Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Avon stik köpük fondeten

melishhe

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2008
939
1
34
Sanırım yeni bir ürün yada ben yeni gördüm?
Avon temsilcileri acaba bu ürün nasıl bişi? nasıl kullanıyor? önerir msnz* pek kullanmıyorum ama kapatıcı gibi acılıp kapanan bişeymiş ilgimi cekti

avonun kesinlikle cilt ile temas eden hiçbir şeyini kullanmayın derim özellikle allık,pudra vs.
ipek gibi olan cildim allığı sayesinde sivilce doldu aylardır zor geçirdim mafoldumben

bugünde arkadaşımı gördüm onunda aynı şekilde allığından suratında sivilcelenme yapmış:mymeka:

Ben 1- 1 bucuk yıldır pudrasını allıgını kullanıyorum ve baska urun kullanmadım acıkca cok memnunum tek sivilce yapmadı. hatta maskesi fln sivilceleri gecirdié!! o yuzden anlayısın için tşk ler ama deneyp alın fln diyebilirsin.. kimseye almayın kullanmayın demeye hakkın yok. ztn forumda begenmedigin ürünler gibi kısımlar var bence oraya begenmedigini nedenini paylaşsan daha iyi olur.

ayrıca benm actıgın topık allık kullandın mı suratını mı bozdun degil! baska bişi
genede tşk ler..

ÖNERıR MıSıNıZ ne demek oluyooo ?

aaa çok güzel harikalar yaratıyomu diyelim ozaman memnunsan sorma önerir misiniz die . yorum yapanada yorum getirme.

beğenmediğini nedenini paylaşsan iyi olur demişsin.... beğenmedimi nedenini gayet açık ve net bi şekilde paylaştım zaten anlamadıysan 30 kere oku anlarsın

ÖNERİR MİSİNİZ ne demek oluyooo ?

aaa çok güzel harikalar yaratıyomu diyelim ozaman memnunsan sorma önerir misiniz die . yorum yapanada yorum getirme.

beğenmediğini nedenini paylaşsan iyi olur demişsin.... beğenmedimi nedenini gayet açık ve net bi şekilde paylaştım zaten anlamadıysan 30 kere oku anlarsın

Arkadasım ben stik fondoteni önerir misiniz diye soruyorum?
bence dogru okumayıp yorumlayan sensin istersen 45 kere sen oku canım..

Begenmedigini begenmediginiz ürünler kısmında paylaş yazdım bunu da iyi okumamıssın...

sana bol okumalı, neşeli, sinirsiz güzel günler...

ben kullanmadım güzel diyorlar ama cildin uygunsa kullanma hiçbir fondöteni

Ben pek kullanmıyorum, kuzenim alcak.. araştırırrım dedm. baktım sitede avon yapan cok sattıkları için bilirler diye sorayım dedim :))

X