Boşanmak ve çocukları babaya bırakmak..

Olan olmuş artık bence boşanmayın, evinizde oturun aileside size ve çocuklara baksın. Yani sizin yaşamınız zaten heba olmuş çocuklara da yazık etmeyin, paranızı veriyorlarsa geçinmek için harika.
Kocanizdan da kocalık beklemeyin, para kapısı olarak görün sömürün.
Kesinlikle dogru bir yorum bosanip cocuklara sahip ciksa bosan deriz ama sacma sapan bir fikir turetmis .aldatiyorsa aldatiyor otur evde cocuklara bak adam ayin 15 gunu evde yok zaten .

Ay nefret ediyorum ediyorum bu tarz sözde babalardan. Kim bilir anneniz ne zorluklarla büyüttü okuttu sizi. Oh hazır büyümüş evlat ne güzel gel bana bak diyen bir baba. Bi de bana bakmadınız diye adınızı hayırsız evlada mı çıkarıyor 🤬🤬🤬
Her sene taciz etti bir yerlerden telefonumuzu bularak, zaten yaptıkları ile psikolojimizi alt üst ettiği yetmezmiş gibi yıllar sonra ortaya çıkması ve bu şekilde yardım dilenmesi 2. Bir travma yarattı hepimizde, annem binbir zorlukla bizi büyüttü yokluk içinde ve hiç günyüzü , rahatlık göremeden vefat etti , tam atandık annemizi rahat ettireceğiz derken vefat etti, kalbi bu kadar acıya ve yüke daha fazla dayanamadı, rabbim cenneti ile müjdelesin onu 🤲 Babam yüzünden erkeklerden nefret ediyorum, hiçbir erkeğe güvenemiyorum eşime bile ...

Bana esinizde sizde cok karaktersiz geldiniz. Cocuklarini birakmayi dusunen bir anne benim gozumde Karaktersizdir. Size yakisan bence şu: bosanmayin evinizde oturun adami silin beklentiye girmeyin kadinlik yapmayin. Anasi babasida size baksin ama en azindan kucucuk cocuklari annesiz birakmayin.

Bana esinizde sizde cok karaktersiz geldiniz. Cocuklarini birakmayi dusunen bir anne benim gozumde Karaktersizdir. Size yakisan bence şu: bosanmayin evinizde oturun adami silin beklentiye girmeyin kadinlik yapmayin. Anasi babasida size baksin ama en azindan kucucuk cocuklari annesiz birakmayin.
O cocuklara nasil davraniyor? Nasi bir iliskileri var bende soru isareti. Sak diye 3 aya yakin sure birakmis gitmis daha önce.

korunmak yok, aldırmak yok. sonra olacağı varmış de. he aynen!
ben küçükken annemle babam kavga ettiğinde annem beni babama bırakıp anneanneme gitmeye kalkardı, sana burada daha iyi imkanlar var derdi. ben tek çocuğum babaannem de yok. yaş 26 hala anneme babama güvenemem. büyük çocuğunuz bu olanları hiç unutmayacak, ileride onları değil anne baba olarak sizi zor günler bekliyor.

Çocuklar çok ufak. Sadece hafta sonu ile olmaz. Dedesinin yanında psikolojileri bozulacak diyorsunuz annesiz bozulmayacak mi?
Benim 6 yaşında oğlum bir gün ise gittiğimde bile aksam civciv gibi yanımdan ayrilmiyor.
Siz kolay olanı seçiyorsunuz.
Nafaka ve tazminat alırsınız bal gibi. Eşinizin üstüne birşeyler varsa yarısını alırsınız. Ailesinden istemeye gerek yok. Sonra da çalışırsınız. Çocuklar sizi her akşam görür. Akşam gelecek bir anneleri olduğunu görürler.
Bunca zaman çalışmamissiniz şimdi mi çalışmanın derdine düştünüz.
Çocukları bırakmak zorunda olsam gerekirse bosanmam çocuklarla aynı evde kalmak için.
Ama bana sizin niyetiniz yeniden evlenmek gibi geldi. Yeniden bir hayat kurmak istiyorsunuz.

Evet şu durum çocukları bırakmaktan daha mantıklı. Adam gitsin istediği hayatı sürsün. Ailesi de bana ve çocuklarıma baksın. En azından okul çağı gelene kadar bunu yapardım ben çok çok mecbursam.

Her sene taciz etti bir yerlerden telefonumuzu bularak, zaten yaptıkları ile psikolojimizi alt üst ettiği yetmezmiş gibi yıllar sonra ortaya çıkması ve bu şekilde yardım dilenmesi 2. Bir travma yarattı hepimizde, annem binbir zorlukla bizi büyüttü yokluk içinde ve hiç günyüzü , rahatlık göremeden vefat etti , tam atandık annemizi rahat ettireceğiz derken vefat etti, kalbi bu kadar acıya ve yüke daha fazla dayanamadı, rabbim cenneti ile müjdelesin onu 🤲 Babam yüzünden erkeklerden nefret ediyorum, hiçbir erkeğe güvenemiyorum eşime bile ...
Ah tüm hastalıklar üzüntüden derler..Allah annenizin mekanını cennet etsin ne güzel iki tane evlat yetiştirmiş meslek sahibi yapmış. Nur içinde yatsın

Merhaba arkadaşlar siteye sizden filiz almak için üye oldum biraz uzun olabilir okuyan herkese teşekkürler..22 yaşında evlendim şu an 30 yaşındayım bir kızım 5.5 yaşında birde oğlum var 2,5 yaşında severek evlendim eşimin doğru biri olduğuna inanarak evlendim.inançları gerek ailesiyle olan uyumumuz gayet güzeldi 1 sene sözlü ve nişanlı kaldım evlendik.eşim ayın 14 günü iş seyehatlerine gidiyor üç haftalıkken eskortla aldatıldığını öğrendim. dünyam başıma yıkıldı hevesle evleniyorsunuz evlendiğiniz kişinin siz daha yeni gelinken aldattığını öğreniyorsunuz gerçekten çok zor süreçti psikatriye gittim detaya girmiyorum eşim hata yaptım bir daha olmayacak gibi klasik yalanlar söyledi ayrılmayı düşündüm ama yapamadım hevesliydim yeni evliydim başkası farklı düşünür diye düşündüm aileme söylemedim zaman geçti derken iş seyahatine gittiği yerde biriyle konuşmasını yakaladım aileme söyledim babam düzenleyeceğini çocuk yokken boşanmamı önerdi ama yapamadım daha sonra düzeldi diye düşündüm aradan 1,5 sene geçti bir şeyini görmediğim için güvendim ve çocuk yapmaya karar verdik ve kızıma üç aylık hamileyken whatsappınu kendi whatsappıma bağladığım için yine bir eskortla anlaşmasını gördüm tabi sinir krizi geçirdim hamileyim diye yine ayrılmadım ama aileme söyledim daha sonra her sene bir iğrençlik gördüm düzelme olmuyor üç kere baba evine gittim kızımı aldım işe başladım düzelir dedim döndüm düzelmedi Ekim ayında bir daha yakaladım uzun zamandır telefon şifresini benden saklıyordu yatağımızın üst tarafına kamera koydum ve mesajlaştığını gördüm itiraf etti Kazakistanlı biri ilk önce evli olduğunu bilmiyormuş sonradan öğrenmiş ama bırakmamış dini alet ediyorlar namaz teheccüt kalkmak vs eşim onu övüyor namuslu falan diye neyse bu kızı öğrendim çocukları bırakıp baba evinde 2,5 ay kaldım sonra ailem dayanamadı çocuklara eşim o sürede hiç yalvarmadı arada arayıp gelmemi istedi çaba yoktu zorluk çekti annesi baktı çocuklara döndüm eve yeni sayfa açtık diye düşündüm iki ay geçti iş seyahatine gitti çiçek sepeti uygulamasını indirdim üyeyi zaten kendi numaramı bilgilerime koydum seyehate gidince bana bir mesaj geldi siparişiniz oluşturuldu diye kuzum çalıştığı yeri öğrendim soy ismini kayonbabamla gittim neyse konu kapandı sandım sabrettim psikiyatriye götürdük narsist veya kişilik bozukluğumu var acaba diye dürtü bozukluğu tedavisine başladılar serhat yabancıya başladık derken geçtiğimiz hafta sonu şüphelendim bir şeyinden kavga çıktı koza yazmış benim için bugün olanlar için özür dilerim bu iş yakında bitecek az kaldı ailesine kendi aileme herkese söyledim ben istemiyorum sevmiyorum onu diye söyledim Ramazan bitsin sonra bitiyor diye mesaj atmış kızla konuşmaya başlamışlar iki yıllık birliktelermiş baya bağlanmışlar kız beraber seyehat ettiği yere gittiğini söyledi eşime kızdığı için tarihler doğru kart ekstresinde de gördüm artık bu adamdan midem bulandı belki 10 15 kere bu durumu yaşadım ve artık sabrım bitti çocuklara gelirsek bırakmak zorundayım aslında ailesi evinde otur bakarız dedi ama eşim evi terkettiği gün kal biraz sonra annemle gelicez gidersin dedi güvenim gitti ev babasının üzerine ailesinin maddi durumu iyi eşim aldatma konusu hariç başka problemi yok ailesiyle konuştum ailemin yanında ev almaları küçük veya kira kabul etmediler yarın öbür gün ayak bağı olur senin yerinde olsak babasına atarım çocukları dediler aileme götürememe sebebim orada huzur yok babam iki evli sonradan öğrendik annemin psikolojisi iyi değil çocuklara bakamaz ben çalışsam babaannesinde kalsalar maddi olarak sıkıntı çekmezler okul olarak özel okula gidiyor ama annenin vereceği şeylerinde babaannesi vermez kadının yaşı 50 güzel bakar sefil olmaz biliyorum ama bir şeyler öğrenir mi çocuklarım emin değilim.çıkmazdayım götürsem biliyorum olan çocuklara olucak kendi evinde kal diyorlar ama garantim yok benimde yaşım geçiyor çalışmak için 40 yaşında belki daha zor gelicek geriye boşanmam kesin kararım çok çektim çok yıprandım çocuklara babada kalırsa cuma cumartesi pazar bende olucaklar siz ne düşünüyorsunuz kısa yazmaya çalıştım hayırlı geceler..
Linçe geldim
Aldatıl
Utanmadan 2 çocuk yap
Sonra Babaya bırak
Sonra kendine anne de

Çocukları ayrı kendinizi ayrı rezil etmişsiniz. Çocuklarımı alıp kurtulayım diyeceğinize hala ayak bağı bilmem ne diyorsunuz. Yazık. Bir de babam iki evli gibi bir şey gördüm, e öyleyse zihniyet belli zaten.

Sırf koca tarafından para koparmak için yapılmış iki çocuk,bu kadar konu okudum burada ama en sinirlendiren konulardan biri bu oldu.Hemcinsim olarak utandım senden ve yaptıklarından.İnsanın biraz olsun onuru, gururu ve merhameti olur ya😡.

Evet olan çocuğa oluyor ama olacakları varmış inandım düzeldiğine ikincisi bana sürpriz oldu hiç istemediğim bir şeydi hamile kalmak
Ne kadar doğru yaaa… olacağı varmış mış… biri öldürüldüğünde, öleceği varmış, bina yıkıldığında yıkılacağı varmış, mal çalınınca çalınacağı varmış diyorsunuz galiba. Katilin, kötü müteahhitlerin veya hırsızların hiç suçu yok. Olaylar hep faillerden bağımsız, kendi kendine oluyor zaten

Ne kadar doğru yaaa… olacağı varmış mış… biri öldürüldüğünde, öleceği varmış, bina yıkıldığında yıkılacağı varmış, mal çalınınca çalınacağı varmış diyorsunuz galiba. Katilin, kötü müteahhitlerin veya hırsızların hiç suçu yok. Olaylar hep faillerden bağımsız, kendi kendine oluyor zaten
Gismet 😐

Çocukları bırakmanız çocukların yararına olur. Nasıl bir anne çocuklarını bırakmayı düşünebilir ve nasıl çocuklar o annenin yanında yetişebilir. En azından sefil olmazlar bırakın. Çünkü bugun bırakamazsınız yarın bırakırsınız siz.

X