Avukatla ile ilgili

maydanozca04

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2018
546
400
Haksız yere gelinmiş bir konumdan ötürü bir devlet kurumuna dava açmıştık , duruşma günü verilmedi ama bahsettiğim kurum avukatını otomatik olarak atamış. Şimdi mağduriyet durumunu ve haksızlığı karşı tarafın avukatına anlatmalı mıyım iletişime geçmeli miyim? Gidip de lehimize konuşun yada aleyhimize konuşun demeyeceğim elbette yada gidip kurum hakkında şikayette bulunmak gibi bi şey de yapmayacağım kendi avukatına sadece dinlenilmemiş bi taraf olduğumuzu en çok da çocuğumun ve benim bu durumdan etkilendiğini anlatmak istiyorum. Mantıklı olabilir mi yüzeysel olduğunun farkındayım sadece devletin avukatı olduğu için biraz tedirgin oldum

Hiç iletişime geçmeyin etik ve uygun olmaz, zaten dava açılmış mahkemenin takdirinde artık, üstelik bu görüşmeyi kabul de etmez avukatlar, zaten kurum vekilleri çok insiyatif alamıyor

Hiç iletişime geçmeyin etik ve uygun olmaz, zaten dava açılmış mahkemenin takdirinde artık, üstelik bu görüşmeyi kabul de etmez avukatlar, zaten kurum vekilleri çok insiyatif alamıyor
Teşekkür ederim haklısınız 💙

Avukatımızda var sadece yeni öğrendim karşı tarafın avukatını avukatıma sorma fırsatım olmadı
Avukatına danışmadan hiç bir şey yapma.
Kurum avukatı sonuçta . Senin davanda haklı olup olmamanla ilgilenmeyecektir. Temsil ettiği kurumun menfaati yönünde hareket edecektir. Konuşarak, farkında olmadan karşı tarafa koz verebilirsin bile.
Kendi avukatına sor gene de.

Avukatına danışmadan hiç bir şey yapma.
Kurum avukatı sonuçta . Senin davanda haklı olup olmamanla ilgilenmeyecektir. Temsil ettiği kurumun menfaati yönünde hareket edecektir. Konuşarak, farkında olmadan karşı tarafa koz verebilirsin bile.
Kendi avukatına sor gene de.
Evet o yüzden burdan bilgi almak istedim biraz da teşekkür ederim haklısınız 🌹

X