Avrupa'da tüp bebek yaptıranlar buraya

Doktorun adını ögrenebilir miyim?
Yarın bi arayayım, eger sınırda sorun olmazsa direkt giderim
Canim doktor randevun olursa kesinlikle olmaz buradsn cok kisi is amacli giderlerdi sinirlar ilk kapandiginda. Sansini dene bir bu doktor bakmayla anliyor sorunu tek kotu yani biraz sert birisi ama isinin ehli. Prof.dr.Kaan Osmanagaoglu yazinca hepsi cikiyor.

Canim doktor randevun olursa kesinlikle olmaz buradsn cok kisi is amacli giderlerdi sinirlar ilk kapandiginda. Sansini dene bir bu doktor bakmayla anliyor sorunu tek kotu yani biraz sert birisi ama isinin ehli. Prof.dr.Kaan Osmanagaoglu yazinca hepsi cikiyor.
Çok teşekkür ederim yarın hemen arayacağım 🌸

selam kizlar bende norvecte 2.denemeye basladim. transferimden bu yana 1 hafta gecti. artik yoruldum umarim basarili olur bu kez

hicbir sorun yok canim. sebepsiz yani. ama yasim 38 oldu zamanim cok yok be u beni strese sokuyor
Anladım inşallah güzel sonuçlar olsun bu sefer .. ama stres yapma canım . Zor biliyorum ama diğer türlü kendimizi yiyip bitiriyoruz

Selam arkadaslar bu sabah yumurtalarim toplandi toplamda 3 tane yumurtam toplandi sali yada carsamba cagiricaklar transfer icin. Eger 3ude dollenirse 3unude transfer ediceklermis . Merakla bekliyorum🤔🤔

Selam arkadaslar bu sabah yumurtalarim toplandi toplamda 3 tane yumurtam toplandi sali yada carsamba cagiricaklar transfer icin. Eger 3ude dollenirse 3unude transfer ediceklermis . Merakla bekliyorum🤔🤔
Hakkında hayırlısı olsun canım inşallah ikiz olur

Arkadaslar gelismeleriniz varmi?
Benim başka bir tüp bebek merkezinde perşembe , randevum var ona göre karar vericeğim herşey yolunda giderse 4 cünayda ancak başlıya biliyoruz kağıt işlemleri ancak tamamlanıyor .ben embriyo kanunu anlamadım almanyada olan , bunu anlayan varmı

Benim başka bir tüp bebek merkezinde perşembe , randevum var ona göre karar vericeğim herşey yolunda giderse 4 cünayda ancak başlıya biliyoruz kağıt işlemleri ancak tamamlanıyor .ben embriyo kanunu anlamadım almanyada olan , bunu anlayan varmıya
Aaaa neden o kadar gec tarihe randevu verildi ? Ben basladim 2 subatta iki tane embriyo transferi oldu 12 subatta doktora gidecegim sonuc icin.bekliyorum bakalim.

X