycanlı bekleyişe bende katıldım kızlar Allahım inşallah yeni yıla 3 bebek müjdesi ile gireriz :KK49::KK49::KK49:
Kendimi fazla kaptırmıyorum amaaaaaaa:KK37:

günaydınnnn yılın son haftasında mutluluk sağlık müjde ve sevgi olsunnnnn:KK64:

Tugdemcim o iğne batmasını çok iyi biliyorum tam 1 hafta sol kasığımda aynısı vardı :26: sanki bir şiş bir batıyor ama regl ağrısı değil garip bir ağrı bende anlam veremedim :26: eşime dedim saten ya kist oldum ya bebiş tutuuuuuu :KK64: sizi bekliyorum cumaya kadar regl olmassam test yapçam olursam saten olurum o güne kadar:26: Bakalım heycanlı bekleyişe bende katıldım kızlar Allahım inşallah yeni yıla 3 bebek müjdesi ile gireriz :KK49::KK49::KK49:
Kendimi fazla kaptırmıyorum amaaaaaaa:KK37:

canım inşallah güzel bir haber senden de gelir,,,bizdende gelir,,, Bakalım cuma günü ilk sen yap ozaman sonra herasles ve en son da ben varım :2:
Çok heyecanlı stresli, ama yapacak bişey yok, allah hayırlısını versin ne diyelim :18:

Ama sende öyle bir ağrı olduğunda tutmamıştı değil mi? Ozaman bende de mi ondan oluyor:KK14:

benim tüpde değil şuan öyle ağrım oldu bebişimmmm yaniii tutmuş olabilire yorsak daha iyi :26: tüpde benim hiç biyerim ağrımamıştı :KK37: benim 22 si geçem ay relg tarihim 20 sinde o iğne gibi ağrı bi başladı dün ağrımadı tek hergün battı battı böle deli etti beni ama şuama kadar regl olmadım bakalım hayırlısııııı:KK52: Valla ben test konusunda hepinizden korkağım nasıl yaparım bilemiyorum yapmıcam bu gidişle 9 ay sonra direk doğurcam :KK37: Kabus benim için o testler kabuusssssssssss elim varpıta yapamam valla yapamammmmmm:KK59:

benim tüpde değil şuan öyle ağrım oldu bebişimmmm yaniii tutmuş olabilire yorsak daha iyi :26: tüpde benim hiç biyerim ağrımamıştı :KK37: benim 22 si geçem ay relg tarihim 20 sinde o iğne gibi ağrı bi başladı dün ağrımadı tek hergün battı battı böle deli etti beni ama şuama kadar regl olmadım bakalım hayırlısııııı:KK52: Valla ben test konusunda hepinizden korkağım nasıl yaparım bilemiyorum yapmıcam bu gidişle 9 ay sonra direk doğurcam :KK37: Kabus benim için o testler kabuusssssssssss elim varpıta yapamam valla yapamammmmmm:KK59:

Yok yook ben senden nedense umutluyum, dörtgözle bekliyorum haberini. Asıl 2011 bombası seninki olacak!!! Yani senin 22 sinde olması gerekiyordu değilmi canım??

Ozaman 4 gün geçti, bugün 5.gün. Allahım inaşşallah hamilesindir. Cuma'ya akdar olmazsa kesin bişey vardır. İşte sabrın sonu dicez hep beraber:KK76:

evet evet 31 ine kadar bekliycem var yok hiç düşünmemeye çalışıyorum sonrası fena oluyorda :KK37: cuma sabah işe gelmeden evde bir test yaparım o zamana kadar gelen olmaz iseeeeeeeeeeeeeee:26: sabah arkadaşım aradı rüyasında beni görmüş , bana ağaçtan incir toplayıp yedirmiş sen çift canlısın diyomuş bi kendi ısırıyomuş bi benim ağzıma tıkıyomuş :KK1: Hayır olsun bakalım dedim :KK1: ay neyse yaaa gene kaptırıyorum kendimiiiiiiii:KK37::KK37: , dua edin bizeee kızlaarrrrrrrr gerçi ikimizden başka kimse yok:26:

Arkadaşlar aranıza geldim yine :) perşembe kanamam olmuştu cuma günü dinledim bugün işe geldim..Benim başından beri sorunlu olan hamılelılgımde sorunlar bıtmek bılmıyor...Dünden beride kaşıntım var...Sanırım mantar oldum...Çok sık oldugum ıcın belirtilerini biliyorum...Çok şiddetli olmasada kaşıntım var biraz..Doktoru aradım ama ulaşamadım...Gebelıkde ilk 3 ayda mantar olunca ne yapmak lazım acaba bilgisi olan varmı ?

esmeralda geçmiş olsun canım senin bu ufaklık çok yaramaz oldu çokkk sen kız olursa adını nazlı mı koysan ne :26: Valla mantar bi ilac var o süper geliyo hatta bidaha uzun baya uzun bir süre olmuyosun 2 tane oluyo içinde adını unuttum :26: ama sen şuan ne kullanabilirsin dr a sormak lasım bebiş var her ilaç olmaz heralde.. ay çok da gıcıktır yaaa insanı canından bezdirir yani ben bikere oldum da işte o ilaç bi kesti bidaha kurtuldum çok şükür inanılmaz iyi geliyoo flortan mı neyse öle bişiydi. Ama sen kullamazsında allah sabır versin valla napcaksın bilmem:26: Çokk zorrr bir hastalık:KK37:

Arkadaşlar aranıza geldim yine :) perşembe kanamam olmuştu cuma günü dinledim bugün işe geldim..Benim başından beri sorunlu olan hamılelılgımde sorunlar bıtmek bılmıyor...Dünden beride kaşıntım var...Sanırım mantar oldum...Çok sık oldugum ıcın belirtilerini biliyorum...Çok şiddetli olmasada kaşıntım var biraz..Doktoru aradım ama ulaşamadım...Gebelıkde ilk 3 ayda mantar olunca ne yapmak lazım acaba bilgisi olan varmı ?

Canım çok geçmiş olsun,
Sen doktora danışmadn bişey yapma bence biliyosun çok ilaç var bunun için ama sormadan yapma bence. Bi yerden yaparken başka yerden bozmayalım. Nasıl sinir bozucu olduğunu çok iyi biliyorum ben kaşıntıdan ağlayacak duruma gelmiştim. Öyle fana olmuştumki...Senin durumunuda az çok anlayabiliyorum. Mutlaka kuru kalmasını sağla. Biliyosun mantarın en yakın dostu nemdir. Sık sık kurula. Her tuvalette iyice sil, kuru olsun yani, hani yıkasan bile banya sonrası falan iyice kurula. Birde. Benim ayrıca bir doktorum var amerikalı ondan çok şey öğrendim bu konuda. Uyguluyorum işe yarıyor. Çamasırların mutlaka ve mutlaka pamuklu olacak. Çamaşırların sadece senin iç çamaşırların olarak yıkanacak. Ve hatta ağ kısmı ütülersen çok daha iyi olur....Kendi çorabın bile olsa asla birlikte yıkama, zaten eşininkiyle yıkamayacaksın. Çok deterjan kullanmayacaksın. Alabilirsen sıvı deterjan kullanabilirsin. Banyoda sabunlanırken saf sabun kullanmak gerekiyor. Bunlara dikkat et bakalım belki sende faydasını görürsün.

Öpüyorum kendine ii bak.:KK16:

ay benim kasıklarım ağrıyor:KK14: ufff yaa bi kerecik de şu kader benim yüzüme gülse çok mu şey istiyorum acabaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK14:

ay benim kasıklarım ağrıyor:KK14: ufff yaa bi kerecik de şu kader benim yüzüme gülse çok mu şey istiyorum acabaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK14:

Cancanocum,
Ben şuanda kendimi çok iyi hissediyorum çünkü milliyette bi haber okudum akşamda başka bir haber izlemiştim, Milliyette okuduğum Dida Kaymaz'diye bir kadınla ilgili, Evlerden uzak kanser hastası bir kadın ve 6 yıldır bütün zorluklarla mücadele ederek bugünlere gelmiş. Şuanda okadar iyi şeyler düşünüyorki, kadının cesareti, hayatla dalga geçmesi ayakta alkışlanacak bir durum...Hastanede yatmak, ardıarkası kesilmeyen tedaviler,,,kadın öyle güçlüki....

Biandakendimi düşündüm, sürekli karamsar bir ruh halinde ya negatif olursa, ya olumsuz haberi aldığım o sahneyi yaşarsam diyeee:KK14:düşünüp dururken...
ARTIK DAHA POZİTİFİM NE YAPABİLİRİZ,,SAĞLIĞIMIZ YERİNDE ÇOK ŞÜKÜR, HAYATTA ENGELLERİMİZ AZ....BU BEBEK OLAYINA KAPILINCA İNSANIN GÖZÜNÜ SEVGİ HIRSI, ARZUSU,,, İSTEĞİ BÜRÜYOR BAŞKA BİRŞEY GÖREMİYORUZ...
Bunu çok sık hatırlatmak gerek kendimize...Hepimiz çok istiyoruz...Hemde çok ama önce sağlığımızın kafamızın yerinde olması gerek bu bebeler :KK4:doğunca onlara bakacak güç gerek...

Bu söylediklerime ben bile şaşırıyorum ama gerçekten bunları hissediyorum şuanda. Allah nezamn nasip görürse o gün gelecek evlerimizin diğer fertleri,,,
Ben artık üzmicem kendimi,,burdan arkadaşlarımın üzülmesinede izin vermicem!!!:KK42:

Canımsınnn ne güzel söylemişin çok doğru bebeler gelsede onlara bakmak için SAGLIK gerekli Allah sağlıkla ilgili dert vermesin bebemiz de gelir birgün dimi :KK4: Aslında benim bizzat yaşadğım çok canlı ve çok can acısı bir durumda var bununla ilgili , işyerinden arkadaşımızın dayısı bebek istiyolardı adam subaydı olmadı olmadı çok uğraştılar sonra eşi hamile kaldı oğulları doğdu adam evlerden uzak kanser oldu oğlunu sevemeden rahmetli oldu:KK50: o yüzden sağlık olsun Allah kucağımıza alcağımız bebeği analı babalı büyütmeyi nasip etsin olmassada vardır bir hayır deyip isyan etmemek gerekiyor hayat ne acıları unutturuyor sabrını veriyor bizimde en büyük gücümüz ondan geliyor Hayırlı ise olsun napalım kısmet. Sen moralini hep böle güzel tut arkadaşım sana gülmek çookk yakışıyor :KK16:

Canımsınnn ne güzel söylemişin çok doğru bebeler gelsede onlara bakmak için SAGLIK gerekli Allah sağlıkla ilgili dert vermesin bebemiz de gelir birgün dimi :KK4: Aslında benim bizzat yaşadğım çok canlı ve çok can acısı bir durumda var bununla ilgili , işyerinden arkadaşımızın dayısı bebek istiyolardı adam subaydı olmadı olmadı çok uğraştılar sonra eşi hamile kaldı oğulları doğdu adam evlerden uzak kanser oldu oğlunu sevemeden rahmetli oldu:KK50: o yüzden sağlık olsun Allah kucağımıza alcağımız bebeği analı babalı büyütmeyi nasip etsin olmassada vardır bir hayır deyip isyan etmemek gerekiyor hayat ne acıları unutturuyor sabrını veriyor bizimde en büyük gücümüz ondan geliyor Hayırlı ise olsun napalım kısmet. Sen moralini hep böle güzel tut arkadaşım sana gülmek çookk yakışıyor :KK16:

Saol cancanocum,
Üstelik bu düşünce benimde bir başarım baksana daha henüz bi sonuç almadım ama alamayacabilirim zaten. Şuanda içimde neler olduğunu bilmeden gerçekten hissetiklerimi yazdım...
Allah sağlıklı, akıllı, heryeri sapasağlam,hasta olmayan bebekler nasip etsin ve bize onları an güzel günlerde büyütmek nasip etsin...Biliyorsun doktorlar olsun tıp olsun teknoloji olsun hepsi o bebeği rahme atana kadar ona can verip dünyadan ekmek yemeği nasip edecek tek Varlık Yüce Allah.

Ondan ötesi yok. EN UYGUN ZAMANI BİLİYOR BİZE O GÜN GELDİĞİNDE NASİP EDECEK....Bizde o güne kadar hayatı zindan etmeyelim kendimize,, mutlu olalım...Çok şükür sağlığımız eşlerimizin sağlığı yerinde ....Denemeye devam....

Birde böyle güzzel bir grubumuz var artık,,,daha ne olsun....:KK9:

Bgün bizden başka uğramadı buralara herkesler nerde acaba:26: Kızlaaarrrrrrrrrrr iyisinizdir umarıımmmmm:KK16:
Akşam oluyor eve gitmeye az kaldııı:KK66:

Kızlarr selamlar ben dun baktım aksam kımse olmayınca cıktım bende.Neler yapıyorsunuz bakalım benım bugun tam 8. gun oldu heyecan gıderek artıyor:KK52:Ama nedense benden bır korku basladı valla adet tarıhım cok yakın degıl ama butun adet belırtılerı var bende.Tahlilini 9 veya 10. gun yapan kızlar bıle var forumda dun aksam okudum ama ben dayanayım dıyorum.Tugdemsucum sen ne yaptın canım ne hıssedıyorsun?Sende de kullandıgımız jel katı bır sekılde dısarı cıktı mı bende ıkı kez oldu.Dunku ozelllıkle baya fazlaydı hafıf pembeydı bıde.Neden kı acaba oyle cıktı su sonucu alsam aslında rahatlayacagım ama ıste sıkıyorum dısımı:emir_bebek:

Suyasemcıgım nasılsın canımmm:)Gecen gun okudum da yazamadım sana canın sıkılmıstı bıraz esınle tarrısmıssınız sanırım.Isyerındekı kızla aynı tarıhlerde de tedavıye baslayacak olmanız ıyıce germiş seni.Canını sıkma olur mu canım hiçbirşeye.Eşlerle tatsızlık arada oluyor ama oda tuzu biberi canım ya sürekli iyi geçinsek bir keyfi kalmaz ki evliliğin:)))İşyerinede kafayı takma hersey yoluna girer.Bızde tugdemsu ıle aynı gunlerde basladık cogu kez randevularımız cakısmadı.opuyorum senı

Kızlarr selamlar ben dun baktım aksam kımse olmayınca cıktım bende.Neler yapıyorsunuz bakalım benım bugun tam 8. gun oldu heyecan gıderek artıyor:KK52:Ama nedense benden bır korku basladı valla adet tarıhım cok yakın degıl ama butun adet belırtılerı var bende.Tahlilini 9 veya 10. gun yapan kızlar bıle var forumda dun aksam okudum ama ben dayanayım dıyorum.Tugdemsucum sen ne yaptın canım ne hıssedıyorsun?Sende de kullandıgımız jel katı bır sekılde dısarı cıktı mı bende ıkı kez oldu.Dunku ozelllıkle baya fazlaydı hafıf pembeydı bıde.Neden kı acaba oyle cıktı su sonucu alsam aslında rahatlayacagım ama ıste sıkıyorum dısımı:emir_bebek:

CANIMCIM, Bende bugün tam 6.günü bitirdim. :KK34: Ben senin yernde olsam engeç perşembe günü yapardım,zaten çıkar kanında...Neyse ben senin aklını çelmeyeyim sen nasıl rahat edeceksen öyle yap tatlım:KK34:
Bende o jel geri çıkmıyor. Acaba bende mi bi sorun var anlamadım. :KK15: Sen yarıdan fazlasını içeri koyuyorsun sonra sıkıyorsun değil mi? bana öyle tarif ettiler:26:
Bende de adet sancısı gibi sancı oluyor arada. göğüslerde acıyor ama o acı içtiğmiz östorojen den oluyor sanırsam... Başka bişey yok bende...:26:

Ne olacak biranönce zamanı gelse öğrensek :KK1:

Günaydın Arkadaşlar,

Sabah erkenden sizlere yazmak istedim. Sabah uyandığımdan beri göğüslerimdeki ağrı eskisi gibi kalmadı, şişliğide yok... Sanırım adet olacam. :26:
Kasıklarımda olan sancı artık pek kalmadı diyebilirim, Bunlar sanırım regl günlerimin yaklaştığına işaret. Neyse size bi sorayım dedim?

Hepinize güzel bir gün diliyorum :KK34:

Cancanocum,
Ben şuanda kendimi çok iyi hissediyorum çünkü milliyette bi haber okudum akşamda başka bir haber izlemiştim, Milliyette okuduğum Dida Kaymaz'diye bir kadınla ilgili, Evlerden uzak kanser hastası bir kadın ve 6 yıldır bütün zorluklarla mücadele ederek bugünlere gelmiş. Şuanda okadar iyi şeyler düşünüyorki, kadının cesareti, hayatla dalga geçmesi ayakta alkışlanacak bir durum...Hastanede yatmak, ardıarkası kesilmeyen tedaviler,,,kadın öyle güçlüki....

Biandakendimi düşündüm, sürekli karamsar bir ruh halinde ya negatif olursa, ya olumsuz haberi aldığım o sahneyi yaşarsam diyeee:KK14:düşünüp dururken...
ARTIK DAHA POZİTİFİM NE YAPABİLİRİZ,,SAĞLIĞIMIZ YERİNDE ÇOK ŞÜKÜR, HAYATTA ENGELLERİMİZ AZ....BU BEBEK OLAYINA KAPILINCA İNSANIN GÖZÜNÜ SEVGİ HIRSI, ARZUSU,,, İSTEĞİ BÜRÜYOR BAŞKA BİRŞEY GÖREMİYORUZ...
Bunu çok sık hatırlatmak gerek kendimize...Hepimiz çok istiyoruz...Hemde çok ama önce sağlığımızın kafamızın yerinde olması gerek bu bebeler :KK4:doğunca onlara bakacak güç gerek...

Bu söylediklerime ben bile şaşırıyorum ama gerçekten bunları hissediyorum şuanda. Allah nezamn nasip görürse o gün gelecek evlerimizin diğer fertleri,,,
Ben artık üzmicem kendimi,,burdan arkadaşlarımın üzülmesinede izin vermicem!!!:KK42:

Canım o yazıyı bende okudum..Ve şaştım kaldım..Kadının hala yaşama sevinci var hayta pozitif bakıyor..

X