Boşanmak ve çocukları babaya bırakmak..

Evinde dur,iyi bir anne ol, işe gir para biriktir bu arada kocani da sömur, bu vakte kadar durmuşsun o işe yaramaz kocandan geçememişsin 2 masum yavrundan nasıl gececeksin? Cocuklara sen calisirken babanneleri bakar, iş disinda cocuklara odaklan. Birikimin tamamlanir cocuklarin bir kac yil daha toparlanir evini ayirirsin. Bu arada delil toplayip boşanma davasinda kullanirsan tazminat ve velayet de alirsin. Ama lutfen iyi bir anne ol. Masum onlar.

Böyle hatalarin üzerine herseyi temize cekmek 0 dan başlamak kolay değildir çocuklar sizden soğur onları bıraktığınız yerde aynı duygularla bulabileceğiniz yok bunu bilin bir kere.....Bence hiç kimseyi dinlemeden bu evliliğe bu kadar dayandiysaniz kağıt üzerinde aynı evde onlar büyüyene kadar da durabilirsiniz yada başka bir çözüm arayabilirsiniz ilk kez bir kadına böyle bir şey yazıyorum çünkü şartlarınız olumsuz ve aldatilmaya rağmen devam edip çocuk yapmak sizin seçiminiz niye neden demem hayat sizin üzgünüm daha mutlu iyi bir hayat olamaz sizin için hayatda sorumlulukları yada yaptığımızın bedelini odetmeden yakamizdan düşmez karma malesef bunları üzülerek yazıyorum

Konunun üzerinden birkaç gün geçmiş ama akışta çıkınca neymiş bu diye baktım, bakmaz olaydım.
Doğurup doğurup ortadan yok olamazsınız hanımefendi. Ne demek evi terk ettim, çocukları yanıma almadım 2.5 ay babaanneleri baktı. Saçımı başımı yolacağım. Şimdi de tamamen bırakıp gitmeyi soruyorsunuz, nasıl mümkün olabilir ya nasıl?
Ben kedimi bile bırakamam, evlat bunlar oyuncak bebek değil. 3 haftalık evliyken eskortlarla alem yapan kocayla neyin çocuğunu yaptınız? Hadi yaptınız bari o sabilere analık yapın

Beş para etmez kocana dayanıp affettiğin,peşine düştüğün kadar düşemedin mi çocuklarının derdine yazık gerçekten kendine güvenin kalmamış ki akıl fikir gitmiş resmen böyle adamlarla uzlaşma git aç davani deliller ile al nafakanı aile evine dönmek zorunda değilsin durumları çok iyi demeyi ballandırarak söylüyorsun aldığın nafaka ile ev bile tutarsın kısa bir süre gerekir sadece sana ailende dayan bir zahmet babanın iki evli olması şok bir durum değil sen ne aldatmalara okey demiş devam etmişsin annene de moral olursun boşversene

Bacım sen iyi misin ??? Allah için ne sigortası ne maaşı ne bana ev alın lafı. Şimdiye kadar oturduğunuz evi adam üstüne almadıysa ya da adamlar vermediyse oğullarını bildikleri vermemişler. Bas baya seni açıkta bırakacaklar zaten. Ama aklın varsa onca kanıtla git adamın neyi varsa üstüne al. Davayla süründür işte boşuna ne kendine ne çocuklarına bunu çektirme.

Ailesini seviyorum aileside artık baş edemiyor onlarda çok yoruldu ve yıprandı çocuklarıma gelirsek doldurmam tabiki babaları çok düşkün çocuklarına gerçi sürekli aldatıyor onları düşünmeden ama bilmiyorum ne yapıcam ailesinin durumu var ama bana niyetimin farklı olduğunu dike getirdiler sanki ev koparmaya çalışıyormuşum gibi biz bakarız diyorlar yoksa ben neden iki yavrumu bırakayım zaten onlar için üzülüyorum böyle bir adamı seçip evlenip birde onlarda sürüklediğim için
Madem sizin niyetinizden şüphe ediyorlar çocukların üzerine yapsınlar evi.
Ayrıca kocanız kusurlu, mahkemede evde alırsınız fazlasını da.
Bence bu konuları bir avukat ile görüşün, ve gerek eş kişisi gerek aile bireyleri ile aranızda olan tüm yazışmaları ve mümkünse konuşmaları kayıt altına alın.
İleride çekişmeli boşanma davası olursa delil olur.

şartlarınızı yalnızca siz bilirsiniz ama çocuklarınızı bırakmamak için ne mümkünse yapın.

Merhaba arkadaşlar siteye sizden filiz almak için üye oldum biraz uzun olabilir okuyan herkese teşekkürler..22 yaşında evlendim şu an 30 yaşındayım bir kızım 5.5 yaşında birde oğlum var 2,5 yaşında severek evlendim eşimin doğru biri olduğuna inanarak evlendim.inançları gerek ailesiyle olan uyumumuz gayet güzeldi 1 sene sözlü ve nişanlı kaldım evlendik.eşim ayın 14 günü iş seyehatlerine gidiyor üç haftalıkken eskortla aldatıldığını öğrendim. dünyam başıma yıkıldı hevesle evleniyorsunuz evlendiğiniz kişinin siz daha yeni gelinken aldattığını öğreniyorsunuz gerçekten çok zor süreçti psikatriye gittim detaya girmiyorum eşim hata yaptım bir daha olmayacak gibi klasik yalanlar söyledi ayrılmayı düşündüm ama yapamadım hevesliydim yeni evliydim başkası farklı düşünür diye düşündüm aileme söylemedim zaman geçti derken iş seyahatine gittiği yerde biriyle konuşmasını yakaladım aileme söyledim babam düzenleyeceğini çocuk yokken boşanmamı önerdi ama yapamadım daha sonra düzeldi diye düşündüm aradan 1,5 sene geçti bir şeyini görmediğim için güvendim ve çocuk yapmaya karar verdik ve kızıma üç aylık hamileyken whatsappınu kendi whatsappıma bağladığım için yine bir eskortla anlaşmasını gördüm tabi sinir krizi geçirdim hamileyim diye yine ayrılmadım ama aileme söyledim daha sonra her sene bir iğrençlik gördüm düzelme olmuyor üç kere baba evine gittim kızımı aldım işe başladım düzelir dedim döndüm düzelmedi Ekim ayında bir daha yakaladım uzun zamandır telefon şifresini benden saklıyordu yatağımızın üst tarafına kamera koydum ve mesajlaştığını gördüm itiraf etti Kazakistanlı biri ilk önce evli olduğunu bilmiyormuş sonradan öğrenmiş ama bırakmamış dini alet ediyorlar namaz teheccüt kalkmak vs eşim onu övüyor namuslu falan diye neyse bu kızı öğrendim çocukları bırakıp baba evinde 2,5 ay kaldım sonra ailem dayanamadı çocuklara eşim o sürede hiç yalvarmadı arada arayıp gelmemi istedi çaba yoktu zorluk çekti annesi baktı çocuklara döndüm eve yeni sayfa açtık diye düşündüm iki ay geçti iş seyahatine gitti çiçek sepeti uygulamasını indirdim üyeyi zaten kendi numaramı bilgilerime koydum seyehate gidince bana bir mesaj geldi siparişiniz oluşturuldu diye kuzum çalıştığı yeri öğrendim soy ismini kayonbabamla gittim neyse konu kapandı sandım sabrettim psikiyatriye götürdük narsist veya kişilik bozukluğumu var acaba diye dürtü bozukluğu tedavisine başladılar serhat yabancıya başladık derken geçtiğimiz hafta sonu şüphelendim bir şeyinden kavga çıktı koza yazmış benim için bugün olanlar için özür dilerim bu iş yakında bitecek az kaldı ailesine kendi aileme herkese söyledim ben istemiyorum sevmiyorum onu diye söyledim Ramazan bitsin sonra bitiyor diye mesaj atmış kızla konuşmaya başlamışlar iki yıllık birliktelermiş baya bağlanmışlar kız beraber seyehat ettiği yere gittiğini söyledi eşime kızdığı için tarihler doğru kart ekstresinde de gördüm artık bu adamdan midem bulandı belki 10 15 kere bu durumu yaşadım ve artık sabrım bitti çocuklara gelirsek bırakmak zorundayım aslında ailesi evinde otur bakarız dedi ama eşim evi terkettiği gün kal biraz sonra annemle gelicez gidersin dedi güvenim gitti ev babasının üzerine ailesinin maddi durumu iyi eşim aldatma konusu hariç başka problemi yok ailesiyle konuştum ailemin yanında ev almaları küçük veya kira kabul etmediler yarın öbür gün ayak bağı olur senin yerinde olsak babasına atarım çocukları dediler aileme götürememe sebebim orada huzur yok babam iki evli sonradan öğrendik annemin psikolojisi iyi değil çocuklara bakamaz ben çalışsam babaannesinde kalsalar maddi olarak sıkıntı çekmezler okul olarak özel okula gidiyor ama annenin vereceği şeylerinde babaannesi vermez kadının yaşı 50 güzel bakar sefil olmaz biliyorum ama bir şeyler öğrenir mi çocuklarım emin değilim.çıkmazdayım götürsem biliyorum olan çocuklara olucak kendi evinde kal diyorlar ama garantim yok benimde yaşım geçiyor çalışmak için 40 yaşında belki daha zor gelicek geriye boşanmam kesin kararım çok çektim çok yıprandım çocuklara babada kalırsa cuma cumartesi pazar bende olucaklar siz ne düşünüyorsunuz kısa yazmaya çalıştım hayırlı geceler..

Sen ailenin evine ELİNDE DELİLLERLE dön. DÜĞÜN TAKILARINA DAİR VİDEOLARIN, ALDATILMA MESAJLARI, AF MESAJLARI, AİLESİNİN DE ŞAHİT OLDUĞU YAZIŞMALAR...

davanı aç hem kendine hem çocuklarına nafaka iste. şartlarımı oluştursun, çocuklarımı da yanıma alacağım mağdurum de. tazminat da iste. çocuklar kalsın bir süre bakmanın da ne zor olduğunu anlasınlar. İlk mahkeme kararı hızlı verilir. Dişini sık paranı da çocuklarını da alırsın. Bir daha da bu kadar değer görmediğin kapıya dönüp bakma bence. Ailesini de güvenme her şey bittikten sonra seni değil oğullarını destekler.

Geçmiş olsun

Merhaba arkadaşlar siteye sizden filiz almak için üye oldum biraz uzun olabilir okuyan herkese teşekkürler..22 yaşında evlendim şu an 30 yaşındayım bir kızım 5.5 yaşında birde oğlum var 2,5 yaşında severek evlendim eşimin doğru biri olduğuna inanarak evlendim.inançları gerek ailesiyle olan uyumumuz gayet güzeldi 1 sene sözlü ve nişanlı kaldım evlendik.eşim ayın 14 günü iş seyehatlerine gidiyor üç haftalıkken eskortla aldatıldığını öğrendim. dünyam başıma yıkıldı hevesle evleniyorsunuz evlendiğiniz kişinin siz daha yeni gelinken aldattığını öğreniyorsunuz gerçekten çok zor süreçti psikatriye gittim detaya girmiyorum eşim hata yaptım bir daha olmayacak gibi klasik yalanlar söyledi ayrılmayı düşündüm ama yapamadım hevesliydim yeni evliydim başkası farklı düşünür diye düşündüm aileme söylemedim zaman geçti derken iş seyahatine gittiği yerde biriyle konuşmasını yakaladım aileme söyledim babam düzenleyeceğini çocuk yokken boşanmamı önerdi ama yapamadım daha sonra düzeldi diye düşündüm aradan 1,5 sene geçti bir şeyini görmediğim için güvendim ve çocuk yapmaya karar verdik ve kızıma üç aylık hamileyken whatsappınu kendi whatsappıma bağladığım için yine bir eskortla anlaşmasını gördüm tabi sinir krizi geçirdim hamileyim diye yine ayrılmadım ama aileme söyledim daha sonra her sene bir iğrençlik gördüm düzelme olmuyor üç kere baba evine gittim kızımı aldım işe başladım düzelir dedim döndüm düzelmedi Ekim ayında bir daha yakaladım uzun zamandır telefon şifresini benden saklıyordu yatağımızın üst tarafına kamera koydum ve mesajlaştığını gördüm itiraf etti Kazakistanlı biri ilk önce evli olduğunu bilmiyormuş sonradan öğrenmiş ama bırakmamış dini alet ediyorlar namaz teheccüt kalkmak vs eşim onu övüyor namuslu falan diye neyse bu kızı öğrendim çocukları bırakıp baba evinde 2,5 ay kaldım sonra ailem dayanamadı çocuklara eşim o sürede hiç yalvarmadı arada arayıp gelmemi istedi çaba yoktu zorluk çekti annesi baktı çocuklara döndüm eve yeni sayfa açtık diye düşündüm iki ay geçti iş seyahatine gitti çiçek sepeti uygulamasını indirdim üyeyi zaten kendi numaramı bilgilerime koydum seyehate gidince bana bir mesaj geldi siparişiniz oluşturuldu diye kuzum çalıştığı yeri öğrendim soy ismini kayonbabamla gittim neyse konu kapandı sandım sabrettim psikiyatriye götürdük narsist veya kişilik bozukluğumu var acaba diye dürtü bozukluğu tedavisine başladılar serhat yabancıya başladık derken geçtiğimiz hafta sonu şüphelendim bir şeyinden kavga çıktı koza yazmış benim için bugün olanlar için özür dilerim bu iş yakında bitecek az kaldı ailesine kendi aileme herkese söyledim ben istemiyorum sevmiyorum onu diye söyledim Ramazan bitsin sonra bitiyor diye mesaj atmış kızla konuşmaya başlamışlar iki yıllık birliktelermiş baya bağlanmışlar kız beraber seyehat ettiği yere gittiğini söyledi eşime kızdığı için tarihler doğru kart ekstresinde de gördüm artık bu adamdan midem bulandı belki 10 15 kere bu durumu yaşadım ve artık sabrım bitti çocuklara gelirsek bırakmak zorundayım aslında ailesi evinde otur bakarız dedi ama eşim evi terkettiği gün kal biraz sonra annemle gelicez gidersin dedi güvenim gitti ev babasının üzerine ailesinin maddi durumu iyi eşim aldatma konusu hariç başka problemi yok ailesiyle konuştum ailemin yanında ev almaları küçük veya kira kabul etmediler yarın öbür gün ayak bağı olur senin yerinde olsak babasına atarım çocukları dediler aileme götürememe sebebim orada huzur yok babam iki evli sonradan öğrendik annemin psikolojisi iyi değil çocuklara bakamaz ben çalışsam babaannesinde kalsalar maddi olarak sıkıntı çekmezler okul olarak özel okula gidiyor ama annenin vereceği şeylerinde babaannesi vermez kadının yaşı 50 güzel bakar sefil olmaz biliyorum ama bir şeyler öğrenir mi çocuklarım emin değilim.çıkmazdayım götürsem biliyorum olan çocuklara olucak kendi evinde kal diyorlar ama garantim yok benimde yaşım geçiyor çalışmak için 40 yaşında belki daha zor gelicek geriye boşanmam kesin kararım çok çektim çok yıprandım çocuklara babada kalırsa cuma cumartesi pazar bende olucaklar siz ne düşünüyorsunuz kısa yazmaya çalıştım hayırlı geceler..
Kusura bakmayın ama bu sitede vicdanınızı rahatlatamazsınız.. öyle ya da böyle sizi aldattığını defalarca yakaladığınız adamdan 2 çocuk yapmışsınız .. yani çocuklarınızı bile isteye yapmışsınız .. ve benim hissettiğim, sadece kendi huzurunuz ve rahatınız için onları babaya bırakmak istiyorsunuz .. adam sizi aldatmış evet ama medenice boşanır o evde oturmaya devam edersiniz ..( kimseye böyle bir fırsat sunulmuyor ) ileride birgün sizi çıkarmak isterlerse o zaman o konuyu düşünüzsünüz .. bu koşullarda çocuklarınızı bırakıp gitmek istemenizi ben anlayamadım .. annesiz kalınca çocuklarınızın düzeni bozulmayacak mı ??

Senin yaşadığın durumun aynısını yaşadım canım. Çocukları almak hem benim için hem çocuklar için zor olacaktı baba evinde gerçekten sıkıntı oluyor. Çalışıp ev tutayım desen kiralar malum ve calısacaksamda birinin çocuklara bakması lazım ama annem hasta bakamaz. Bende çocukları babaya verdimki benle beraber sefil bir hayat yaşamasınlar.Okuludur hastanesidir bunların hepsiyle tek başıma nasıl baş edecektim Babasının durumu çok iyi, babalarıyla alıştıkları hayat standartları vardı. Tatillerde bendeler onun dışında babadalar keyifleride yerinde, eminim benle olsalardı evet anne şefkatiyle büyüyeceklerdi ama onun dışında hiçbiryer veremeyecektim.şefkat tek başına yetersiz. Tatilde bile bana geldiklerinde beğenmiyorlar ne aldığımı ne pişirdiğimi. O yüzden böyle bi karar verdim iyide yapmışım yabancıyla değiller sonuçta oda onların babası anne neyse babada odur.

X