avon ANEW +25 kullananlar yorumlarınızı bekliyorum.

sevgi28

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2013
854
98
Mrb kızlar 26 yasinda solgun ve yorgun bir yüze sahibim..bu ay ilk defa avondan birkac ürün aldim ve memnun kaldim.mart ayi katalogunda bu ürünle karsilastim.kadinlar gunune ôzel kampanyali 25 tl.sizce nasıl? Öneriye ihtiyacim var..göz altlarim çökük ve mor halkali gozlerim ona da cozum ariyorum

+45 i annem kullandı hiç bir işe yaramadı :KK51:aynı dert bende de var yüzüm çok soluk ve yorgun gözüküyor.Krem tavsiyesi olan var mı?:KK51:

Rimel göz kalemi şampuani ve parfumnden memnun kaldim.avon icinde anew urununu tavsiye ediyolar.isim marka olarak iyiymis.diger kremler dediginiz gibi iyi degilmis

Bunlar benim de dikkatimi çekti, ama güvenemedim.
Nivea cellular kullanıyorum uzun zamandır, memnunum.
Bu rada solgunluk için yine niveanın canlandırıcı bakım kremini tavsiye ederim. Ben normal şartlarda solgun değilim, bunu düzenli kullanınca pespembe oluyorum.

avonun hiçbişeyine güvenmiyorum açıkçası. Bende aynı dertten muzdaribim misshanın gözaltı maskeleri var onlar çok iyi geldi bana yaprak maskeleriyle beraber tavsiye edebılırım.

Mrb kızlar 26 yasinda solgun ve yorgun bir yüze sahibim..bu ay ilk defa avondan birkac ürün aldim ve memnun kaldim.mart ayi katalogunda bu ürünle karsilastim.kadinlar gunune ôzel kampanyali 25 tl.sizce nasıl? Öneriye ihtiyacim var..göz altlarim çökük ve mor halkali gozlerim ona da cozum ariyorum
Ben yıllarca avonun nemlendirici gündüz kremlerini kullandım tonikle beraber ve çok memnundum.Senin sorduğunu bilmiyorum ama..Şimdi ise Lorealin tonik ve kremini kullanıyorum,ondan da gayet memnunum.

Bunlar benim de dikkatimi çekti, ama güvenemedim.
Nivea cellular kullanıyorum uzun zamandır, memnunum.
Bu rada solgunluk için yine niveanın canlandırıcı bakım kremini tavsiye ederim. Ben normal şartlarda solgun değilim, bunu düzenli kullanınca pespembe oluyorum.

Sephoraa, bu Nivea cellular kırışıklık önleyici mi?

bence yorgun yuz icin bitkisel seyler, mesela yaglari filan dene.. avon cok adi bi marka, icerigi bile supheli, alma derim..

Rimel göz kalemi şampuani ve parfumnden memnun kaldim.avon icinde anew urununu tavsiye ediyolar.isim marka olarak iyiymis.diger kremler dediginiz gibi iyi degilmis
cilde surulen urunlerinden ozellikle uzak dur bence.. fondotendi kremdi vs..

Avon ürünlerini hiç beğenmiyorum. Avon bizim ülkemizde çok abartılıyor. Yurt dışında yüzüne bakılmıyor. Özellikle cilt bakımında. Aslında en iyi bakım kremleri enstitü ürünleri, marketlerde satılanlar değil. Onlarda pahalı tabi...
Cldini canlandırmak için türk kahvesi ile maske yapmanı öneririm çok işe yarıyor. Bunun dışında pure beauty ürünleri var watsonslarda ben onları beğeniyorum. Kore ürünleri ve güzeller bence. Ama dediğim gibi cldine maske uygula kahve ile çok işe yarıyor.

Avon ürünlerini hiç beğenmiyorum. Avon bizim ülkemizde çok abartılıyor. Yurt dışında yüzüne bakılmıyor. Özellikle cilt bakımında. Aslında en iyi bakım kremleri enstitü ürünleri, marketlerde satılanlar değil. Onlarda pahalı tabi...
Cldini canlandırmak için türk kahvesi ile maske yapmanı öneririm çok işe yarıyor. Bunun dışında pure beauty ürünleri var watsonslarda ben onları beğeniyorum. Kore ürünleri ve güzeller bence. Ama dediğim gibi cldine maske uygula kahve ile çok işe yarıyor.
avon ve oriflame avrupa'da epey dandik markaymis diye duymustum..

Aynen mesela macadamia yağı var ben onunla masaj yapıyorum cildime çok güzel oluyor, cildin soluk olması aslında vitamin eksikliği ilede alakalı bol bol c vitamini almak lazım.
gozaltina bsy surulmuyo ya canim pek, saglikli dogal ne onerirsin goz cevresindeki kirisikligi geciktirmesi icin?

Avon ürün yorumlarına bakmıştık biz de annem için pek faydasını gören yok gibi gözüküyor.Bence daha doğal ürünlere yönelin.Avon iyi bir marka değil paragöz biraz :KK62:

ben ersağın ürünlerini kullanıyorum belki pahalı geliyor insanlara ama içeriğinde kimyasal yok bitkiseldir hatta üye olduktan sonra dahada uyguna geliyor temizlik kozmetik gıda takviyeleri mevcuttur gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz:süslü::KK6:

X