Davranış Bozuklukları Atipik otizm erken tanı

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

Dilekyldz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2018
57
10
48
Atipik otizm erken tanı

Atipik otizm de erken tanı koyulan çocuklarınız var mı? Varsa eğer nasıl bir yol izlediniz ve eğitimle düzelme oldu mu? Geçici rapor verdiler bize %20 atipik otizm. Torunum 17 aylık . Eğitime başladık . Peki sizler neler yaptınız bu konu hakkında beni bilgilendiriseniz çok sevinirim .

Anneye bağımlılık yok anneyi bilmiyor taklit sıfır ismine zor bakıyor göz teması kısıtlı etrafında dönme kanat çırpma tekrarlayıcı hareket komut al ver otur anne topu ver deyince anlamamak işaret edilen yere bakmamak işaret parmağı yok nesne cevirmek sizce durumumuz çok mu ağır çok korkuyorum lütfen yardımcı olun bu durumda olup ilerleme olanlar lütfen cevap verin Allah rızası için yardım

Benzer şeyleri 18 aylıkken kızımda farkettim şuan 26 aylık özel eğitim alıyor gelişmeler var umudumuzu yitirmeyin allah büyük

X