Vücut Kremleri Avon Genital blge jeli hakkda yardm

Vücut kremleri, losyonlar
avon zararlı.ben dalin şampuanla yıkıyrm miis oluyoo missbayanssulusmile

Ben evlendiğim günden beri yani 1,5 yıldan fazla oldu kullanıyorum.Hiç bi zararını görmedim şu ana kadar.Hatta şu var genelde yeni evlenenlerde mantar çok sık görülen bir durum.Benim hemen hemen her arkadaşımdada yeni evlendiklerinde oldu.Fakat bende çok şükür hiç olmadı.Mantar olmaması için çok çok temiz bakmak gerekir,en ufak bi şeyden bile olabiliyormuş.Özel bölgeye sabun falan kullanmak kesinlikle yanlışmış kurutuyormuş.her banyoya girdiğimde kullanıyorum valla.Kesinlikle iç bölgeye sürmeyin sadece dışını yıkayabiliyorsunuz.Zaten ürünün arkasındada yazıyor bu.
Şöyle bir şey duydum onuda yazayım.Arkadaşımın yengesi kullanmış bunu ve iyice içini falan yıkamış.Böyle yaptıktan sonra ilişki esnasında bi takım sorunlar yaşamış.Doktora gittiğinde içinide yıkadığı için bunun olduğunu söylemiş.O bölgenin iç kısmı için sadece su başka hiç birşey kullanmayın.

bn kullandım bu ürünü uzak durun derim..
çok zararı var bn hiç memnum kalmadım kullandıktan sonraki sonuçları görünce hemen çöpe attım.

o bölgeyi şampuan sabun tarzı şeylerle yıkanmamsı gerektiğini biliyorum. sadece banyo esnasında yıkarım geri kalanda yıkamam bazende çok nadir olarak ıslak havlu ile silerim. o bölgenin kendisine özgü bir yapısı varmış ve bu herkesde değişiklik gösterebilirmiş. benim çok hassas hemen pişik olmaya müsait. çamaşırımı çok değiştirirm birde günlük ped kullanırım ben ne koku oluyor nede pişik tavsiye ederim.

ben sebamedinkini kullanıyorum..çok da memnunum..şahsen bir zararını görmedim şu ana kadar..

o bölgeyi şampuan sabun tarzı şeylerle yıkanmamsı gerektiğini biliyorum. sadece banyo esnasında yıkarım geri kalanda yıkamam bazende çok nadir olarak ıslak havlu ile silerim. o bölgenin kendisine özgü bir yapısı varmış ve bu herkesde değişiklik gösterebilirmiş. benim çok hassas hemen pişik olmaya müsait. çamaşırımı çok değiştirirm birde günlük ped kullanırım ben ne koku oluyor nede pişik tavsiye ederim.

iyi güzelde cnm temiz olmak.ama dr lar deterjan türü malzemelerin kullanımı tavsiye etmiyolar.

ben birkez kullanmıştım bir zararını görmemiştim ama doktorum kullanmamamı söyledi. onunyerine 'numismed' önermişti.

avonu bende kullanmıştım iyi değil dediklerinde bıraktım triclosan varmış zaten çok sonradan farkettim bende bıraktım numismed kullanmadım ama ii diyolar

arkadaşlar avon genital bölge jeli hakkıda yardıma ihtiyacım var
zararlı olduğu söyleniyor hatta bi doktor dan duydum
kullananlar ve bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirima.s.

arkadasım ben kullandım bir zararını görmedim ama içine sokma yüzeysel yıka :enbuyukkk:

arkadaşlar sebamed nedir ? losyon mu yıkama jeli mi?? nerden bulabiliriz ayrıca yardımcı olursanız sevinirim

bende avonun tüy dökücü kremini kullandım iğrenç bir kokusu var.ama iyi alıyo

bende kullandım avonun genital bölge temizleyicisini ve hiç memnun kalmadım
inanılmaz derecede akıntı yaptı bende,kahve rengimsi akıntı oluşmalya başladı bıraktım

zaten avonun hiçbir ürününü beğnimyorum para tuzağı hiç biri işe yaromıyor

fondoteni,allığı, pudrası sivilce yaptı çok fena

parfümleri sadece 10 dk lık şişeyi boşaltsanız dahi kolanya misali anında uçup gidiyor

duş jelleri alerji yaptı bacaklarımı kaşıntıdan ölüyordum

annem göz çevresi anew markalı kırışık önleyici kullandı 3 set bitirdi hiç bir etkisi olmadı

rimelleri ne kıvırıyor ne uzatıyor hiç bir etkisi yok sadece simsiyah bir tabaka bırakıyor
halbuki rimele çok önem veririm ve çok özenli sürerim. Ne zaman avonun rimelini kullansam göz kapaklarıma ağırlık yapıyor

yüz temizleme jelini aldım, toniğini aldım hiç bir etsikini göremedim. Uzun süreli kallansam bile hele ki jeli tahriş bile yaptı

avondan alsam alsam göz kalemi alıyorum o kadar
avon pazarlamacıları belki topa tutarlar beni ama inanın hiçbir faydasını göremedim

Ben yılardır kullanıyorum hiçbir zararını görmedim. Bu vücuttan vücuda değişen birşey asla marka kötülemek olmaz. Bende de sebamed olumsuz sonuçlar gösterdi fakat bu benimle ilgili bi durum asla markayla veya ürünle ilgili değil...

ben yeni aldım,kullanıyorum avonunkini ben avona bayılıyorum sadece farları biaz kotu farda yapmıorum zaten ama dalın almak daha mantıklı. o bitsin alayım:KK70:

kızlar ben sebamed, moos, uni intimate ve carefree markalarını öneriyorum genital bölge temizliği için... kesinlikle sabun kullanmayın o bölgede çünkü pH uyumlu olmuyo sabunlar bu jellerin pHı o bölgenin pHında oluyor, her gün kullanılması çok faydalı kesinlikle ben de önceleri hep mantar olurdu ama bunları kullanmaya başladıktan sonra ne koku kaldı, ne mantar kaldı, hem de pürüzsüz hissettiriyo kendimi...

avona gelince, yıllardır avon kullanırım ama sadece makyaj malzemelerini, çünkü bakımürünleri pek de etkili deil, mesela sivilce için innova maske deneyin, avonun jellerinden ziyade, kırışıklık için kayısı kremi birebir annem kullanıyo ordan biliyorum:)

Arkadaşlar bende yaklaşık 10 yıldır kullanıyorum
benim çok kötü kaşıntı ve çok kötü akıntı oluyordu birinin tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım ve ogünden sonra hiç kaşıntım ve akıntım olmadı. Ben kullanırken bi kaç kişiden kısırlık yaptığını felan duymuştum ama söyleyenlerde başkalarından duymuştu ben bana iyi geldiğini söyleyince söylediğim bayanda kullandı maşallah ondan sonra 2 tane daha çocuğu oldu. Ama tabi ki bu sadece ben de yaptığı etki herkesin vucut yapısı farklıdır bana iyi gelen başkasına kötü gelebilir tabi

bende kullandım avonun genital bölge temizleyicisini ama ben ne zaman onu kullansam ogün kaşıntı oldu bende bende önermiyorum banyodayken zeytin yağlı sabunla sabunlayıp bol suyla yıkamanızı tavsiye ederim

X