Vücut Kremleri Avon Genital blge jeli hakkda yardm

Vücut kremleri, losyonlar

Potasyum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2008
90
0
41
arkadaşlar avon genital bölge jeli hakkıda yardıma ihtiyacım var
zararlı olduğu söyleniyor hatta bi doktor dan duydum
kullananlar ve bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirima.s.

evet doğru canım ben şahsen zararını gördüm...onun yerine sebamed yada bebe şampuanı kullanabilirsin..

cnm nasıl genital bölge jeli tıraş için mi temislik için mi?

temizleme jeli. sabun yerine kullanılan bir jel.gül suyu gibi kokuyor.sebamedi ona bin kez tercih ederim.

evet bende zararlı diye duydum. doktorlar bas bas bağırıyor, o bölgenin ph değeri farklı diye. kullanmayın bu tarz ürünleri diye.
selda_cino sen nasıl zararını gördün mantar falanmı yaptı??

Son düzenleme:
aaaaa ben sürekli kullanıyorum bi zararını görmedim ama siz ne gibi zararlarını görüyorsunuz?

bende annemde ablamda yıllardır kullanıyoruz. ph ı uyumlu diye biliyorum ben. bir zararını görmedim. kokusunu çok sevmiyorum o ayrı:KK70:

evet bende zararlı diye duydum. doktorlar bas bas bağırıyor, o bölgenin ph değeri farklı diye. kullanmayın bu tarz ürünleri diye.
selda_cino sen nasıl zararını gördün mantar falan yaptı??

evet canım ömrümde ilk kez mantarla tanıştımkötükedihüso.meğer sadece ben değil pek çok arkadaşıma yapmış.üstelik avon temsilcisi tanıdığım kendisi bile kullanmıyordu .
güya ph dengesi için alıyoruz daha beter ediyor..
babe'nin vücut temizleyici şampuan ve yağları var onlar mükemmel ama biraz pahalı .
uygun olacaksa sebamed ya da bebe şampuanları çok mantıklı...

evet canım ömrümde ilk kez mantarla tanıştımkötükedihüso.meğer sadece ben değil pek çok arkadaşıma yapmış.üstelik avon temsilcisi tanıdığım kendisi bile kullanmıyordu .
güya ph dengesi için alıyoruz daha beter ediyor..
babe'nin vücut temizleyici şampuan ve yağları var onlar mükemmel ama biraz pahalı .
uygun olacaksa sebamed ya da bebe şampuanları çok mantıklı...

geçmiş olsun.
evet bebe şampuanları iyi fikir. o şampuanlarla göz makyajı bile çıkarılıyo çünkü. bebek şampuanlarına her şekilde güvenirim:)

Genital bölgenin kendina ait bir pH degeri var...onu siz bu gibi temizleme jelleri, losyonlari ile sadece zarara ugratiyorsunuz..! Sonra mantar olma ihtimali yasayabilirsinz..!

Genital bölgeyi su ile yikamak kesinlikle yeterli..! Herseyin fazlasi zararli..! Özelliklede o bölgede..! Genel temizliginizi yapmaniz kafi gelecektir..!

kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar teşekkür butonu yok olmuş:)
hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim paylaşımlarınız için

arkadaşlar teşekkür butonu yok olmuş:)
hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim paylaşımlarınız için

teşekkür butonu bozulduğu için kaldırıldı.çok sert ve yanlış kullanıldığı için..sengözlerimebaksanab
onun yerine teraziyi kullanıyoruz.rep veriyoruz:nazar:

Bende kullanıyorum.Doktorum onu bırak sebamed kullan dedi.Ben zararını görmedim yıkayınca ferahlık veriyor.

evet bende zararlı oldugunu duymuştum . arkadasım kullanıyordu ama bır sıkayetı oldugundan bahsetmedı. ben kendım orflame kullnadım kokusu falan guzeldı bır sıkayetımde olmadı .fakat genıtel bölgeyi yıkarken içine kacırmayın o zaman bır zarar verebılır dıye düşünüyorum

Avonu bilmem ama ben sebamed kullanıyorum. Sistitten dolayı doktor vermişti. Daha önce kendim kullanmaya cesaret edememiştim.Size tavsiyem sebadem veya adını yanlış yazıyor olabilirim numismed yine de doktora danışmadan kullanmayınız. Hassas bir bölge arkadaşların dediği gibi mantar olma riski var.

arkadaşlar,genital bölge jeli olarak, kozmetik markalı değil, medical markalı ürünler kullanmalıyız,sorun yaşamamak için.Ben sebamed kullanıyorum.

Kesinlikle sebamed kullanın. Ben avon kullandım, o bölgede küçük kaşıntılı kabarıklar oluştu..

Ben arkadasımın tavsıyesı uzerıne kullanmaya basladım o jeli..Cok şükür bı sıkıntımda olmadı.. Belkıde kişiden kişiye degısıyor olabılır..Tıpkı cılt kremlerı gıbı,kimisine alerjı yapar kımısıne ıyı gelırr..Tabıkı ıcerı kacırmamakta önemlı..

arkadaşlar evet o bölgenin ph değeri farklı ancak unutulmaması gereken birşey var ki her insanın deri yapısı ve ph değeride birbirinden farklıdır. Dikkatinize!

bende avonun kullanıyordum ama bugünden itibaren bırakıyorum bir arkadaşıma doktor doğrumu yazıyorum bilmiyorum ama numusmed vermişti bende ondan alayım

X