AUZEF Çocuk Gelişimi Lisans Programı Stajı

amelie poulain

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2016
924
1.915
29
Herkese merhaba,

Ben bu sene örgün öğretimde öğretmenlik kazandım ve auzef te 4 senelik çocuk gelişimi programına kayıt olmak istiyorum.

Ancak şöyle bir sorunum var: Ben halihazırda örgün öğretimde okurken nasıl staj yapacağım? Auzef'e göre teoride 2. üniversite kapsamımda herhangi bir üniversite kaydım varken auzefe kayıt yapabiliyorum ancak bu programa kayıt yaptırdığımda mezun olamayacak mıyım staj yapmadığım sürece?

Birileri beni aydınlatabilirse çok sevinirim.

Herkese merhaba,

Ben bu sene örgün öğretimde öğretmenlik kazandım ve auzef te 4 senelik çocuk gelişimi programına kayıt olmak istiyorum.

Ancak şöyle bir sorunum var: Ben halihazırda örgün öğretimde okurken nasıl staj yapacağım? Auzef'e göre teoride 2. üniversite kapsamımda herhangi bir üniversite kaydım varken auzefe kayıt yapabiliyorum ancak bu programa kayıt yaptırdığımda mezun olamayacak mıyım staj yapmadığım sürece?

Birileri beni aydınlatabilirse çok sevinirim.
Hmmm bence bu konuda bilgisi olmayanlar çok olabilir.
Siz İstanbul üniversitesi AUZEf arayıp sorarsanız bilgi alın bence 👍

Örgün eğitimin son senesinde zaten ders saatleriniz azalmış olacak. Staj yapacağınız yerle de saatlerinizi boşluklarınıza göre ayarlarsınız, varsa okulda 2. Öğretim derslerine girersiniz. Hallolmayacak bir şey değil rahat olun.

X