Atlatamadığım sözler

karsılık vermenıze gerek yokmus kadının aklı dengesının yerınde olmadıgı pek ala bellı oluyor yaptıgı seylerden soyledıgı sozlerden zaten
en basta ıcınıze sınmeyen kısıyle gorusmezsınız bır daha
bu kadar canınızı sıkacak bırsey yok aslında o evde oturdugunuz ıcın ıcınız daralıyor tasındıgınızda o da gececek

geçmiş gitmiş diyerek kapıyı kapatacaksınız. dış kapının dış mandalı sallayın.. Kafanızda dusunupte hala size zarar vermesine izin vermeyin. ayrıca sinir olmanızın bi sebebi de zamanında size o lafları söylerken keşke biraz daha ağzının payını verseydim diye dusunuyor olabilir misiniz birazda. Zira yukarı da tam kavga etmelik ağır konusmalar var size hakaretler var. Sanırım eşiniz de de gmzu var şahsın . Geçmiş gitmiş böyle bi insan geçti gitti hayatımdan diyerek önunuze bakmanız. .
Dedikleriniz doğru çok teşekkürler ama tek bi konuda şunu yaziyim dedim, o en son tartışmamızda ben artık ağzıma geleni saymıştım içimde bir şey kalmadı normalde kırmak istemem kimseyi çokkkkkk üstüme gelmedikçe, böyle hayatımda kırdığım da bi elin parmaklarını geçmez bile ama o gün eşini hak etmiyorsun deyince ben onun çok daha fazlasını saydım ona yine de o söz içime oturdu sonradan çok düşündüm acaba çirkin miyim acaba öyle mi diye bazen geldi aklıma

karsılık vermenıze gerek yokmus kadının aklı dengesının yerınde olmadıgı pek ala bellı oluyor yaptıgı seylerden soyledıgı sozlerden zaten
en basta ıcınıze sınmeyen kısıyle gorusmezsınız bır daha
bu kadar canınızı sıkacak bırsey yok aslında o evde oturdugunuz ıcın ıcınız daralıyor tasındıgınızda o da gececek
Vermesem çatlardım 🙂ama bilmiyorum belki de daha iyiydi de yine de ego işte o benim canımı acıttı ben de ona yapiyim aynısını diye onunla ilgili düşüncelerimin çoğunu bi çırpıda söylemiştim, madem hakkımda çirkin ve iğrenç diye düşünüyorsun niye görüşmek için bu kadar ısrar ediyorsun demiştim hala da bi soru işareti benim için ama üstünde düşünmeye değmez, canım sıkılsa da bi şekilde kurtuldum çok şükür

Vermesem çatlardım 🙂ama bilmiyorum belki de daha iyiydi de yine de ego işte o benim canımı acıttı ben de ona yapiyim aynısını diye onunla ilgili düşüncelerimin çoğunu bi çırpıda söylemiştim, madem hakkımda çirkin ve iğrenç diye düşünüyorsun niye görüşmek için bu kadar ısrar ediyorsun demiştim hala da bi soru işareti benim için ama üstünde düşünmeye değmez, canım sıkılsa da bi şekilde kurtuldum çok şükür
neden olacak kocanızda gozu varmıs ondan gorusuyor
acık acık demıs zaten kadın daha ne desın :KK70:

Taşının cpzum bu kadar basit. Kocamı bu kadar övse ve bana ona yakışmadığımı onu haketmedigimi vs söylese bende senin gibi düşünürdüm. Kafayı yemiş o. Kocası da biliyor demekki sen niye üzülüyorsun takma. Taşın kurtul

Dedikleriniz doğru çok teşekkürler ama tek bi konuda şunu yaziyim dedim, o en son tartışmamızda ben artık ağzıma geleni saymıştım içimde bir şey kalmadı normalde kırmak istemem kimseyi çokkkkkk üstüme gelmedikçe, böyle hayatımda kırdığım da bi elin parmaklarını geçmez bile ama o gün eşini hak etmiyorsun deyince ben onun çok daha fazlasını saydım ona yine de o söz içime oturdu sonradan çok düşündüm acaba çirkin miyim acaba öyle mi diye bazen geldi aklıma
Zehrini akıtmış sizde izin vermişsiniz o zehrin içinize girmesine. .
KAdının ne olduğu belli nasıl bir karakter de olduğu da bunu bile bile zihninizi buna mı yoracaksınız.
Eşinizi haketmediğinize böyle bi kadın mı karar veriyor ve siz böyle ruh hastası bi kadının sözlerini ciddiye alıyor sorguluyorsunuz. .

bence asıl soru o kadının kocası hala neden o kadınla evlı :KK70: benım aklıma takılan bu oldu
kadının ne oldugu bellı sonucta
bır ınsan neden boyle bırıyle ısrarla evlı kalır

bence asıl soru o kadının kocası hala neden o kadınla evlı :KK70: benım aklıma takılan bu oldu
kadının ne oldugu bellı sonucta
bır ınsan neden boyle bırıyle ısrarla evlı kalır
2 çocukları var küçük o yüzden demiş eşime, çocuklar olmasa 50 kere boşardım babamın yanında bile kavga ediyoruz her şeyi söylüyoruz birbirimize demiş. Daha önce de çok şikayet ediyordu kadından eşim 1 2 kez anlattı ama inanın ki ne o zaman ne de en son anlattığında eşime fazla sormadım ne diyor niye boşanmıyor filan diye. Kadın 2 tane peş peşe çocuk olunca eşimi 1. 5 senedir yanıma bile yaklaştırmadım sizinki nasıl filan diye sormuştu ben konuşmak istememiştim o konuda ama kesinlikle onu çöz bu şekilde evlilik olmaz demiştim. Adam çocuklar için demiş kısaca. Çok aşırı sorunlu bi evlilik,bizim de aşamadığımız sorunlar var ama onlarınki kat kat beter eşiyle yalnız kalmak yerine hemen her fırsatta bizimle görüşmek istiyordu evlere gelip gidelim dışarda bi yerlere alışverişe gidelim istiyordu ben eşimle yalnız olmayı daha çok istiyordum anlam veremedim hiç bi zaman kadına ya

Zehrini akıtmış sizde izin vermişsiniz o zehrin içinize girmesine. .
KAdının ne olduğu belli nasıl bir karakter de olduğu da bunu bile bile zihninizi buna mı yoracaksınız.
Eşinizi haketmediğinize böyle bi kadın mı karar veriyor ve siz böyle ruh hastası bi kadının sözlerini ciddiye alıyor sorguluyorsunuz. .
Valla haklısınız da aşamıyorum şu huyumu nasıl takmam düşünmem bilmiyorum. Bi söz okumuştum sevmediğiniz insanları düşünmeyin onlar beyninizde yer işgal etmeyi hak etmiyor diye. Ama getiriyorum aklıma bazen sinirlerim bozuluyor

Valla haklısınız da aşamıyorum şu huyumu nasıl takmam düşünmem bilmiyorum. Bi söz okumuştum sevmediğiniz insanları düşünmeyin onlar beyninizde yer işgal etmeyi hak etmiyor diye. Ama getiriyorum aklıma bazen sinirlerim bozuluyor
başka şeylerle mesgul olun bence.. size pozitif katan seylerle. .

Bir insan komsuyla nasil su raddeye gelebilir anlamak zor gercekten. Gormeyin,bakmayin ne diyebiliriz ki

Bir insan komsuyla nasil su raddeye gelebilir anlamak zor gercekten. Gormeyin,bakmayin ne diyebiliriz ki
Ben uzak durdukça ısrarla görüşmek istedi. Hep geçiştirdim müsait değilim gibi bahanelerle. En sonunda mecbur kaldım açıkça söylemeye, o da çok çirkin ve iğrenç bir insansın dedi. Ne iğrençliğimi gördün dedim, bu şehirde kimsen yok senle arkadaş olmaya sana iyilik yapmaya çalışıyorum anlamıyorsun dedi. Bi iyiliğini de hayrını da görmedim arkadaşlığının ama. Ben sessizce uzaklaşmak istedim onun yüzünden bu duruma geldi

X