Vücut Kremleri Avon Genital blge jeli hakkda yardm

Vücut kremleri, losyonlar
bende 2 yıl once kullanıyordum ırakmıstım şimdi tekrar aldım bir sorunla karsılasmadım umarım sorun olmaz

Ben dün msn de 10 püf nokta diye birşey okudum orada zararsız ama içeri sokarak temizlemek doktordan tavsiye etmedikce yapmayın yazıyordu. o nasıl oluyosa :KK70: bende kullanıyorum. 1 şişe aldım 1 yıl oldu sanırım daha bitmedi

ben Simply Delicate Ph Dengeli Hijyenik Bölge temizleyicisi olanı kullanıorm ama kampanya 11 sonunda o da kaldırılıyor arkadşlar...

Arkadaslarin bazilari øzel genital bolgesi icin olan jellere karsi oldugunu søylemisler..banyoya girdigimizde normal dus jeli veya sabunla o bølgeyi yikamakta bana cok yalnis geliyor..illaki bisey srup yikama geregi duyarsak øzel (intim) jellerini kullanmakta fayda var derim..Tabi kullanis sekli cilt tipine gore sonuclari farklilasabilir..

bana doktor demişti özellikle sabun asla kullanma özel bölgene diye..bende sonra jeli sorup kullanmaya başlamıstım

kıslar ben bir defa kullandım simply delicate açıkçası bir zararını görmedim
ama çok olumsuz şey duydum ve bir daha almadım, onun yerine carefere markasının
jelini aldım, malum ped markası carefere ve avon unkinden çok daha iyi,
yoğunluğu da kokusu da... şimdi 3. kez aldım carefere jeli, memnunum. isteyen denesin
doktorlar sebamed tavsiye ediyor, onu da ekleyim :)

Yaklaşık 6-7 aydır kullanıyorum ve çok ferah temiz kokulu hijyenik açıdan önemli buluyorum. Her banyodan sonra kullanıyorum. Hata burda okuyup aklımda kalmasın diye jinekolog bir arkadaşıma da sordum. Hijyen açısından temizleme jelinin hiçbir yan etkisi yokmuş. Kesinlikle kullanmakta fayda var dedi. Kendisi bile kullanıyormuş.

Birde düşünsenize saçımıza ayrı şampuan, vücudumuza ayrı, yüzümüze ayrı, elimize ayrı, genital bölge için neden sorun olsun ki. Bence en mantıklısı genital bölge en hijyenik olması gereken yer. Ben kullanıyorum tavsiye ederim. Hiçbir problem yaşamadım.

Anaaa o da mı kaldırılıyor. belki yeniliceklerdir. niye kaldırılıyor p_rensess???

Özel bölgenin kendi nem oranı vardır.Özel bir temizliyiciye asla ihtiyaç duymazsınız. Lütfen böyle ürünler kullanmayın.Eğer kokudan şikayetçiyseniz doktora gidin.Ya kistiniz vardır ya da mantar.Mantar için de bu ürünler işe yaramaz.

amanınn yeni duydum valla ben avonun 4. sisesini kullanıyorum suan yıllardır kullanıyorum yani daha öncede mendilini kullanırdım hemde ben sacımla nekadar süreyle ugrasıyosam onuda okadar süreyle temizliyorum huy işte ama artık kesinlikle kullanmam annee korktum yahuu hiç duymamıstım o enteresan

bide sebamet jeli yüzümüzü yıkadıgımız jelmi cünkü sebamedin hiç vejinal temizleyicisini görmemiştim amann ben eniysi dediğiniz gibi dalin bebe sampuanı alayım
cok tesekkürler arkadaslar

Ben evlendiğimden beri mantar hastasıyım naptıysam geçmedi,doktorum sebamed verdi 1 tane bitirdim sonra avonun jelini aldım,biraz kullandım bu dedikodular yüzünden bıraktım sonra tekrar deneyim dedim uzun zamandır kullanıyorum ve sebamedden daha iyi olduğunu düşünüyorum kesinlikle hiçbir zararını görmedim aksine biraz rahatladım,kimisi beni mantar hastası yapmış demiş,çok saçma mantar öyle hemen bi jel kullandım yakalandım olayı değil arkadaşlar,evlilik,sıkı ve naylonlu giysiler,parfümlü pedler,renkli kokulu tuvalet kağıtları,aşırı titizlik yani sürekli yıkama,sabun,stres, fazla antibiyotik kullanımı en önemli sebepleri yıllardır bunla yaşıyorum ezberledim artık,benim önerim bu yazılanlara dikkat edin ve her söylenene inanmayın ayrıca her ürün herkese tabiki iyi gelmiycek,ben sadece banyoda kullanıyorum yetiyo.

yaa arkadaşlar herkes sebamed yazmış ama onun hakkında bilgi verilmemiş acaba o krem olanından mı bahsediyosunuz ki anlayamadım yada başka bi arkadaşın dediği gibi bende özellikle genital bölge için jeli olduğunu daha önce duymadım:sm_confused: . Bu konuda bilgi verir misiniz acaba??

bu seba med in genital bölge jeli mi arkadaşlar yoksa normal sabunu mu?

avonun jelini bende kullanıyorum ama şuan yazıları okuyunca biraz tedirgin oldum.cevremde bütün arkadaşlarımda kullanıyo herhangi bir zararını görmedim.ama galiba bugünden sonra sadece bebe şampuanı kullanacağım.bu arada bir aarkadaşım o jelle koltuk altınıda yıkıyodu çok güzel yapıyo hatta terlemeyı önlüyo demişti

Avon Genital Bölge Temizleyici Jel kulllann arkadşlr....!
Ocak kataloğunda Genital Bölge Jeli ve Genital Bölge Temizleyici Mendil paket halinde 10 tl!
2 Ürünü 10 tl ye alabilirsiniz arkdaşlar... (=

tavsiye üzerine avon kullanmaya başladım.her duşta kullanıyorum.hiç bir zararını görmedim.avonun beğendiğim nadir ürünlerinden birisidir.ama eminim sebamed de iyidir.

evet. doktorlar bu tür ürünlere karşı ağız birliği etmişcesine hepsi kullanmayın, zararlı diyorlar. fakat neden ben de bilmiyorum.

X