Avukatimdan hoslaniyorum

esra155

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2024
12
0
Boşanma aşamasındayım avukatimla farklı bı çekim var aramızda duygusal bişey değil farkındayım ama oda belli ediyo ilgisini davayla ilgili bı sıkıntı yasarmiyim yada biseyler yaşarsak davayla ilgilenmez ve beni davayla ilgili zorda koyarmi

Boşanma aşamasındayım avukatimla farklı bı çekim var aramızda duygusal bişey değil farkındayım ama oda belli ediyo ilgisini davayla ilgili bı sıkıntı yasarmiyim yada biseyler yaşarsak davayla ilgilenmez ve beni davayla ilgili zorda koyarmi
Evli oldugunuz için sıkıntı bence🫣

Çivi çiviyi söker derler adam size aşık olsa işlemleri de hızlandırsa sonra da bir aşk yaşasınız amma güzel olur he hem acınızı unutursunuz hem de yeni bir hayata merhaba dersiniz 😂olur mu olur 😂

Çivi çiviyi söker derler adam size aşık olsa işlemleri de hızlandırsa sonra da bir aşk yaşasınız amma güzel olur he hem acınızı unutursunuz hem de yeni bir hayata merhaba dersiniz 😂olur mu olur 😂
Bizim bir tanıdık boşanma davası esnasında adliyeye gide gele bir savcı ile tanışıp boşanmanın ardından 6 ay içinde o savcı ile evlenmişti .😁😁 Hatun zaten baya açık gozluydu.iş işte koca kocada bulunur demişler .

Hesabini pasiflestirdi. Mevcut ismi şuan osirius mu ne arma motoruna yazarsqn biseyler bulabilirsin 😉
Merakımdan baktım o üye ye 20. Sayfadan sonra bıraktım. 😂😂

500 kusur sayfa.
Konuyu bilen yazsa ne güzel olur, neler oldu aralarında, ayrıldılar mı, evlendiler mi acaba.

Merakımdan baktım o üye ye 20. Sayfadan sonra bıraktım. 😂😂

500 kusur sayfa.
Konuyu bilen yazsa ne güzel olur, neler oldu aralarında, ayrıldılar mı, evlendiler mi acaba.
500 sayfa mı? Kanuni, Hürrem aşkı o kadar sürmez ya el insaf. Kırgızlara meydan okuyup yeni bir destan yazmış😂 Millet 500 sayfalık aşk yaşıyor vay vay

X