Avon ve Oriflame ürün bilgilendirmeleri

Cosmo123

Guru
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2010
69
0
AVON

Çift taraflı kalem far : Gayet kullanışlı ve boyu da büyük.
Tri lip gloss : Bu da yeni çıkan ruju.Üç renk bi şişede üst üste.En koyu rengini aldım bariz mor rengi.
Göz makyaj temizleyicisi : fena sayılmaz.Ama çok çok az sürmek gerekiyo.Göze temas edince yakıyor.
Çok amaçlı stylo : Çok amaçlı kısmı yalan.Ama iyi bir far denebilir.
Angled allıkj fırçası : Çok sattığım ve memnun olduğum bir ürün.
Far fırçası : Fiyatına göre çok iyi.Gayet kulanışlı.Fırçası ve dağıtma aparatıyla buğulu bir makyaj yapabilirsiniz.
Anew dolgunlaştırıcı ve bakım yapan stik : Dolgunlaştırdığını görmüyorum.Ama ruj sürmeden önce onu kullanıyorum.Bakımı iyi.
İncandessence : İnanılmaz bir parfüm.İnanılmaz bir koku.
Eternal Magic : Kolonya gibi.
Little black dress : Gayet başarılı.
Far Away : Ağır bir kokusu var.Kimi tende kötü,kimi tende de çok iyi kokabiliyor.
Bali Bliss : Kokusu süper ama hiç kalıcı değil.
Reese Witherspoon parfümleri : Denemeye bile değmez.
True Force : Gayet iyi.Ama kimi beğenmezken,kimi bayılıyor.
Perceive : Klasik bir koku.
Wish of love : EDT olmasına rağmen gayet kalıcı.Number one.
Wish of happines : Wish of love'lara göre daha az sattığım bir parfüm.Ama kokusu güzel.
Spotlight : Kokusu çok çok güzel.Ama kalıcı olup olmadığı konusunda bir fikrim yok.Losyonu çok güzel.
Fergie Outspoken : Gayet başarılı.Ben beğendim.Devam ürünleri ve özellikle vücut losyonunu şiddetle öneriyorum.
Lavanta kokulu ayak kremi : Çok çok güzel.Vücut losyonu diye gaza gelip vücudunuza bile sürebilirsiniz dermişim :p Ama kokusu inanılmaz güzel.
Anew dudak görümünü düzgünleştirici ruj : Gerçekten de dudak çizgilerini düzeltiyor.Başarılı buldum.
Senses mystque duş jeli : Kokusu çok güzel.Ama kalıcı değil.
Perfect wear mascara : Çıkarmaya çalışırken kirpikleriniz kopabilir.Akmayan rimel olayını abartmışlar.
Little White Dress : Kokusu çok hoş.Kimisi Little Black Dress'ten daha başarılı bile buldu.
Soft Musk : Biraz daha orta yaşlılara yönelik bir koku gibi.
Leopar desenli saat: Tam bir fiyasko uzak durun.Saat kemeri çok ucuz duruyor.

ORİFLAME

Pure skin ölü hücre giderici jel : Yüzümdeki sivilceyi tahriş etti.Sivilcem daha kötü oldu.Çok da etkili olduğu söylenemez.Gerçi tam takım da kullanmıyorum ben.
Lipmania ruj serisi : Gayet başarılı.Rock star pink sürmeden önce avonun anew bakım stiğini kullanıyorum çok hoş oluyor.Bi de Pink Kiss var bende :))
Powershine rujlar : Katalogtayken herkes çok parlak diye almak istemedi.Ben alınca kullanmama rağmen kadın bekleyemedi ve kullandığım ruju satın aldı.Üstüne de başka renklerden bir sürü sipariş etti.
Powershine parlatıcılar : bunlar yeni çıkanlar ve bence çok çok kötü.Hiç renk vermiyor.Beklentimi karşılamadı.
Oriflame beauty eyeliner : Çok memnun kaldım.
Oriflame kajal : Fena sayılmaz.Kömür bir göz makyajı olarak başarılı.
Oriflame blush touch allık : Fena sayılmaz.
Oriflame eyeliner (kalem gibi olanlar ) : Çabuk kuruyor.Verdiğiniz paraya yazık.
Oriflame dudak balmları : Çok çok iyi.Küçük ama çok etkili.Uçuklarınıza ve et benlerinize bile kullanabilirsiniz.Et benleri düşürüyormuş.Direktörüm kullanmış :))
Oriflame pure colour : Çok çok kötü bir ruj serisi.Hiç renk vermiyorlar.
Mirage parfüm : Kokusu iğrenç.Eski sevgilinizi bir odaya sokun ve parfüm şişesini odaya boşaltın.İkisini de kilitleyin ve mutlu son :))

X