9 Bitkili Zayıflama Çayı - 5 ayda 36 kilo

SONUNDA ÖĞRENDİM... AYHAN BEYİN KENDİ AKTARI OLAN BİOSTORE' DE ORJİNAL ÜRÜNÜ SATIYOR. BEN MAİL ATTIM.
Anasayfa : Biostore veya www.ay9lifetea.com sitelerinden güvenle alabilirsiniz,kullanırken de yemeklerinize ve kullanma talimatına uymanız gerekiyor diye cevap geldi.
şimdi ben aktardan açık alıp kullandım,4 haftada 1 kilo bile veremedim. belki800gr. ama yediklerime dikkat etmedim. spor yapmadım. yemeklerden 30 dk. önce 3 kere günde.
ama kendi sattığı hazır çayın kullanımı aynen şöyle yazıyordu:
Ürünümüz, üç işlevli bir yardımcıdır.
•Bağırsak fonksiyonlarının hızlandırılması
•Şeker emiliminin azaltılması
•Tokluk hissi

Kullanım Tavsiyesi:

KULLANIM TAVSİYESİ

1. Hafta : Her yemekten yarım saat önce 1 büyük fincan

2. Hafta : Ara öğünlerde birer fincan günde toplam 5 fincan olmalı. Ara öğünlerde 5-6 adet Altınçilek tüketmeniz ürünün aktiviesini artıracaktır.

Çayı, 6 ay ara vermeden kullanabilirsiniz.

ve 1 tatlı kaşığı diyor. tamamen farklı yani. acaba bunu alıp,bu şekilde mi kullanmalı ki işe yarasın? Siz ne dersiniz benim aklım karıştı?

cnm belki aktardan aldığının içine başka birşey koymuşlardır ellerinde yoksa fln diğer yorumlarda cinnema yerine sinameki barut ağcı yerine çubuk tarcın koyuyorlar yazmışlardı o yüzden bende güvenemiyorum gidip aktardan almaya internetteki sitesinden sipariş verecem inş işe yarar

arkadaşlar bunun sayesinde net kilo verdim diyen varmı ??? ben kullanıyorum ve eşim kullandı biz başarılı olamadık :KK43:

valla arkadaşlar Ankara'nın 40 yıllık aktarından aldım. bitkileri azcık tanıyorum. hepsi orjinaldi...Neyse o yazdığım mesajdan sonra bu hafta pazartesiden beri diyetisyenimin verdiği diyeti büyük ölçüde uyguladım,45-55dk. hergün yürüdüm.çayıda içtim. garm verememişim. kafayı yiyeceğim.
ne yapacağımı bilmiyorum. Biostore'den orjinal AY 9 life tea bugün elime geçti. Bakalım şimdide onu deneyeceğim. ama tadı,kokusu benim eskilerle aynı...
Bir haftada bunu deneyeceğim ama günde 3 değil 5 fincan bu kez. Yürüyüşümü de yapacağım. Ama sıkı diyeti yapamam . çünkü çok sıkıldım.
Moral yerlerde.... bakalım son umudum bu...
Lütfen bu karışımın orjinalini alıp kullananlarda benim gibi yazsın lütfen!!!

cnm bu kadar sıkıntı yapma kendine çok kafana taktığın için vucut tepki olarak direnç gösteriyordur belkide psikolojik olabilir yani benimki de bugün sabah geldi kuru naneye benziyor şekli şemali sadece kekik kokusunu alabildim 1 aylık (3paket) aldım ama kullanmaya başlamıcam henüz adet olacam galiba(benimki düzensiz olduğu için kesin bilemiyorum) bi oburluk var üstümde çikolata diye çıldırıyorum :KK52: şu dönemi mi atlatım rejimle birlikte başlıcam çayada birbirlerini desteklesinler şimdilik yeşil çayıma devam

gül goncacım teşekkür ederim mesajına... lütfen buraya yazmaya devam et. ben sürekli bakacam. sende işe yarayıp yaramadığına..Lütfen yaz tamam mı. çok merak ediyorum... sevgiler...başarılar:))

tmm cnm kullanmaya başlayınca yazarım ben hala adet olmadım :KK50: sen kullanmaya başladın mı

tmm cnm kullanmaya başlayınca yazarım ben hala adet olmadım :KK50: sen kullanmaya başladın mı

Evet başladım. Cuma akşam geldi. 2 kere kullandım. O sayılmaz. tam net Cumartesi 60.700 kg ile başladım. benim vucut biraz dengesizdir. pazar sabah 61.300 geldim.:))) gaz ve kabızlık sorunum varda:) neyse 60.700 'ü baz olarak alacağım.çünkü en az onu gösterdi.
bakalım bu hafta diyete biraz dikkat edeceğim ve günde 1 saat veya 45dk. yürüyüş. sonuç alamazsam bu son umudum. para biriktirip bi merkeze gitcem valla....

arkadaşlar bunun sayesinde net kilo verdim diyen varmı ??? ben kullanıyorum ve eşim kullandı biz başarılı olamadık :KK43:

aynen ya bende içtim 3 ay kadar ama hiçbi faydasını göremedim bari 1 kilo verseydm içim yanmazdı :KK53:

bende aldım kesinlikle bir işe yaradığı yok!

arkadaşlar ben daha önce yazmıştım. bu çayın onlarca sahtesi var. sadece kendi sitesinde bir adresten alın. ondan sonra işe yarayıp yaramadığına karar verin.
ben ilkinde kendim orjinal bitkileri alıp yaptım 3 hafta ama hiç dikkat etmedim. pastalare börekler vb. hiçbir kilo veremedim.
geçen cumartesinden beri orjinal sitesinden kendi ürününü alıp,mailleştim. yediğinize dikkat edip kullanma talimatına göre kullanın diyor.
onuda yazdım bakın. ilk hafta 3 kere.ikinci hafta 5 kere ve ara öğünlerde 5-6 adet altın çilek yiyin diyor.biraz sıkı diyet yaptım her gün yürüdüm ama tartılmadım.ALTIN ÇİLEK DE YEMEDİM.
ama pek faydası olduğunu sanmıyorum.
birde tüm tv ve internette 5 ayda 36 kilo verdi diye saçma bir slogan var.
Adam bu çayı içmiş ama ilk haftalardan sonra kilo vermesi durmuş akşamları sadece salata ve altın çilek yemiş...
Özetle,sırf çayı içerek zayıflamamış. Ayhan ercan bir kısmı doğru olan bilgileriye bize tv'de şov yaptı bizde kandık. hepsi bu.

yani fayda için diyet+spor+bu çay...

ben 2 hafta oldu kullanmaya başlayalı spor ve diyette yapıyorum kesinlikle hiçbir yararı yok. sahtesi olabilme ihtimali yok zaten kendi ürününü aldım sayfasında tavsiye ettiği ay 9 life

ben 2 hafta oldu kullanmaya başlayalı spor ve diyette yapıyorum kesinlikle hiçbir yararı yok. sahtesi olabilme ihtimali yok zaten kendi ürününü aldım sayfasında tavsiye ettiği ay 9 life

Canım ya moralimi çok bozdun diyeceğim ama zaten bende 1 aydır yok gazdı yok tuzdu:))) diye kendimi kandırdım. cumartesi 1 hafta bitti.60.700'den 60.400'ü gördüm. oda dikkate edip yürüyüş yaptığım hlade.
çayadan değil. zaten bu sabah ta 61.00^'i gördüm. ama bağırsak sorunlardan gelgit var. ama işe yaramadığı belli.
o dikkat etme dediğim şeyi diyetisyende aldığım liste şeklinde yapınca birde haftada 3gün yürüyüş yapınca ( 3 gün yeter demişti diyetisyen) zaten veriyorum.
Çok umutlandırdı bizi ercan bey. Birde Saba'nın programında izleyince daha da güvenli geldi.
Bence şu tv'cilerde emin olmadan bunları çıkarmasa da bizide heder etmese ya... hepsi reyting uğruna ya... çok çok üzgünüm. 3 kilomu veremiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

şu işe yarıyo dedikleri ne varsa yok öyle bişey boğazını tutacaksın arkadaş ben bunu anladım.

bende dun alip basladim
ama ben dunden beri inanlmaz acikiyorum :KK43:(birde bu cayi icince usume geliyor
boyle olunca burdaki yorumlara bakayim dedim cayin sahteside olabiliyormus :KK43:( artik benimkinin icine ne kattilarsa gercekten ictikten sonra bayaa usume geliyor
bu sahtekatlari Allah kahretsin herseyinde sahtesini yapmasalar olmuyor heee :))
bari su bana fazla gelen 5kilomu verseydim butun hayallerim suya dustu :KK43:(

bende dun alip basladim
ama ben dunden beri inanlmaz acikiyorum :KK43:(birde bu cayi icince usume geliyor
boyle olunca burdaki yorumlara bakayim dedim cayin sahteside olabiliyormus :KK43:( artik benimkinin icine ne kattilarsa gercekten ictikten sonra bayaa usume geliyor
bu sahtekatlari Allah kahretsin herseyinde sahtesini yapmasalar olmuyor heee :))
bari su bana fazla gelen 5kilomu verseydim butun hayallerim suya dustu :KK43:(

1 aydır içiyom sürekli tuvalete çıkarmaktan başka bi işe yaramıyo bu çay gram vermedim gram kandırıyolar milleti

ben de içmeye başladım tadı iğrenç kekiği çok fazla geldi bana normalde ot çaylarını çok rahat ve şekersiz içerdim ama unu baya bi zorlandım ufff işe de yaramıyormuş bide gözümün açlığından tutup 3 poşet almıştım o kadarda para verdim atmaya da kıyamam mecbur içeçem spor salonuna yazıldım 3 gündür gidiyorum yrn dukan diyetinede başlıcam eminim zayıflayacağım ama hem diyet hem spor yapınca insan zaten zayıflıyor bu çayın bir etkisi olur mu olmaz mı bilmiyorum artık

k
Günaydın canlar..bende hamilelik dolayısı ile 101 kiloydum.doğumdan sonra 95 e düştüm.28 mayıs ta 90 kiloydum.15 günde 5 kg diyetindeyim 11. günümdeyim 5.250 gr vermiş bulunuyorum.beşibiryerde çayı çok yardımcı oluyor.birde diğer 4 bitkiyi alıp eklemeyi düşünüyorum.inşallah faydaslı olur.buarada arkadaşlar bu diyet gerçekten çok işe yarıyor.benim durmuş metabolizmamı çalıştırdı vallahi :) ne denersem deneyeyim iştahım kesilmiyor vede kilo veremiyordum.bu diyetle metabolik olarak bayağı bir ilerleme kaydettim..En Büyük KK

nasıl çaylar kullandınız açıklarmısınız kaç günde ne kadar kio verdiniz

X