Ay 9 life tea zayıflama çayı..

CiNeM

Savaş Tanrısı..!
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2009
417
193
37
Merhaba arkadaşlar.Sitede daha önce üyeliğimm vardı fakat konu açmamıştım.Herkes gibi bana da yardımcı olmaya çalışırsanız sevinirim:)
Arkadaşlar ben aktardan ay 9 hayat çayını aldım.İnternette araştırmıştım başka bir marka alıcaktım ama aktarım özellikle bunu tavsiye etti.Bu 5 ayda 36 kg veren Ayhan beyin kendi çıkardığı ürünmüş.Bugun kullanmaya başladım.İnternette araştırdım fakat bu markayı kullanıpta yorum yapan pek fazla kişi bulamadım.Bir kaç kişi var onlarda memnun kalmışlar.Ama sizlerin doğru ve tarafsız olduğunuzu bildiğim için size danışmak istedim.Bu marka çayı kullanıp etkisini gören var mı?

canım resmini koyma şansın var mı ? ben ayhan beyin ürününü çok merak ediyorum ve sahtesini almak istemiyorum.
ayrıca forumda bu çayla ilgilikonu var,kullanan arkadaşlar orada fikirlerini beyan ediyorlar...

$ayhan-ercan-9-life-tea-120x120.jpg

arkadaşım resim budur.ewet canım doğru diyosun forumda bu konu var araştırdım fakat her marka bir olmuyor biliyorsun ı yüzden danışmak istedim.Yaklaşık iki gündür kullanıyorum ve ciddi anlamda söylüyorum ki tokluk hissi yaşıyorum.daha tartılmadım çok erken olduğu için.biraz zaman sonra yazarım gelişmeleri arkadaşlar fakat cidden çoook acıkan biri olarak tok olduğumu hissediyorum.Tabii yanında güzel bi diyet yapsam daha etkili bi sonuç alırım heralde:44:

Eki Görüntüle 505996

arkadaşım resim budur.ewet canım doğru diyosun forumda bu konu var araştırdım fakat her marka bir olmuyor biliyorsun ı yüzden danışmak istedim.Yaklaşık iki gündür kullanıyorum ve ciddi anlamda söylüyorum ki tokluk hissi yaşıyorum.daha tartılmadım çok erken olduğu için.biraz zaman sonra yazarım gelişmeleri arkadaşlar fakat cidden çoook acıkan biri olarak tok olduğumu hissediyorum.Tabii yanında güzel bi diyet yapsam daha etkili bi sonuç alırım heralde:44:

ne kadara aldın acaba...

canı twetterdan ayhan beye sordum.benim önerdiğim çay bu dedi.hepsini açık almaktansa bu şekilde almak daha uygun dedi.birde sahtesi olabilir mi dedim fiyatı uygun olduğu için sanmıyorum sahtesi olacağını dedi...

merhaba çayı bende netten araştırdım

fiyatı bazı sitelerde 15 bazı sitelerde 35 sanırım sahtesi var

bandrol falan varmu acaba üzerinde yada sahtesinden ayırt edebileceğimiz bi etiket ?

Son düzenleme:
Bu kutu 100 gr lıkmış 25-30 içimlik yazıyo fiyatıda 18 tl
ben açık aldım ürünleri 50 şer gram 20 tl tuttu daha uygun oluyo ve daha uzun gidiyo
aslında pratik olur ama bilemedim

Kızlar aktarlar birliği başkanı Ayhan Ercan'ın çıkardığı böyle bir ürün yok.Kendi resmi sitesinde de bu konuyla ilgili yazısı var,inceleyebilirsiniz.Katıldığı tüm programlarda bitkileri tek tek karıştırın diyor.Kendi çıkardığı bir ürün olsa hazır karıştırılmış benim çıkardığım çay var onu alın demez mi?5 ayda 36 kilo verdiren çay olarak konu açmıştım ve orada Ayhan Ercan'ın sallama çaylarla ilgili yorumunuda eklemiştim.Kesinlikle bitkileri tek tek alın ve çayınızı kendiniz hazırlayın diyor.

Kızlar aktarlar birliği başkanı Ayhan Ercan'ın çıkardığı böyle bir ürün yok.Kendi resmi sitesinde de bu konuyla ilgili yazısı var,inceleyebilirsiniz.Katıldığı tüm programlarda bitkileri tek tek karıştırın diyor.Kendi çıkardığı bir ürün olsa hazır karıştırılmış benim çıkardığım çay var onu alın demez mi?5 ayda 36 kilo verdiren çay olarak konu açmıştım ve orada Ayhan Ercan'ın sallama çaylarla ilgili yorumunuda eklemiştim.Kesinlikle bitkileri tek tek alın ve çayınızı kendiniz hazırlayın diyor.

bilgilendirme için saol bushra_84 bende okuudum yazısını özellikle uyarıo ve bizde burdan duyuralım. ayhanercan.com girin okuyun yazıyı kızlar.

Eki Görüntüle 505996

gelişmeler nasıl işe yarıyormu

Arkadalar kusura bakmayın internetim yoktu o yuden takip edemedim.orjinal midir değil midir bilmiyorum ama pek fazla dikkat edememe rağmen 4 bucuk kg vermıs bulunuyorum.biraz yavaş verdim ama normali buymuş galiba..

Arkadaşlar Ayhan Ercan'ın (ayhanercan.com)sitesinden kendi dükkanlarından birinin telefonunu aldım ve aradım.' çeşit ürünleri olduğunu izah etti çalışan arkadaş bana.Biri bir önceki postlardan birinde gördüğünüz yeşil kutu diğeri ise açık ürün.Yeşil kutu 1 haftalık fiyatını hatırlayamıyorum şu an.Ben açık ürün aldım.Yarım kiloluk paket 27 lira idi ve 1 ay kullanımlıkmış.Ürünleri hem sitesindeki kendi dükkanından aldığımdan hemde yaptığım havaleyi Ayhan Ercan adına yaptığımdan her iki ürününde orjinal olduğunu biliyorum.En iyisi sizde benim yaptığımı yapın.Telefon edin,parasını havale edin ve kargoyu bekleyin,İstanbullular en yakın şubeye kendileri gidebilirler.Tabi kendinizin tek tek edinip karıştırmasıda mümkün.hatta bunuda teklif ediyorlar isteyenler için. :)

Çayın içeriğini yabancı ve yerli kaynaklardan tek tek inceledim.İçerisinde ki hiç bir otun kayda değer bir yan etkisi yok gibi.

Gelelim çayaaa :KK54: Bu gün ilk günüm.Çay baskın bir kekik tadında, alttan diğer kokuları neredeyse hiç almıyorsunuz.İçimi rahat ve ferah.Kekik çayını sevenler çook rahat içebileceklerdir.İlkgünüm rahat geçiyor.

Not : Kekiğin tansiyon yükseltme özelliği var.Bundan dolayı yüksek tansiyon eğilimi olan arkadaşlar içine limon sıkıp içmeli.Kalbinizde çarpıntı başladığında limonunuzu unutmayın :) Tansiyon hastaları ise doktora sormadan kullanmamalı bence.Hamileler ve emzirenlerde kullanmasın sakın.

Çaya ayda 1 hafta mutlaka ara verilecek.Bunun dışında her hangi bir ilaçla veya alkolle etkileşimi yok.

Ben çok kahve tüketirim.Çarpıntıyı dengelemek için günlük kahve tüketimimi 1 maksimumum 2 ye düşüreceğim.Ne olur ne olmaz.Zayıflayacağım diye bünyeme fazla yüklenmek istemiyorum.Boyum 1,60 ve kilom 84.Ara ara size gelişmeleri yazarım.Sıkı bir diyet yapmadan (istesem de yapamam zaten ne zaman sıkı diyet yapsam 3üncü gün kendimi pastahanede buluyorum)yediklerime dikkat edeceğim bakalım ne olacak.Şimdilik hepiniz selametle kalın :)

Son düzenleme:
Canım Ayhan Ercan'ın kendi çıkardığı bir ürün yok.Kendi sözlerini kopyalıyorum.Twitterda yazdıkları;
''Hiç huyum değildir kolay kolay marka vermem ama adımı kullanarak bir çok yalan kaltesiz sahte ürün satılmakta tek onay verdiğm Ay 9 life tea''diyor.Yani bu ürün Ayhan EWrcan'ın değil ama onay verdiği bir ürün.Ama yinede bitkilerin tek tek alınmasını öneriyor.

Son düzenleme:
Ürünleri açık almak daha güvenilir olur gibime geldi.. Hıc bıseye guven yok cunku.. Bitkiler neler peki? ben yenı duydum da.. :))

Canım Ayhan Ercan'ın kendi çıkardığı bir ürün yok.Kendi sözlerini kopyalıyorum.Twitterda yazdıkları;
''Hiç huyum değildir kolay kolay marka vermem ama adımı kullanarak bir çok yalan kaltesiz sahte ürün satılmakta tek onay verdiğm Ay 9 life tea''diyor.Yani bu ürün Ayhan EWrcan'ın değil ama onay verdiği bir ürün.Ama yinede bitkilerin tek tek alınmasını öneriyor.

Yazdığı yazı muhtemelen geçen yılın yazısı.1 yılda kendi adına ürün çıkartmış olamaz mı? Aslında mantıklısı da bu.Bu adam babasının hayrına uğraşmıyor bu üründen para kazanacak tabi ki.Banka havalesini Ayhan Ercan adına yaptım.Kendi aktarlarından birinden satın aldım.Bunu nasıl açıklayabiliyorsun peki?Ha kendi hazırlamış ha onay vermiş.Bir şekilde kendi aktarından temin ediliyorsa bence sorun yok.Çalışanı Sevde Hanım kutu ürün içinde Ayhan Beyin yaptırdığı dedi. Sitesinde yazısını okuduysan kendi aktar listesi de sol yanda.Orada ki telefonları ara bence...

Bu arada cidden gün içerisinde iştahım kontrollü gibi.Az bir şeylerle doydum bugün.

Yazdığı yazı muhtemelen geçen yılın yazısı.1 yılda kendi adına ürün çıkartmış olamaz mı? Aslında mantıklısı da bu.Bu adam babasının hayrına uğraşmıyor bu üründen para kazanacak tabi ki.Banka havalesini Ayhan Ercan adına yaptım.Kendi aktarlarından birinden satın aldım.Bunu nasıl açıklayabiliyorsun peki?Ha kendi hazırlamış ha onay vermiş.Bir şekilde kendi aktarından temin ediliyorsa bence sorun yok.Çalışanı Sevde Hanım kutu ürün içinde Ayhan Beyin yaptırdığı dedi. Sitesinde yazısını okuduysan kendi aktar listesi de sol yanda.Orada ki telefonları ara bence...

Bu arada cidden gün içerisinde iştahım kontrollü gibi.Az bir şeylerle doydum bugün.

Ben sadece yardımcı olmaya çalışıyorum niye bu kadar tepki verdin anlamadım!
Bu kopyaladığım yazıyı 19 Ekim'de yazmış twitterdan bakarsan görürsün.
Ayhan Ercan aktarlar birliği başkanı tabiiki bazı ürünlere onay verecek.Ha kendi hazırladığı ha onay verdiği ne farkeder demişsin.Çok şey farkeder.Hazır karışımlarda tüm bitkiler karıştırıldığı için bardağa hangi bitkiden ne kadar koyduğunu göremiyorsun ama tek tek aldığında her bitkiden birer tutam,yeşil çaydan 2 tutam koyabiliyorsun,bilmem anlatabildim mi?
Senin mantığından yola çıkarsak,grip aşısını onaylayanlar karışımı kendi mi hazırlıyorlar?Ay marka karışımı her aktarda bulabilirsin,adamında aktar dükkanı var oradan temin edebilmen normal değil mi?
Kendi sitesini sende okuduysan bitkileri tek tek alın diye uyarı yazısı yazmış olduğunuda görmüşsündür.:KK34:

Son düzenleme:
Arkadaşlar geçen gün bi arkadaşımla görüştüm.Bu çayla baya bi kg vermiş.Bende kullandığımı dikkat ettiğimi fakat onun kadar veremediğimi söyledim.( o da 2 ayda 11 kg kadar vermiş).Bana "CiNeM ben hepsini tek tek açık aldım 100 gr kadar.Sadece mateyi çok fazla verdi 300 400 gr.hepsini karıştırdım ve içine sinamekide koydu."dedi. Matenin fazla olması ve sinamekiyide karıştırması bana mantıklı geldi ama bilemiyorum..boğazımı tutamıyorum ama kg vermem lazım ne yapcam bilmiyorum.:KK43::KK25:

X